0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Futbol ve At Yarışları için gözler Kabine’de…

  Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında bugün toplanacak. Daha önce dört kez telekonferans yöntemiyle gerçekleşen kabine toplantısı, bugün de aynı yöntemle yapılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantıya, çalışmalarını sürdürdüğü İstanbul’daki Tarabya Huber Köşkü’nden katılacak ve toplantının ardından kamuoyuna açıklamalarda
  Futbol ve At Yarışları için gözler Kabine’de…

  Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında bugün toplanacak. Daha önce dört kez telekonferans yöntemiyle gerçekleşen kabine toplantısı, bugün de aynı yöntemle yapılacak.

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, toplantıya, çalışmalarını sürdürdüğü İstanbul’daki Tarabya Huber Köşkü’nden katılacak ve toplantının ardından kamuoyuna açıklamalarda bulunacak.

  Toplantının ana gündemini yine koronavirüs salgını oluşturacak. Sokağa çıkma yasağının yeniden gündeme geleceği toplantıda, Bilim Kurulunun çalışmaları ve önerileri ile çeşitli sektörlerdeki son durum ve gelişmeler masaya yatırılacak.

  Bugünkü toplantıda başta Futbol olmak üzere diğer Spor Müsabakaları ve At Yarışları ile ilgili bir karar alınması da beklenmekte…

  Site İçi Yorumlar