Loading...
22/01
13:30
logoGaziantep FK
-
logoSivasspor
-
22/01
16:00
logoKayserispor
-
logoBeşiktaş
-
22/01
16:00
logoAlanyaspor
-
logoFatih Karagümrük
-
22/01
19:00
logoTrabzonspor
-
logoİstanbulspor
-
22/01
13:30
logoBodrumspor
-
logoKeçiörengücü
-
22/01
16:00
logoEyüpspor
-
logoSamsunspor
-
22/01
19:00
logoAdanaspor
-
logoYeni Malatyaspor
-
22/01
17:00
logoLeeds United
-
logoBrentford
-
22/01
17:00
logoManchester City
-
logoWolverhampton
-
22/01
19:30
logoArsenal
-
logoManchester United
-
22/01
17:30
logoBorussia Dortmund
-
logoAugsburg
-
22/01
19:30
logoMönchengladbach
-
logoBayer Leverkusen
-
22/01
18:30
logoMaritimo
-
logoEstoril
-
22/01
21:00
logoCasa Pia
-
logoGil Vicente
-
22/01
23:30
logoFamalicao
-
logoRio Ave
-
22/01
14:30
logoSampdoria
-
logoUdinese
-
22/01
17:00
logoMonza
-
logoSassuolo
-
22/01
20:00
logoSpezia
-
logoRoma
-
22/01
22:45
logoJuventus
-
logoAtalanta
-
22/01
16:00
logoVillarreal
-
logoGirona
-
22/01
18:15
logoElche
-
logoOsasuna
-
22/01
20:30
logoBarcelona
-
logoGetafe
-
22/01
23:00
logoAthletic Bilbao
-
logoReal Madrid
-
22/01
15:00
logoSunderland
-
logoMiddlesbrough
-
22/01
Bitti
logoCerro Porteno
2
logoOriente Petrolero
1
22/01
Bitti
logoEl Nacional
3
logoDeportivo Cali
0
22/01
03:00
logoBacka Topola
-
logoFK Partizan
-
22/01
03:00
logoHebar 1918
-
logoKrasnodar II
-
22/01
Bitti
logoInter Miami
0
logoVasco da Gama
3
22/01
03:00
logoKrasnodar II
-
logoLokomotiv Tashkent
-
22/01
03:00
logoMaribor
-
logoCukaricki Stankom
-
22/01
03:00
logoVojvodina
-
logoLokomotiv Sofia 1929
-
22/01
Bitti
logoSan Lorenzo
0
logoDanubio
1
22/01
10:00
logoDinamo Moscow
-
logoFK Orenburg
-
22/01
13:00
logoKolding IF
-
logoVejle
-
22/01
13:00
logoLevski Sofia
-
logoRiga FC
-
22/01
15:00
logoFK Rodina Moskva
-
logoLokomotiv Moscow
-
22/01
15:00
logoHannover 96 II
-
logoTeutonia Hamburg
-
22/01
15:00
logoKızılyıldız
-
logoDinamo Tbilisi
-
22/01
15:00
logoSoroksar
-
logoBekescsaba
-
22/01
16:00
logoBrondby
-
logoHvidovre
-
22/01
16:00
logoAubstadt
-
logoRot-Weiss Erfurt
-
22/01
16:00
logoEintracht Norderstedt
-
logoEichede
-
22/01
16:00
logoHavelse
-
logoOberneuland
-
22/01
16:00
logoHessen Kassel
-
logoLippstadt 08
-
22/01
Canlı ( Ert. )
logoRot Weiss Ahlen
0
logoBorussia Hildesheim
0
22/01
Canlı ( Ert. )
logoSpartak Moscow
0
logoLevski Sofia
0
22/01
Canlı ( Ert. )
logoVelbert
0
logoASC 09 Dortmund
0
22/01
17:00
logoDerry City
-
logoFinn Harps
-
22/01
17:00
logoFC Sochi
-
logoNeftekhimik
-
22/01
17:00
logoGermania Ratingen
-
logoWermelskirchen
-
22/01
17:00
logoVfL Oldenburg
-
logoAtlas Delmenhorst
-
22/01
Canlı ( Ert. )
logoEintracht Frankfurt II
0
logoCfR Pforzheim
0
22/01
17:30
logoValerenga
-
logoAGF Aarhus
-
22/01
23:00
logoDeportivo Tachira
-
logoCucuta Deportivo
-
featured

Galatasaray’da Oliveira ve Emre Taşdemir takımla çalıştı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İSTANBUL, (DHA

Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası 5. eleme turunda Ankara Keçiörengücü ile oynayacağı maçın hazırlıklarına bugün yaptığı antrenmanla başladı.

Teknik direktör Okan Buruk yönetiminde dinamik ısınmayla başlayan idman, üç grup halinde 5’e 2 pas çalışmasıyla devam etti. İdman, geniş alanda pas ve top kapma çalışmasının ardından dört takımlı turnuvayla tamamlandı.

Sergio Oliveira ve Emre Taşdemir idmanın tamamında takımla çalışırken, tedavileri devam eden Mauro Icardi, Yunus Akgün ve Mathias Ross kendileri için yapılan özel program dahilinde fizyoterapistler eşliğinde çalıştı. 

Sarı-kırmızılılar, yarın saat 11.30’da yapacağı idmanla çalışmalarını sürdürecek.

(FOTOĞRAFLI)

Galatasaray’da Oliveira ve Emre Taşdemir takımla çalıştı

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!