Galatasarayda Oynadığı Unutulmuş Futbolcular

Galatasarayda Oynadığı Unutulmuş Futbolcular

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Galatasarayda Oynadığı Unutulmuş Futbolcular

Galatasaray’da oynadığı unutulmuş futbolcular listesinde yer alan isimler, performanslarını gösterme konusunda sorun yaşamıştır. Galatasaray’da oynayan futbolcular listesinde bulunan isimlerin sarı kırmızılı forma giydiği bile unutulmuştur. Bazı isimler yıldız adayı olarak Galatasaray’a gelmiş olmasına rağmen beklentileri karşılaşama noktasında sıkıntı yaşadı. Sebastian Perez, Abdullah Ercan, Richard Kingson, Hakan Yakın, Abdullah Ercan gibi isimler listede yer alıyor. İşte Galatasaray forması giydiği unutulan isimlerden bazılarının listesi!

Galatasarayda Oynadığı Unutulmuş Futbolcular

Sebastian Perez

Sebastian Perez
Sebastian Perez

Galatasaray’da oynayan futbolcular listesinde bulunan Sebastian Perez, Marsilya’dan Galatasaray’a kiralık olarak gelmiştir. Başarılı performansı bulunan ve dikkatleri üzerine çeken Perez, sarı kırmızılı forma altında çok özel başarılar elde etti. Fakat Marsilya Perez’i satmayınca ünlü futbolcu sarı kırmızı formayı bırakmak zorunda kaldı. Bu durum, Perez’in çok kısa bir süre Galatasaray forması giymesine neden oldu. Galatasaray’da oynadığı unutulmuş futbolcular listesinde bulunan Sebastian Perez, 33 yaşında aktif futbolculuk hayatını noktalamıştır.

Richard Kingson

Richard Kingson
Richard Kingson

Galatasaray’da forma giydiği unutulan isimlerden bir diğeri de Richard Kingson’dur. Kaleci mevkiinde yer alan Kingson, futbol kariyerinde farklı kulüplerin formasını giymiştir. Sakaryaspor, Antalyaspor, Elazığspor gibi Türk takımlarında da yer alan Kingson, 2004 yılında Elazığspor’dan Galatasaray’a transfer edilmiştir. Sadece bir yıl sarı kırmızılı formayı giyen kaleci, Galatasaray’da oynadığı unutulmuş futbolcular listesinde yer alıyor. 18 yaşında iken Galatasaray U21’de oynasa da Galatasaray A Takımı’nda yeteri kadar süre alamadı. Bu nedenle Galatasaray’da oynayan futbolcular listesinde bulunan kaleci, kısa süre sonra takımdan ayrılmak durumunda kaldı.

Mohamed Sarr

Mohamed Sarr
Mohamed Sarr

Galatasaray’da oynadığı unutulmuş futbolcular listesinde yer alan bir diğer isim de Mohamed Sarr’dır. Stoper mevkiinde futbolunu geliştiren Sarr, futbol kariyeri içerisinde farklı takımların formasını giymiş bir isimdir. 2 Temmuz 2002 tarihinde Milan’dan Galatasaray’a kiralanan Sarr, yalnızca 1 yıl sarı kırmızılı formayı giymiştir. 19 yaşında kiralanan stoper, sezon sonunda takımdan gönderildi. Galatasaray’da oynayan futbolcular listesinde yer alan stoper, ne yazık ki sarı kırmızılı formayı giydiği unutulan isimlerden bir tanesi olmuştur.

Abdullah Ercan

Abdullah Ercan
Abdullah Ercan

Galatasaray’da oynayan futbolcular listesinde bulunan Abdullah Ercan, orta sol saha mevkiinde oynamıştır. Fenerbahçe, Trabzonspor, Galatasaray’da forma giyerek 4 büyüklerin üçünde de forma giyen isim olarak dikkatleri üzerine çektiğini söyleyebiliriz. Trabzonspor’da 9, Fenerbahçe’de ise 4 sezon geçirmiş olmasına rağmen Galatasaray’da yalnızca bir sezon kalmıştır. Bu nedenle Galatasaray’da oynadığı unutulmuş futbolcular listesinde yer aldığını ve daha çok Trabzonspor ve Fenerbahçe ile anıldığını söylemek gerekir.

Ovidiu Petre

Ovidiu Petre
Ovidiu Petre

Futbol kariyerinde farklı takımların formasını giyen Ovidiu Petre, Süper Lig ekiplerinden Galatasaray’da da forma şansı bulmuş bir isimdir. Önlibero mevkiinde yer alan Petre, kariyerini ACS Poli ile noktalamıştır. 1 Eylül 2003 tarihinde FC National’dan Galatasaray’a transfer edilen Petre, 2003-2005 yılları arasında sarı kırmızı formayı giymiştir. Galatasaray’da oynayan futbolcular listesinde yer alan Petre, ne yazık ki beklentileri karşılayamamıştır. Bu nedenle Galatasaray’da oynadığı unutulmuş futbolcular listesine dahil olduğunu söyleyebiliriz.

Hakan Yakın

Hakan Yakın
Hakan Yakın

Galatasaray’da oynadığı unutulmuş futbolcular listesinde yer alan isimlerden bir diğeri de Hakan Yakın’dır. Kariyer hayatında farklı takımların formasını giyen ve bu formalarla performansını gösteren Yakın, Abdullah Ercan ile birlikte aynı dönemde sarı kırmızı formayı giymiştir. Stuttgart’a kiralanan ve sarı kırmızılı forma altında sadece iki maça çıkan Yakın, bir süre sonra takımdan gönderilmiştir. Galatasaray’da oynayan futbolcular listesinde bulunan Hakan Yakın, İsviçre Milli Takımı’nda çok özel performans göstermiştir. Bu nedenle çoğunlukla milli takım içerisindeki performansıyla hatırlandığını ve ön plana çıktığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Galatasarayda Oynadığı Unutulmuş Futbolcular

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!