0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Galatasaray’dan Mert Hakan Yandaş’a Falcao bile indirime gitti sen kimsin ?

  Galatasaray’dan Mert Hakan Yandaş’a Falcao bile indirime gitti sen kimsin ?

  Fenerbahçe ile Galatasaray; Mert Hakan Yandaş için kıyasıya rekabetinde yıldız oyuncuyu ikna eden taraf sarı lacivertliler oldu.

  Galatasaray, Sivasspor ile sezon sonu sözleşmesi bitecek olan başarılı orta saha oyuncusuyla her konuda anlaşmaya sağlayıp 1.5 milyon Euro maaş üzerinden ön protokol bile imzaladı.

  BİTTİ GÖZÜYLE BAKILIRKEN

  Galatasaray yönetimi, Galatasaray taraftarı olan Mert Hakan’ın transferine kesin gözüyle bakarken, Fenerbahçe bir anda devreye girdi. Sarı-Lacivertliler, ezeli rakibinden çok daha yüksek bir fiyatla masaya oturup 2.5 milyon Euro teklif etti. Bunun yanı sıra yeni sezonda ise sportif direktör olacak Emre Belözoğlu da Mert Hakan’ı ikna etmek için her gün telefonla aradı. Onu çok istediklerini, yeni sezonda takımı kendisinin etrafında kuracaklarını anlattı.

  5 YILLIK İMZA

  Bu gelişmeler sonrası Mert Hakan’ın menajeri, yeniden Galatasaray’ın kapısını çaldı. Sarı- Lacivertliler’in çok daha iyi bir rakam sunduğu belirtildi. Sarı-Kırmızılılar’ın yanıtı, “Biz kendi oyuncularımızdan indirim isterken, size daha fazlasını veremeyiz. İmzaladığımız protokoldeki şartlardan başka bir teklif sunmayacağız” oldu. Bu cevap sonrası Mert Hakan Yandaş transferinde ibre bir anda Fenerbahçe’ye döndü.

  Sarı- Lacivertliler, 25 yaşındaki orta saha oyuncusuna 5 yıllık imza attırmaya artık çok yakın.

   

  Site İçi Yorumlar