0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Galatasaray’dan TFF’ye flaş öneri! Play-off…

  Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, Türkiye Futbol Federasyonu'na Süper Lig'de kalan maçlar adına flaş bir öneride bulundu. Corona virüsü salgını nedeniyle ara verilen ligleri 12 Haziran'da başlatma kararını yadırgadığını söyleyen Hamamcıoğlu, "Puan sıralamasına bakınca şampiyon olma olasılığı olan 4 kulüp var. Bunlar arasında play-off yapılabilir." dedi.
  Galatasaray’dan TFF’ye flaş öneri! Play-off…

  Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu, Türkiye Futbol Federasyonunun (TFF) yeni tip corona virüsü (Covid-19) salgını nedeniyle ara verilen ligleri 12 Haziran’da başlatma kararını yadırgadığını söyledi.

  Hamamcıoğlu, video konferans yöntemiyle yaptığı açıklamada, TFF’nin son dönemde aldığı kararları doğru bulmadığını dile getirerek, “Salgın sorununun ülkemizi derinden etkilediğinden beri federasyonun almış olduğu kararları, süreç ve zamanlama olarak çok isabetli bulmuyorum.” dedi.

  “İLK 4 SIRADA YER ALAN TAKIMLAR ARASINDA BİR PLAY-OFF YAPILABİLİR”

  Eşref Hamamcıoğlu, Süper Lig’in tamamlanması konusunda zaman zaman farklı senaryoların da konuşulduğunu anlatarak, konuşmasına şöyle devam etti:

  “Bunlardan biri ‘Beyaz Lig’ yapmak. Yani ligi bu sene oynanmamış kabul etmek. Bu da spor ruhu açısından büyük adaletsizlik olur diye düşünüyorum. Çünkü yıl boyunca başarı için mücadele etmiş sporcularımız var. Fikirlerine çok değer verdiğim kulüp üyelerimiz, dostlarımızla konuştuğumda belki ilk 4 sırada yer alan takımlar arasında bir play-off yapmak olabilir. Çünkü puan sıralamasına bakınca şampiyon olma olasılığı olan 4 kulüp var. Bunlar arasında play-off yapılabilir. 12 Haziran’da değil de daha ileriki bir tarihte olabilir. Ligden de düşme kalksın ve seneye de lig 20 takımla oynansın.

  Site İçi Yorumlar