0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Galatasaray’ın umudu: Emin Bayram

  Galatasaray Spor Kulübünde Bugünkü idmanında sol ayak iç yan bağlarında esneme gözlemlenen Marcao sonrası Stoperde yeni alternatifler aranmaya başladı. İlk önce kadro’da yer alan Donk ve Ahmet Çalık ikilisine görev verileceği kuvvetle muhtemel olsa da Bu iki savunma oyuncusuna kimin yedek soyunacağı merak konusu oldu.
  Galatasaray’ın umudu: Emin Bayram

  Bu durumda Aralık 2019 da yapılan Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur ilk maçında attığı gol ile gözleri üzerine çeken Stoper Emin Bayram’ın A Takımda görev verilmesi halinde oynaması bekleniyor. Peki, Emin Bayram Kimdir?

  Emin Bayram Kimdir?

  2 Nisan 2003 tarihinde İstanbul’da dünya’ya gelen Emin Bayram, Futbol kariyerine Galatasaray Spor Kulübü’nün alt yapısında başladı. 2013 yılında Galatasaray’a gelen Emin Bayram Kısa zamanda dikkatleri üzerine çekti. Alt yapı da gösterdiği performansla U15 Türkiye Milli Takım’ına seçildi. Yükselen ivmesi onu Galatasaray’ın U16 takımına taşıdı. Bununla birlikte yükselişi Milli Takımada yansıdı. Milli takımda çıktığı 22 maçta 3 gol’e ulaşan Emin Bayram’ın 13 Mayıs 2019 tarihinde Galatasaray U17 takımına seçildi. Ancak U17 takımındaki öz güveni bir Stopere göre oldukça fazlaydı. Bu durum yakın zamanda Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in dikkatini çekti. 6 ay sonra A Takımla çalışmalara başlayan Emin Bayram Aralık 2019’da Galatasaray’ın Tuzlaspor ile oynadığı 5. Tur ilk maçında A takımla ilk maçına çıktı. Bilindiği üzere Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nin Gambiya ile oynadığı milli maçta sakatlanan Luyindama, Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur ilk maçında forma giyemeyecekti. Bu durumda Fatih Terim bir sürprize imza atarak Emin Bayram’ı sahaya sürdü. Tuzlaspor maçına damga vuran Emin Bayram’a övgüler gecikmedi. Fatih Terim maç sonrasında: “Emin Bayram 20 gündür bizimle antrenman yapıyor. Gerek fikri gerekse mental açıdan ileriki sezonlarda Galatasaray’ın Stoper mevkisinde görev alması içten bile değil.  Sürekli Emin Bayram’ı izliyorum performansı bizim için önemli. İnşallah bir Ozan Kabak daha çıkaracağız” demişti.  Ayrıca Emin Bayram Galatasaray Spor Kulübü’nün 12. Haftada ağırladığı Başakşehir Spor Kulübü kadrosunda da yer almıştı.

  Luyindama ve Marcao’nun sakatlıkları ile Stoperde boşalan yerlere Donk ile Ahmet Çalık birinci aday gösteriliyorken, Fatih Terim’in bir sürpriz yapacağı düşünülüyor. Öyle görülüyor ki Emin Bayram yakın zamanda A Takım ile çalışmalara başlayacak.

  Site İçi Yorumlar