0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Galatasaray’ın Yaptığı En Kötü 5 Transfer

  Süper lig takımları ihtiyaç olsa da olmasa da her zaman transfer ile sorunları çözmeye çalışmaktadır. Bizde bu oyuncuları toplu halde yayınlamaktansa kulüp bazında yayınlamanın daha faydalı olacağını düşündük ve sizlere Galatasaray’ın Yaptığı En Kötü 5 Transfer yazımızı hazırladık.
  Galatasaray’ın Yaptığı En Kötü 5 Transfer

  Galatasaray’ın Yaptığı En Kötü Transferler Kimdir

  Bu listeyi hazırlarken sadece maddi yönü sakatlık gibi konulardan ise oluşan beklenti karşılığı verilen performans olarak hazırladığımızı önemle belirtelim çokta uzatmadan bakalım bu oyuncular kimler.

  Tobias Linderoth

  Sakatlığın diğer adı olan Linderoth Süper Lige gelmeden önce kart cezalısı olarak bile maç kaçırmamış biyonik bir adam olarak lanse edilirken Galatasaray taraftarları tarafından yeni cam adam olarak adlandırılmıştır. Toplam 3 sezon giydiği Galatasaray forması ile toplamda sadece 13 maça çıkabilen Linderoth Galatasaray’ın Yaptığı En Kötü 5 Transfer listesine girmiştir.

  Junichi Inamato

  Süper Lige gelen ilk Japon oyuncu olan Inamoto Galatasaray forması ile 30 maça çıkmış olmasına rağmen hücuma yönelik bir orta sahaya göre berbat performans sergilemiş 1 gol 2 asist ile sezonu tamamlamıştır.

  2006 Yılında Galatasaray’a gelen oyuncu Samuray esprileri yapılsa da fiziğini lig için çok yetersiz olduğu yönünde sürekli eleştirildi.

  İsmael Bouzid

  Sadece 1 sezon Galatasaray forması giyen stoper Servet Çetin’e alternatif olması için alınmış olsa da sadece 17 maç forma giyebilmiş neden alındığı bir türlü anlaşılamayan bir oyuncu olmuştur.

  Taraftarlar ise onu kendi kalesine şut şeklinde pas atması ile akıllarında yer etmiştir.

  Florin Bratu

  Genç yaşında Galatasaray’a gelen Bratu 25 Maçta 6 gol atmış ve eleştirilerin hedefi olmuştur. Buna rağmen sezon sonunda kulübe para kazandırarak Nantes’e transfer olan Florin Bratu

  Nantes’e olan transferinden sonra Türkiye’de bana pas atmıyorlardı dese de Fransa’da da daha kötü performans sergilemiştir.

  Dominic İorfa

  Neden geldiği bir türlü anlaşılamayan hakkında birçok efsaneler bulunan Dominic İorfa  birisi kafasına çarpmak sureti ile 2 gol atmıştır, sürekli pozisyonunun dışında saçma sapan yerlerde bulunan İorfa hakkında yaratılan efsanelerden birkaçı aslında 400metre koşucu olması, maça ısınırken topa takılıp düştüğü, çektiği bir şutun sırtı dönük polisin kafasına çarpması, kendi ortasına kafa vurması gibi absürt şeylerdir.

  Site İçi Yorumlar