0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Gigi Datome yuvadan uçtu

  Fenerbahçe, erkek basketbol takımının yıldız isimlerinden Gigi Datome ile yolların ayrıldığını açıkladı. 
  Gigi Datome yuvadan uçtu

  Fenerbahçe Beko’da yaprak dökümü başladı; Zeljko Obradovic’ten sonra yeni bir ayrılık haberi daha geldi. Sarı Lacivertli takım, İtalyan yıldızı Gigi Datome ile yolların karşılıklı anlaşma sonucu ayrıldığını bildirdi.

  Fenerbahçe Beko’dan konu ile ilgili yapılan açıklama şöyle:

  “2015-16 sezonundan bu yana formamızı giyen ve bu süreçte elde ettiğimiz tarihi başarıların en önemli mimarlarından biri olan Gigi Datome, mevcut sözleşmesini Kulübümüz ile anlaşarak sonlandırmış ve kariyerine farklı bir takımda devam etme kararı almıştır.

  Gigi Datome’nin Fenerbahçe formasını terlettiği süre boyunca takımımıza katkıları, yalnızca attığı sayılar ya da yaptığı istatistiklerle sınırlı kalmamıştır. Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın asla pes etmeyen karakterinin en önemli temsilcilerinden biri olan Gigi, soyunma odamızda yaratılan ve parkeye de yansıyan ekip ruhunun kilit isimlerinden biri olmuştur.

  Takımımıza basketbol oyununun her anında ve alanında üstün katkıları olan Datome, saha dışında sergilediği örnek sporcu duruşuyla da bizleri her daim gururlandırmış, ülkemize olan bağlılığı ve sevgisiyle de hepimizin takdirini kazanmıştır.

  Fenerbahçe basketbolunun unutulmazları arasındaki yerini çoktan almış olan Gigi Datome’ye, Kulübümüze yaptığı katkılardan dolayı teşekkür eder, kariyerinin geride kalan bölümünde kendisine sonsuz başarılar dileriz.”

   

  Bu arada İtalyan basınından sızan haberlere göre ise yıldız basketbolcunun Olimpia Milano ile anlaştığını iddiaları gün yüzüne çıktı.

  Site İçi Yorumlar