0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Hamza Hamzaoğlu Yabancı Sınırını Eleştirdi

  Gençlerbirliğinin Göztepe deplasmanında 3-1 kazanmasının ardından açıklamalarda bulunan Hamza Hamzaoğlu, yabancı sınırını eleştirdi.
  Hamza Hamzaoğlu Yabancı Sınırını Eleştirdi

  Dün Süper Lig’in 32. Haftasının açılış maçında Göztepe, Gençlerbirliğini ağırlamıştı. Süper Lig’de düşme hattında yer alan ve maça mutlak galibiyetle çıkan Gençlerbirliği, 73. dakika’ya kadar 3-*0’lık üstünlükle sonlandırdı. 90. Dakika’da Alpaslan Öztürk’ün attığı golle maçın skoru 3-1 olarak tayin edildi.  Maçın ardından kazanan taraf Gençlerbirliğinin teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu açıklamalarda bulundu.

  Gençlerbirliği teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu Süper Lig’in 32. Haftasının açılış maçına istedikleri seviyede başlayamadıkları belirtti.  İfadelerinde: “Açıkçası ilk gol tamamen şanstan ibaretti. Göztepe kalecisi Göktuğ topu elinden kaçırmasaydı gol olmayabilirdi. Bu durum tamamen bizim adımıza şanstan ibarettir. Golü attıktan sonra Göztepe takında tedirginlik başladı bu durumda maçı bizim kontrolümüze geçirdi. Aslında iyi oyundan ziyade oyunu gerçek anlamda statejik manada oynamak en önemlisidir. Oyunlar stratejik hamlelerle belirlenir. Bugün önemli olan tam manasıyla 3 puandı . Gerçekten de bizim için Süper Lig’de kalmak için çok önemliydi. Futbolcularımı kutluyorum. Bu sıcak havada bu güzel havada böylesine bir mücadele verdikleri için iki takım oyuncularını da kutluyorum.” Cümlelerine yer verdi.

  Geçtiğimiz haftalarda Galatasaray Spor Kulübü teknik direktörü Fatih Terim’e sorulan ve eleştiri alan soru Gençlerbirliği teknik direktörü Hamza Hamzaya soruldu.

  “Şahsi fikrim yabancı kuralı adeta çocuk oyuncağına döndü.”

  hamza

  Gençler Birliği teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu: “Yeni sezonun 11 Eylül’de başlaması çok güzel bir karar sonuna kadar destekliyorum. Yabancı kuralında gelecek olursak, her sene yeni yeni değişimler yapıyoruz. Önceden düşüneyim ardından karar vereyim diyerek hareketlerde bulunmayıhiç sevmiyoruz. Aslında 2 ya da en fazla 3 gün bir işin üstünde dursak o işte başarı elde edeceğiz. Bu durum daha sağlıklı olur. Her şeyi değiştirmek taraftarıyız. Şahsi fikrim sınırlamalar ile alınan karara karşıyım. Bana sorarsanız teknik direktörlerinin eli rahat olmalıdır. İyi oyuncu varsa yabancı ya da yerli fark edilmeden alınmalıdır. Burada önemli olan yabancı sınırı değil. İyi oyuncu kötü oyuncu problemidir. Sorun aslında kulüpleri kötü yöneten mali sıkıntılar içersine sokan teknik ekiptedir. Mantıken 10 TL kazanan bir kulüp 100 TL harcarsa mali kayıpta bulunmuş olur. Bunu da istediğiniz kadar yabancı  sınırıyla önlemeye çalışın. Şahsi fikrim yabancı kuralı adeta çocuk oyuncağına döndü.” İfadelerine yer verdi.

  Site İçi Yorumlar
  • Sude3 ay önce
  • Ben hala anlamadım

  • Hatice3 ay önce
  • Çok iyi bir haber yorumu olmuş yazan kişi işinde çok iyi tebrikler bu site sayesinde birebir tüm haberleri takip ediyorum bilgim oluyor zamanında çok teşekkürler.