0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Hasan Şaş’ın istifasının perde arkası: Zoraki istifa!

  Galatasaray'da yardımcı antrenör Hasan Şaş'ın istifa ederken bu süreçte yaşananlar, kararın habercisi gibiydi. Daha önce 2 kez istifa ettiği şeklinde söylentiler çıkan Şaş, yine de görevine devam etmişti.
  Hasan Şaş’ın istifasının perde arkası: Zoraki istifa!

  SÖZLEŞMESİ BİTİYORDU, 8 MAÇI BEKLEMEDİ

  Ancak sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan ve Terim’in yeni sezonda kendisini düşünmediğini bilen Şaş, tecrübeli hoca ile bugün bir görüşme yapıp kalan 8 maçı beklemeden istifasını verdi. 43 yaşındaki antrenör, bir anlamda ayrılan tarafın kendisi olmasını tercih etti. Şaş’ın istifasına giden süreçte yaşananlar ise şöyle…

  CEZASINA İTİRAZ EDİLMEDİ!

  Ziraat Türkiye Kupası’nda Aytemiz Alanyaspor ile oynanan maçta rakip takım antrenörüne hakaret ettiği gerekçesiyle 2 maç kulübe yasağı alan Hasan Şaş, Yeni Malatyaspor ve Fenerbahçe maçları öncesi cezalı duruma düşmüştü. Bu noktada kulübün cezaya itiraz etmesi ve Şaş’ın en azından derbide kulübede olması bekleniyordu. Ancak Galatasaray, Hasan Şaş’ın cezası için PFDK’ya itirazda dahi bulunmadı ve Şaş, derbinin dışında kaldı. Bu kararda Şaş’ın kolay provoke olması ve atmosferi kaldıramayacağı fikrinin ağır basmasının etkili olduğu belirtildi.

  BİREYSEL ÇALIŞMALAR BAŞLASA DA FLORYA’DA YOKTU

  Galatasaray’da koronavirüs salgını nedeniyle liglere verilen arada idmanlar resmi olarak yeniden başlarken bundan önceki süreçte, özellikle evi Florya Metin Oktay Tesisleri’ne yakın olan futbolcular, buraya gelerek sosyal mesafe kuralları çerçevesinde bireysel çalışmalar yapıyordu. Terim’in koronavirüs kapması nedeniyle takımdan zorunlu olarak uzak olduğu bu dönemde, Florya’ya yakın bir yerde ikamet etmesine rağmen Şaş’ın idmanlara gitmemesi dikkat çeken bir konu oldu. Şaş, idamanlar resmi olarak başlayınca Florya’da işbaşı yaptı.

  GÖNDERİLECEĞİNİ ANLADI, İSTİFA ETTİ

  Son olarak geçtiğimiz gün sahaya inerek idmanda takımın başında bulunan Fatih Terim’e söylediği, ”Son 1 ayımız zaten, sonra yokuz” gibi sözlere cevap alamaması üzerine kovulacağını anlayan Şaş, istifa kararı aldığını açıkladı.

  Site İçi Yorumlar