0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  İbrahim Üzülmez: Batuhan Karadeniz çenesini tutamadı!

  Bursaspor Teknik Direktörü İbrahim Üzülmez, koronavirüs sebebiyle izolasyon sürecini geçirdiği evinde video konferans yöntemiyle Demirören Haber Ajansı'na (DHA) özel açıklamalarda bulundu. O dönemi Batuhan'ın çok başarılı olabilecek bir potansiyeli olduğu vurgulayan deneyimli hoca, ''Hakikaten futbol potansiyeli olarak çok önemli meziyetleri olan bir oyuncuydu ama biraz çeneyi tutması gerekiyor. O çeneyi tutmayınca da bir yerden sonra hatalar yapıyorsunuz. Yoksa hakikaten çok çok başarılı olabilecek bir potansiyeli vardı. Antrenmanlarda çok enteresan şutları oluyordu. Eğer ki biraz kendini geliştirse, biraz üzerine koyabilseydi bugün farklı bir Batuhan izleyebilirdik.'' diye konuştu.
  İbrahim Üzülmez: Batuhan Karadeniz çenesini tutamadı!

  Teknik direktör olarak 3’üncü şampiyonluğunu Bursaspor ile yaşamak istediğini söyleyen İbrahim Üzülmez, şehir olarak ligin sahada bitirilmesini istediklerini ifade etti. Kalan maçların deplasmanlı değil karantina bölgesi seçilecek bir şehirde tamamlanması fikrinde olan tecrübeli teknik adam, virüsle beraber çöken futbol ekonomisinin fedakarlıklar ve altyapı ile aşılacağını belirtti. Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) henüz resmi bir tarih açıklamadan takımların 5’erli, 6’şarlı gruplar halinde antrenman yapmasını anlamadığını ve bu duruma kızgın olduğunu söyleyen İbrahim Üzülmez’in DHA’ya verdiği özel röportaj şu şekilde:

  “BATUHAN ÇOK ÖNEMLİ MEZİYETLERE SAHİPTİ AMA ÇENESİNİ TUTAMADI”

  Soru: Beşiktaş’ta oyuncuyken altyapıdan gelen oyuncularla çok ilgilenirdiniz. Batuhan’la inanılmaz derecede ilgilenmiştiniz ama Batuhan istediğiniz seviyede olmadı. Bunun sebebi nedir?

  ”Olmadı maalesef. Batuhan benim çok ilgilendiğim, çok sevdiğim bir kardeşimdir. Hem Beşiktaş’ta, hem Milli Takım’da çok yaklaşım içinde oldum. Zaten bir yerde gördüğü zaman da ‘baba’ der bana. Maddi manevi O’na çok destek olmaya çalıştım. Hakikaten futbol potansiyeli olarak çok önemli meziyetleri olan bir oyuncuydu ama biraz çeneyi tutması gerekiyor. O çeneyi tutmayınca da bir yerden sonra hatalar yapıyorsunuz. Yoksa hakikaten çok çok başarılı olabilecek bir potansiyeli vardı. Antrenmanlarda çok enteresan şutları oluyordu. Eğer ki biraz kendini geliştirse, biraz üzerine koyabilseydi bugün farklı bir Batuhan izleyebilirdik. Oyuncunun da kendi öz eleştirisini yapması gerekiyor. O dönemde ben kamplara gelen oyunculara destek olmaya çalışıyordum. Onların içerisinde potansiyeli olan 2-3 oyuncu vardı ama sadece Necip Uysal ön plan çıktı. Futbol her genç futbolcuya bir şekilde şans veriyor ama bu şansı çalışkanlığıyla değerlendirenler futbolun içinde kalabiliyor.”

  Soru: Eklemek istediğiniz bir şey var mı?

  ”İnşallah bu süreci en iyi şekilde saha içerisinde oynayarak tamamlarız. Ama tabii ki hiç kimsenin de bu süreçte kolay kolay sorumluluk almadığını görüyoruz bu ortamda. Şunu belirtmekte fayda var ki ,futbolu herkes özledi, bizler de özledik ve o 6 haftalık sürecin saha içerisinde tamamlanmasını istiyoruz. Ama önemli olan şu; sağlık, sağlık, sağlık önce insan sağlığı. Çünkü doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın fedakarca mücadele verdiği bir dönemde, sürekli futbol, futbol, futbol diyerek futbolu bu kadar ön plana çıkarmak açıkçası beni rahatsız ediyor.”

  Site İçi Yorumlar