0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  İyi bir yönetici olsak Türk futbolu bu durumda olmazdı

  Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, kulübe başkan olarak seçildiğinde futbol bilgisinin tartışıldığını belirtti.
  İyi bir yönetici olsak Türk futbolu bu durumda olmazdı

  Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı’nın Kayseri’de yerel bir televizyon kanalına yaptığı açıklamada, futbol takımının son durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Takımın ligde kalması ya da düşmesi halinde başkanlık görevine devam edeceğini belirten Berna Gözbaşı, “Hiç istemiyoruz ama takım düşerse en kısa dönemde nasıl çıkabiliriz ona bakmalıyız. Kalan 8 haftalık periyotluk dönemde 4 galibiyet 1 beraberliğin bizi ligde tutanacağını düşünüyorum. Oyuncularımız motive olmuş durumda, ligde kalmak istiyoruz ama ben geldiğimde takım düşmüş durumdaydı. Mucizeyi gerçekleştirmek için çabalıyoruz. Bunun dışında eski futbolcularımızdan Enguemo’nun alacağı ve Mensah bonservisi nedeniyle Atletico Madrid transfer yasağı almamız için çalışıyor. Takımın durumu dışında eski borçlarla da uğraşıyoruz” diye konuştu.

  “FUTBOLU DEĞİL ,YÖNETMEYİ BİLSEYDİK TÜRK FUTBOLU BU DURUMDA OLMAZDI”

  Türk futbolunun yönetimine değinen Gözbaşı, “Ben ilk göreve geldiğimde futbolu ne kadar bildiğim tartışıldı. Futbolu bilmeyip ,yönetmeyi bilenlerin sayısı çok olsaydı Türk futbolu bu durumda olmazdı. Kalan 8 haftalık dönemde sadece Kayserispor için neler yapılabilir onu konuşmamız lazım. Taraftarlarımızın dualarını bekliyorum” şeklinde konuştu.

   

  Site İçi Yorumlar