0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Juventus Lyon İddaa Tahmini

  Juventus Lyon İddaa Tahmini

  Hasret bitiyor ve Şampiyonlar Ligi müziği yeniden sahalara dönüyor. Pandemi nedeniyle verilen aranın ardından Avrupa’nın en büyüğünün belirleneceği organizasyon kaldığı yerden devam ediyor.

  İtalya Ligi şampiyonu Juve, deplasmanda 1-0 yenildiği Fransız temsilcisi Lyon’dan rövanşı almak için sahaya çıkacak. İtalya Liginin pandemi sonrasında kalan maçlarını tamamlayarak ligi bitirmesi kuşkusuz İtalyan ekiplerinin işine gelen bir durum oldu. Kondisyon açısından gerekli yeterliliğe ulaşan siyah beyazlı ekip, 1-0’lık dezavantajla çıkacağı maçtan turu geçecek sonucu alıp adını çeyrek finale yazdırmak isteyecektir.

  Fransa Ligi’nin ise tescille sonuçlanması Fransız takımları açısından sıkıntı yaratacak gibi. Her ne kadar bu süreçte hazırlık maçları yapmış olsalar da normal maç tempolarına ulaşma noktasında problemler yaşayacaklardır.

  Juventus’un turu geçmek adına kazanmaktan başka çaresinin olmaması ve Lyon’a nazaran daha hazır olmaları nedeniyle maçı kazanacaklarını düşünüyorum. Kaliteli oyuncuları ve sistemi ile Juventus bu maçı kazanır. Tahminim MS1.

  Site İçi Yorumlar