Loading...
21/01
Bitti
logoKasımpaşa
1
logoBaşakşehir FK
3
21/01
Canlı ( 53 )
logoGalatasaray
1
logoAntalyaspor
0
21/01
Bitti
logoErzurumspor FK
0
logoGöztepe
1
21/01
Bitti
logoBandırmaspor
4
logoTuzlaspor
1
21/01
Bitti
logoGençlerbirliği
5
logoBoluspor
1
21/01
Canlı ( 50 )
logoAltay
1
logoPendikspor
1
21/01
Bitti
logoLiverpool
0
logoChelsea
0
21/01
Bitti
logoWest Ham United
2
logoEverton
0
21/01
Bitti
logoSouthampton
0
logoAston Villa
1
21/01
Bitti
logoBournemouth
1
logoNottingham Forest
1
21/01
Bitti
logoLeicester City
2
logoBrighton & Hove Albion
2
21/01
20:30
logoCrystal Palace
-
logoNewcastle United
-
21/01
Bitti
logoUnion Berlin
3
logoHoffenheim
1
21/01
Bitti
logoStuttgart
1
logoMainz 05
1
21/01
Bitti
logoWolfsburg
6
logoFreiburg
0
21/01
Bitti
logoEintracht Frankfurt
3
logoSchalke 04
0
21/01
Bitti
logoBochum
3
logoHertha Berlin
1
21/01
20:30
logoKöln
-
logoWerder Bremen
-
21/01
Bitti
logoSporting CP
2
logoVizela
1
21/01
Canlı ( 87 )
logoPaços De Ferreira
1
logoSporting Braga
1
21/01
21:00
logoSanta Clara
-
logoBenfica
-
21/01
23:30
logoVitoria Guimaraes
-
logoPorto
-
21/01
Bitti
logoHellas Verona
2
logoLecce
0
21/01
Canlı ( 12 )
logoSalernitana
0
logoNapoli
0
21/01
22:45
logoFiorentina
-
logoTorino
-
21/01
Bitti
logoRayo Vallecano
0
logoReal Sociedad
2
21/01
Bitti
logoEspanyol
1
logoReal Betis
0
21/01
20:30
logoAtletico Madrid
-
logoValladolid
-
21/01
23:00
logoSevilla
-
logoCadiz
-
21/01
Bitti
logoCoventry
2
logoNorwich City
4
21/01
Bitti
logoBirmingham
1
logoPreston North End
2
21/01
Bitti
logoCardiff City
0
logoMillwall
1
21/01
Bitti
logoQueens Park Rangers
1
logoSwansea City
1
21/01
Bitti
logoStoke City
4
logoReading
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoBlackpool
0
logoHuddersfield Town
0
21/01
Bitti
logoBristol City
1
logoBlackburn Rovers
1
21/01
Bitti
logoWigan Athletic
0
logoLuton Town
2
21/01
Bitti
logoWatford
1
logoRotherham United
1
21/01
Bitti
logoClub Olimpia
2
logoClub Guarani
1
21/01
02:00
logoBelgrano Cordoba
-
logoTalleres Cordoba
-
21/01
Bitti
logoClub Olimpia
1
logoClub Guarani
1
21/01
03:00
logoFC Nordsjaelland
-
logoOdense
-
21/01
03:00
logoLos Angeles FC
-
logoReal Salt Lake
-
21/01
03:00
logoNashville SC
-
logoNew York Red Bulls
-
21/01
03:00
logoSt. Louis City
-
logoCharlotte
-
21/01
Canlı ( Pen )
logoCA Penarol
0
logoUnion Santa Fe
0
21/01
Bitti
logoRochedale Rovers
2
logoMoreton Bay United Jets
2
21/01
Bitti
logoWisla Plock
0
logoZemplin Michalovce
2
21/01
Bitti
logoPFC Beroe
0
logoRubin Kazan
2
21/01
Bitti
logoDnipro-1
3
logoPyunik
1
21/01
Bitti
logoDubrava Zagreb
1
logoKustosija
1
21/01
Bitti
logoEnergetik-BGU Minsk
2
logoSlutsk
0
21/01
12:00
logoFK Pardubice II
-
logoLetohrad
-
21/01
12:00
logoFrydek-Mistek
-
logoGornik Zabrze II
-
21/01
Bitti
logoLisen
0
logoProstejov
2
21/01
Bitti
logoMotorlet Praha
2
logoMeteor Praha
0
21/01
12:00
logoSchattendorf
-
logoKottingbrunn
-
21/01
Bitti
logoSepsi II
1
logoBraşov Steagul Renaşte
2
21/01
Bitti
logoUnicov
2
logoSigma Olomouc II
4
21/01
Bitti
logoPisek
1
logoDukla Prag
5
21/01
Canlı ( Ert. )
logoSlovacko II
0
logoZnojmo
0
21/01
Bitti
logoSlavoj Trebisov
4
logoPartizan Bardejov
0
21/01
Bitti
logoUhersky Brod
0
logoVyskov
4
21/01
12:45
logoSJK Seinajoki
-
logoPaide Linnameeskond
-
21/01
Bitti
logoStal Rzeszow
3
logoHutnik Krakow
2
21/01
Bitti
logoChrudim
2
logoGraffin Vlasim
2
21/01
Canlı ( Ert. )
logoFK Pardubice
0
logoDukla Banska Bystrica
0
21/01
13:00
logoGomel
-
logoBelshina
-
21/01
Bitti
logoHillerod
1
logoVanlose
3
21/01
13:00
logoIsloch Minsk
-
logoBATE Borisov
-
21/01
Bitti
logoJihlava
4
logoSokol Zivanice
0
21/01
Bitti
logoMiddelfart
2
logoFC Fredericia
2
21/01
Canlı ( Ert. )
logoOpava
0
logoPovazska Bystrica
0
21/01
13:00
logoPecsi MFC
-
logoPaksi SE
-
21/01
Bitti
logoRekord Bielsko-Biala
2
logoJastrzebie Zdroj
0
21/01
Bitti
logoRuch Chorzow
0
logoSKRA Czestochowa
0
21/01
Bitti
logoSered
1
logoPuchov
4
21/01
Bitti
logoSpartak Myjava
4
logoSkalica
2
21/01
Bitti
logoTuS Heiligenkreuz
4
logoATSV Wolfsberg
2
21/01
13:00
logoVitebsk
-
logoDnepr Mogilev
-
21/01
Bitti
logoZilina II
2
logoBanik Ostrava II
1
21/01
Bitti
logoHellerup IK
1
logoNykobing
3
21/01
13:30
logoKorona Kielce
-
logoNieciecza
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoOdra Opole
0
logoSlask Wroclaw II
0
21/01
14:00
logoChojniczanka Chojnice
-
logoRadunia Stezyca
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoChrobry Glogow
0
logoKalisz
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoDonau
0
logoMauerwerk
0
21/01
14:00
logoFC Schaffhausen
-
logoBrühl
-
21/01
14:00
logoFrem
-
logoFC Helsingor
-
21/01
14:00
logoHegelmann Litauen
-
logoFA Siauliai
-
21/01
Bitti
logoInter Turku
3
logoEIF
1
21/01
14:00
logoJaPS
-
logoPEPO
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoLagow
0
logoPilica Bialobrzegi
0
21/01
14:00
logoLech Poznan
-
logoHansa Rostock
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoLehnerz
0
logoHanau
0
21/01
14:00
logoLippstadt 08
-
logoHilden
-
21/01
Bitti
logoMlada Boleslav
4
logoDukla Banska Bystrica
3
21/01
Bitti
logoMlawianka Mlawa
0
logoStomil Olsztyn
4
21/01
Bitti
logoNaestved
1
logoRoskilde
2
21/01
14:00
logoPaderborn 07 II
-
logoWiedenbrück
-
21/01
Bitti
logoPogon Siedlce
0
logoSwit Nowy Dwor
1
21/01
Bitti
logoPolaban Nymburk
3
logoVelim
3
21/01
14:00
logoPolkowice
-
logoPogon Szczecin II
-
21/01
14:00
logoSandecja Nowy Sacz
-
logoTatran Presov
-
21/01
14:00
logoShakhtyor Soligorsk
-
logoBaranovichi
-
21/01
14:00
logoShelbourne
-
logoBohemians
-
21/01
Bitti
logoSleza Wroclaw
3
logoLKS Lodz II
2
21/01
Bitti
logoShamrock Rovers
4
logoBray Wanderers
0
21/01
14:00
logoSchalke 04 II
-
logoWattenscheid 09
-
21/01
Bitti
logoAFC Eskilstuna
1
logoUnited Nordic
0
21/01
Bitti
logoNK Bravo
1
logoSlovacko
2
21/01
Canlı ( Ert. )
logoSlovan Velvary
0
logoPribram
0
21/01
14:45
logoBotev Vratsa
-
logoOFK Pirin
-
21/01
14:45
logoOulu
-
logoKPV Kokkola
-
21/01
15:00
logoAngelholm
-
logoHelsingborgs IF
-
21/01
15:00
logoDinamo Minsk
-
logoNeman Grodno
-
21/01
15:00
logoFC Minsk
-
logoFC Volna Pinsk
-
21/01
15:00
logoFC Nordsjaelland
-
logoOdense
-
21/01
Bitti
logoFrauental
0
logoKalsdorf
1
21/01
15:00
logoGyirmot
-
logoBudapest Vasas
-
21/01
Bitti
logoGyöri ETO
1
logoZilina
2
21/01
Bitti
logoHalmstad
0
logoÖsters
4
21/01
15:00
logoHannover 96
-
logoHolstein Kiel
-
21/01
15:00
logoJahn Regensburg
-
logoVorwarts Steyr
-
21/01
Bitti
logoJihlava II
1
logoVrchovina
2
21/01
15:00
logoKecskemeti TE
-
logoZlate Moravce
-
21/01
15:00
logoKozarmisleny
-
logoPaksi SE
-
21/01
Bitti
logoNomme JK Kalju
0
logoRigas Skola
3
21/01
15:00
logoOedt
-
logoAmstetten
-
21/01
15:00
logoSilkeborg IF
-
logoVendsyssel FF
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoSlavia Prag II
0
logoViktoria Zizkov
0
21/01
15:00
logoSzombathelyi Haladas
-
logoRuzomberok
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoTorpedo Zhodino
0
logoSlavia Mozyr
0
21/01
15:00
logoTrelleborgs FF
-
logoLandskrona
-
21/01
Bitti
logoYantra 1919
2
logoLudogorets II
2
21/01
Bitti
logoDarmstadt 98
1
logoWil 1900
0
21/01
Bitti
logoHJK Helsinki
4
logoHaka
0
21/01
15:30
logoAIK
-
logoSollen Utd
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoDunajska Streda
0
logoMTK Budapest
0
21/01
15:30
logoLokomotiv Plovdiv
-
logoZorya Luhansk
-
21/01
15:30
logoZaglebie Sosnowiec
-
logoStal Rzeszow
-
21/01
(UZ )
logoArminia Bielefeld
1
logoPaderborn
1
21/01
Bitti
logoSt. Pauli
0
logoMidtjylland
0
21/01
Bitti
logoIlves Tampere
1
logoVPS
2
21/01
Bitti
logoFA 2000
0
logoHolbaek
2
21/01
Bitti
logoAdmira Praha
1
logoZenit Caslav
1
21/01
16:00
logoBremer SV
-
logoKomet Arsten
-
21/01
Bitti
logoBrommapojkarna
1
logoDjurgarden
1
21/01
Canlı ( Ert. )
logoCarl Zeiss Jena
0
logoSchweinfurt
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoConcordia Elblag
0
logoGedania Gdansk
0
21/01
16:00
logoDrochtersen / Assel
-
logoWerder Bremen II
-
21/01
Bitti
logoGleisdorf
2
logoSturm Graz II
1
21/01
Bitti
logoGorica
1
logoNK Brinje
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoGreuther Fürth II
0
logoChemnitzer FC
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoHennef 05
0
logoKaan-Marienborn
0
21/01
16:00
logoJagiellonia Bialystok
-
logoMotor Lublin
-
21/01
16:00
logoJeddeloh
-
logoPreussen Münster
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoKickers Offenbach
0
logoRot-Weiss Erfurt
0
21/01
16:00
logoKilia Kiel
-
logoPhönix Lübeck
-
21/01
16:00
logoLiepaja
-
logoKauno Zalgiris
-
21/01
Bitti
logoMeerbusch
1
logoFC Bocholt
6
21/01
Bitti
logoMjallby
1
logoBK Olympic
0
21/01
16:00
logoMönchengladbach II
-
logoHamburg II
-
21/01
Bitti
logoNeuchatel Xamax
4
logoBiel-Bienne
2
21/01
Canlı ( Ert. )
logoRaufoss
0
logoUllern
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoRot-Weiss Oberhausen
0
logoSV 1919 Straelen
0
21/01
Bitti
logoSF Baumberg
4
logoEintracht Hohkeppel
0
21/01
Bitti
logoTraiskirchen
2
logoRapid Wien II
4
21/01
16:00
logoTürkgücü München
-
logo1860 München
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoWuppertaler SV
0
logoFSV Frankfurt
0
21/01
Bitti
logoFortuna Düsseldorf II
0
logoFortuna Köln
2
21/01
Bitti
logoSparta Prag
3
logoNürnberg
1
21/01
16:00
logoAustria Lustenau
-
logoAarau
-
21/01
16:00
logoRaufoss
-
logoBrumunddal
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoFV Engers 07
0
logoCosmos Koblenz
0
21/01
16:30
logoUjpest
-
logoPodbrezova
-
21/01
Bitti
logoKızılyıldız
1
logoKoper
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoLausanne Sports
0
logoThun
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoProgres Niedercorn
0
logoMondorf-les-Bains
0
21/01
Bitti
logoTreaty United
3
logoCork City
0
21/01
17:00
logoTuS RW Koblenz
-
logoEisbachtal
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoFremad Amager
0
logoFC Nordsjaelland
0
21/01
18:00
logoFürstenfeld
-
logoGrazer AK
-
21/01
Bitti
logoKosmonosy
2
logoHorky nad Jizerou
1
21/01
18:00
logoSogndal
-
logoFloro SK
-
21/01
Bitti
logoSleza Wroclaw
2
logoLechia Dziersoniow
2
21/01
Canlı ( 55 )
logoSkeid
2
logoFrigg
3
21/01
19:00
logoZalgiris Vilnius
-
logoMetta / LU Riga
-
21/01
Canlı ( IY )
logoKaPa
3
logoKTP Kotka
2
21/01
19:30
logoPhiladelphia Union
-
logoAustin
-
21/01
20:00
logoBFA
-
logoFK Dainava Alytus
-
21/01
20:30
logoFK Riteriai
-
logoBanga Gargzdai
-
21/01
20:30
logoSturm Graz
-
logoVozdovac
-
21/01
21:00
logoAthlone Town
-
logoShelbourne
-
21/01
22:00
logoPortland Timbers
-
logoSporting Kansas City
-
21/01
Bitti
logoYeni Zelanda (K)
0
logoABD (K)
5
featured

Kayseri Basketbol – Antalya Toroslar Basketbol: 76 – 72

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlyas KAPLAN/KAYSERİ(DHA) –

SALON: Kadir Has

HAKEMLER: Ali Serkan Emlek, Ahmet Taner İbin, Fatma Öztürk

MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL: Weaver 21, Sevgi, Zeynep, Burcu 4, Mısra, Hayes 25, Şuğranur 14, Sarauskaite 2, Feray 10

ANTALYA TOROSLAR BASKETBOL: Hilssman 14, Yağmur, Fitzgerald 24, Wallace 16, Melike 4, İlknur 3, Tuğçe, Helin 11

1’inci Periyot: 21 – 16

Devre: 36 – 39

3’üncü Periyot: 54 – 59

5 FAUL ALAN: Wallace – 37.40 (Antalya Toroslar Basketbol)

ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi 10. haftasında Melikgazi Kayseri Basketbol, konuk ettiği Antalya Toroslar Basketbol’u 76 – 72 mağlup etti. Müsabakanın en skorer ismi 25 sayı ile ev sahibi takımdan Hayes oldu.

(FOTOĞRAFLI)

Kayseri Basketbol – Antalya Toroslar Basketbol: 76 – 72

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!