0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Kerim Çalhanoğlu’ndan Schalke 04’e 4 yıllık imza

  Bundesliga ekiplerinden Hoffenheim alt yapısından yetişmiş ve Türkiye Milli Takımın as oyuncularından Hakan Çalhanoğlu’nun kuzeni olan Kerim Çalhanoğlu, Schalke 04’de 4 yıllık imza attı. Daha 17 yaşında olan Kerim Çalhanoğlu, transferini sosyal medya hesabından duyurdu: “Yeni kulübüm Schalke 04 için heyecanlıyım.”. Kerim Çalhanoğlu kimdir, İşte, haberin detayları.
  Kerim Çalhanoğlu’ndan Schalke 04’e 4 yıllık imza

  Schalke 04 takımına 1 Türk futbolcu daha eklendi

  Geçen sezon Milli Takımın genç ve dinamik oyuncularını kadrosunda barındıran Schalke’den bir Türk hamlesi daha geldi. Kadrosunda Ahmet Kutucu, Ozan Kabak ve Suat Serdarı barındıran Schalke 04 takımı, Türk oyunculardan vazgeçmiyor. Son dönemlerde Türkiye Süper Lig’inde uzunca bir süre tartışılan yabancı sınırlaması serbest bırakılınca, takımlarında yeterli süreyi bulamayan Türk oyuncularına Avrupa’dan büyük destek geldi. Geçtiğimiz sezonlar içerisinde Büyük sükse yapan Türk futbolcuları tarihin en yüksek rakamlarıyla Avrupa yolunu tuttular. Bu takımların içerisinde en çok Türk futbolcusunu barındıran şüphesiz Almanya’nın önde gelen takımlarından Schalke 04’dür. Son olarak Kerim Çalhanoğlu’nu da kadrosuna katan Schalke’nin kadrosunda 4 Türk futbolcu yer alıyor.

  Kerim Çalhanoğlu kimdir?

  26 Ağustos 2002 yılında Almanya’nın Mannheim şehrinde dünya’ya geldi. Futbol’a Mannheim’in alt yapısında başlayan Kerim Çalhanoğlu, 1 Temmuz 2016 yılında Hoffenheim alt yapısına transfer oldu. 2019’a kadar Hoffenheim’in U17, U19 formalarını terleten Kerim Çalhanoğlu’nun Dün akşam Sosyal medya hesabından yaptığı açıklama’da: “Yeni Kulübüm Schalke 04 için çok heyecanlıyım. Transferde bana destek oldukları için ilk önce Annem ve ardından Hoffenheim kulübüne ne kadar teşekkür etsem az” ifadelerini kullandı. Bu transferle birlikte takımında 4 Türk oyuncuya yer veren Schalke 04’ün Kerim Çalhanoğlu’na 4 yıllık sözleşme önerdiği ön görülüyor. Ayrıca Türk Milli Takımının vazgeçilmez oyuncularından Hakan Çalhanoğlu’nun da kuzeni olan Kerim Çalhanoğlu, Bu sezon Bundesliga U19 Lig’inde çıktığı 18 maçta 2 gol 4 asistlik performans ile Schalke 04 takımının yolunu tuttu.

  Site İçi Yorumlar