Loading...
07/08
19:15
logoFatih Karagümrük
0
logoAlanyaspor
0
07/08
19:15
logoGiresunspor
0
logoAdana Demirspor
0
07/08
21:45
logoAntalyaspor
0
logoGalatasaray
0
07/08
Bitti
logoManchester United
1
logoBrighton & Hove Albion
2
07/08
Bitti
logoLeicester City
2
logoBrentford
2
07/08
18:30
logoWest Ham United
0
logoManchester City
0
07/08
Canlı ( 84 )
logoStuttgart
1
logoRB Leipzig
1
07/08
18:30
logoKöln
0
logoSchalke 04
0
07/08
Bitti
logoToulouse
1
logoNice
1
07/08
Bitti
logoAngers
0
logoNantes
0
07/08
Bitti
logoLille
4
logoAuxerre
1
07/08
Bitti
logoMontpellier
3
logoTroyes
2
07/08
Bitti
logoLens
3
logoBrest
2
07/08
Canlı ( 16 )
logoRennes
0
logoLorient
0
07/08
21:45
logoMarsilya
0
logoReims
0
07/08
Canlı ( IY )
logoSanta Clara
0
logoCasa Pia
0
07/08
20:00
logoSporting Braga
0
logoSporting CP
0
07/08
22:30
logoPortimonense
0
logoBoavista
0
07/08
22:30
logoChaves
0
logoVitoria Guimaraes
0
07/08
Canlı ( Ert. )
logoCoventry
0
logoRotherham United
0
07/08
Canlı ( Ert. )
logoAlki Oroklini
0
logoOlympiakos Nicosia
0
07/08
Bitti
logoFolkestone Invicta
4
logoAshford United
2
07/08
15:00
logoSalzburg
0
logoAl Ittihad-Jeddah
0
07/08
Bitti
logoUSV Hercules
3
logoKoninklijke HFC
0
07/08
Bitti
logoClitheroe
2
logoUnited of Manchester
2
07/08
18:30
logoDibba Al Fujairah
0
logoKazma
0
07/08
18:30
logoRobur Siena
0
logoGubbio
0
07/08
18:45
logoAsteras Tripolis
0
logoOFI
0
07/08
19:00
logoAtletico Madrid
0
logoJuventus
0
07/08
19:30
logoNocerina
0
logoTorre Neapolis
0
07/08
20:00
logoLa Nucia
0
logoElche
0
07/08
20:00
logoReal Murcia
0
logoMar Menor CF
0
07/08
20:00
logoGirona
0
logoReal Zaragoza
0
07/08
20:00
logoGöztepe
0
logoAltınordu
0
07/08
20:00
logoIonikos
0
logoAtromitos
0
07/08
21:00
logoUD Santa Marta
0
logoGuijuelo
0
07/08
21:00
logoVelez
0
logoAtletico Mancha Real
0
07/08
21:00
logoAlbacete
0
logoGetafe
0
07/08
21:00
logoVolos NFC
0
logoPAS Giannina
0
07/08
21:30
logoCalamonte
0
logoMontijo
0
07/08
21:45
logoRoma
0
logoShakhtar Donetsk
0
07/08
22:00
logoUD Ibiza
0
logoMallorca
0
featured

Kırkpınar’da yarı finalistler belli oldu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uğur AKAGÜNDÜZ / EDİRNE, (DHA) – Edirne’de 661’incisi düzenlenen Kırkpınar Yağlı Güreşleri başpehilvanlık müsabakalarında yarı finalistler belli oldu.

Kırkpınar’da başpehlivanlık çeyrek filan müsabakalarında Tanju Gemici’yi yenen Cengizhan Şimşek, Serhat Gökmen’i yenen Ertuğrul Dağdeviren, Fatih Atlı’yı yenen İsmail Balaban ve Hüseyin Gümüşalan’ı yenen Mustafa Taş adını yarı finale yazdırdı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:

– Güreşlerden detaylar

– İsmail Balaban’ın güreşi

– Başpehilvanlık güreşleri

(FOTOĞRAFLI)

Kırkpınar’da yarı finalistler belli oldu

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!