0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Kobe Bryant’ın hayatını kaybetmesine sebep olan helikopter kazasının raporu yayınlandı.

  26 Ocak 2020 tarihinde Kobe Bryant ile kızı Gianna'nın hayatını kaybettiği hellikopter kazasıyla ilgili yeni rapor yayınlandı. İşte, detaylar.
  Kobe Bryant’ın hayatını kaybetmesine sebep olan helikopter kazasının raporu yayınlandı.

  26 Ocak 2020 tarihinde Dünyayı yasa boğan bir helikopter kazası yaşanmıştı. NBA efsaneleri arasında yer alan Kobre Bryant ve daha 13 yaşında olan kızı Gianna Bryant’ın ve içinde 7 kişinin daha olduğu helikopter kazasının ardından detayların ardı arkası kesilmiyor. Kobe Bryant’ınhayatını kaybetmesine sebep olan helikopter kazasından aylar sonra yeni bir rapor yayınlandı.

  Milliyette yayınlanan haberler ışığında Ulusal Ulaşım Güvenlik Kurulu (NTSB) Kobe Bryant, kızı Gianna Bryant ve 7 kişinin hayatını kaybettiği helikopter kazasını inceleyerek yeni bir rapor hazırladı. NTSB’nin yayınladığı raporda, Helikopteri kullanan Pilotun ilk önce hava trafik bölümüne yükseldiği tahmin edilmektedir. Bu doğrultuda havanın sisli olması yön algısını karıştırdığından ötürü helikopterin giderek alçaldığı ileri sürüldü. Ayrıca NTSB personellerinin, Pilot Zobanya adına mekansal yöneliminin bozukluğu hasebiyle yaşayabileceği ve bu doğrultuda alçalıp yere düştüğü bildirildi.

  Peki, Mekan yönelim bozukluğu ne anlama gelmektedir?

  Mekansal yönelim bozukluğu, aslında pilotun olumsuz hava koşullarında açı ve yüksekliği ayarlayamamasına verilen isimdir. Bu durum gece ve hava şartlarında meydana gelir. Bunun için pilotların sorunları erkenden tespit edip, mekansal yönelimleriyle birlikte hareket etmesi gerekmektedir.

  Site İçi Yorumlar