0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Galatasaray’da komando kampı

  Galatasaray’da komando kampı

  Sarı-kırmızılılar mayıs ayının ikinci haftasında idmanlara başlayacak. Deneyimli teknik adam, git gide ağırlaşan bir program uygulayacak.

  Alınan ihtiyatlar sayesinde koronavirüs riski yavaş yavaş ülkemizi terk etmeye başlarken yeşil sahaların yine hareketlenmesi için de geri sayıma geçildi. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun futbolun hissedarlarıyla yaptığı telekonferans buluşmalar sonunda değişik bir büyüme olmazsa ligler 12 Haziran’da başlayıp, 26 Temmuz’da sona erecek

  HEDEF ŞAMPİYONLUK

  Bu vaziyet teknik direktör Fatih Terim’i de harekete geçirdi. Şampiyonluğu isteyen ve ekstra sezon için kolları sıvayan deneyimli teknik adam, kısıtlamaların eksiltilmesi halinde mayıs ayının ikinci haftasında çalışmalara başlamayı tasarlıyor. İlk haftayı hafif idmanlarla kapatacak olan Terim git gide ağırlaşan ve komando eğitimini aratmayacak idmanlarla oyuncularını lige kadar hazır hale getirecek.

  KENDİNİZİ HAZIRLAYIN

  Fatih Terim, 3 hafta olarak tasarladığı lige hazırlık programı içine 3 tane de hazırlık maçı koydu. Oyuncularıyla aralıksız temas halinde olan deneyimli öğretmen, kendilerini güçlü yarıyıla şimdiden hazırlamalarını arz etti.

  G.SARAY’IN KALAN MAÇLARI

  Ç. Rize D Gaziantep Başakşehir D Trabzonspor Alanya D Ankagücü D Göztepe Antalya D

  Site İçi Yorumlar