0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Leroy Fer Beşiktaş Yolunda

  2019 yılında Feyenoord takımına bedelsiz olarak gelen Leroy Fer, Yeni sezonda Feyenoord ile sözleşme imzalamayacağını duyurdu. Bu durum Beşiktaşlı taraftarları heyecanlandırırken, Beşiktaş’ın 30 yaşındaki yıldız orta saha oyuncusunu renklerine bağlamayı hedeflediği basına yansıdı.
  Leroy Fer Beşiktaş Yolunda

  12 Haziranda başlayacak TFF Süper Lig’inin ardından 30 Haziran’da bitecek futbolcu sözleşmeleri Kulüpleri endişe içine soktu. Hangi oyuncuların takımda kalacağı, hangi oyuncularla yolların ayrılacağı yavaş yavaş netleşirken, Hollanda’dan sıcak bir haber geldi. 2019 yılında Feyenoord takımına bedelsiz olarak gelen Leroy Fer, Yeni sezonda Feyenoord ile sözleşme imzalamayacağını duyurdu. Bu durum Beşiktaşlı taraftarları heyecanlandırırken, Beşiktaş’ın 30 yaşındaki yıldız orta saha oyuncusunu renklerine bağlamayı hedeflediği basına yansıdı.

  Hollanda basınında dün yayınlanan “Leroy Fer Beşiktaş’a bedelsiz gitmek istiyor” adlı haberde, gelecek sezon kadrosuna orta saha bölgesinde yıldız bir oyuncu katmayı isteyen Beşiktaş’ın Leroy Fer’e talip olduğu ve Leroy Fer’inde gelecek sezonda Feyenoord’da kalmak istemediği öne sürüldü. Feyenoord basın sözcüsü “Kalacak gibiydi ama son anda işler değişti” açıklaması üzerine Beşiktaş’ın son anda teklif götürdüğü yorumu da yapıldı. Ayrıca haber de Beşiktaş’ın Leroy Fer’i bonservis bedeli ödemeden kadrosuna katmak istediği de yer aldı.

  Ancak Türk medyasında yayınlanan haberlerde Beşiktaş’ın Leroy Fer’e 1. 5 milyon Euro bonservis bedeli ile 3 yıllık bir antlaşma götürdüğü öne sürüldü. Bu sezon mutlak 1 oyuncuyu orta saha’ya kazandıracak Beşiktaş Spor Kulübü’nün ayrıca Osmanlı Spor’dan Atakan Cankaya ve Karşıyaka Spor’da forma giyen Doğukan İnci’nin transferine yoğunlaştığı biliniyor.

  İlk hedef Leroy Fey! Gelecek Sezonda orta sahada dinamizmi sağlamak isteyen Beşiktaş’ın yakın zamanda Hollanda’ya giderek yakın temas kurması beklenen Leroy Fey, Bu sezon Feyenoord formasıyla çıktığı 23 karşılaşmada 2 gol ve 2 asist yaptı.

  Site İçi Yorumlar