0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Lionel Messi’nin gelecek sezon haftalık maaşı 1,150 bin Euro olacak

  Lionel Messi, Barcelona Kulübü ile anlaşmaya vardı. Senelik 55 milyon Euro alacak Lionel Messi’nin haftalığı da 1, 150 bin Euro’ya tekabül edecek. İşte haberin detayları.
  Lionel Messi’nin gelecek sezon haftalık maaşı 1,150 bin Euro olacak

  Lionel Messi, Barcelona Kulübü ile anlaşmaya vardı. Senelik 55 milyon Euro alacak Lionel Messi’nin haftalığı da 1, 150 bin Euro’ya tekabül edecek.

  Tahminhaber ekibi olarak, 11 Haziran 2020 tarihinde “Barcelona’dan Lionel Messi’ye 50 milyon Euro” başlığı altında bir haber yayınlamıştık. Haber’e göre: “ 30 Haziran’ın ardından bitecek futbolcu sözleşmeleri ile alakalı haberin detaylarında, Lionel Messi’nin bu sezon sözleşmesinin biteceğini ve Barcelona’nın buna kayıtsız kalamayarak 50 milyon Euro teklif ettiğini ileri sürmüştük. Ayrıca menajeri olan babasının Barcelona kulübü ile masaya oturduğunu da aktarmıştır.” Bugün yayınlanan haberler doğrultusunda Lionel Messi’nin Barcelona ile anlaşma sağlayacağı bildirildi. İlgili haberlerde Lionel Messi’nin kulübü Barcelona ile 2 yıl daha anlaşmaya varacağı belirtildi. Söz konusu İspanyol basını Lionel Messi’yi ikna etmekte zorluklar çekildiğine de dikkat çekti. Bu doğrultuda Lionel Messi’ye 55 milyon 200 bin Euro’luk teklifte bulunduklarını öne sürdü. Eğer Lionel Messi 55 milyon 200 bin Euro’yu kabul ederse, Futbol tarihinin en çok kazanan oyuncusu unvanını da elde edecek. Bu durumda haftalık maaşı 1, 150 bin Euro olan Lionale Messi, İnanılması güç bir gelirin sahibi olacak.

  Dünya yıldızı Lionel Messi, bu sezon Barcelona Kulübü ile çıktığı 34 maçta 26 gol ve 18 asist yaparak beğenileri tekrar üzerine topladı.

  Site İçi Yorumlar