0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Mario Gomez, sezon sonunda futbolu bırakacağını açıkladı

  Beşiktaş spor Kulübü'nün eski futbolcusu Mario Gomez, sezon sonu aktif futbol kariyerini noktalayacak.
  Mario Gomez, sezon sonunda futbolu bırakacağını açıkladı

  Şuanda Alman’yanın 2. Liginde Stutgart forması terleten Mario Gomez, bu sezon bitimiyle birlikte aktif futbol kariyerini sonlandıracağını açıkladı.

  Konuyla ilgili ilk açıklama Stutgart yöneticilerinden geldi. Stutgart’ta spor müdürlüğü görevinde yer alan Sven Mislintat 34 yaşındaki Alman futbolcunun gelecek sezon futbolu bırakacağını şu sözlerle dile getirdi: “Almanya’nın önde gelen futbolcularından Mario Gomez’in vedasınında seyircilerin önünde yapılmalı. Bence bu durum cidden çok üzücü, hatta utanç vericidir. Ama verdiği karara saygı duyup kabul etmekten başka çaremiz yok. Oyuncumuz Mario Gomez için elimizden ne gelirse en iyisini yapacağız.

  Mario Gomez’in Beşiktaş performansı:

  Budesliga ekiplerinden Stutgartta bu sezon çıktığı 23 maçta 6 gol ve 1 asistlik performans sergiledi. Peki, Beşiktaş Spor Kulübü forması giyerken performansı nasıldı? Mario Gomez 2015-2016 sezonlarında Beşiktaş Spor Kulübü forması terletiyordu. Toplamda 41 maçta forma giyen Gomez, 28 gol ve 5 asistlik performans sergilemiştir. Ayrıca bu sezonda Beşiktaş Spor Kulübü’nün ilk yabancı Gol Kralı unvanını almıştır.

  Site İçi Yorumlar
  • Diamantidis3 ay önce
  • Süper Mario be senin gibisi bir daha gelmez Beşiktaşa