0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Martin Skrtel, Şampiyonlukla İlgili Açıklamalarda Bulundu

  Martin Skrtel, bu sezon şampiyonluk yaşadığı Medipol Başakşehir ile ilgili açıklamalarda bulundu. İşte haberin detayları.
  Martin Skrtel, Şampiyonlukla İlgili Açıklamalarda Bulundu

  Süper Lig’de bu sezon şampiyonluğa ulaşan Medipol Başakşehir Spor Kulübünün deneyimli stoperi Martin Skrtel açıklamalarda bulundu. Deneyimli stoper Martin Skrter, yeni sezonda yapılması gereken yenilikler, Süper Lig’deki şampiyonluk hakkında konuştu ve “Süper Lig’deki bu şampiyonluğun Liverpool’daki şampiyonluktan daha zor olduğunu” ifade etti.

  İstanbul’da olmaktan gayet sevinç duyduğunu ifade eden Skrtel, eğer Medipol Başakşehir’de oynamazsam başka bir Süper Lig Kulübü ya da Avrupa Ligi Kulübünde oynamayacağım. Memlekettim Slovakya’ya dönem en iyisidir. İfadelerini kullandı.

  Martin Skrtel: “Büyük Bir İş Başardık. Çok Keyifliydi”

  Süper Lig’de şampiyon olmanın büyük bir iş olduğunu ifade eden Skrtel, “Takım arkadaşlarım ve özellikle benim içim Süper Lig şampiyonluğu çok büyük bir başarıydı. Büyük bir iş başardık. Çok keyifliydi. Şu anda da bunun keyfini çıkarıyoruz.” İfadelerini kullandı.

  Martin Skrtel:  “Başakşehir Spor Kulübünde Olmaktan Çok Mutluyum”

  martin skrtel

  İstanbul şehrinde yaşamaktan çok mutlu olduğunu ifade eden Skrtel, “İstanbul’da da olmaktan çok mutluyum. Özellikle Medipol Başakşehir’de olmaktan da çok mutluyum. Medipol Başakşehir’de her gün idmana çıkmak bana haz veriyor. Bundan keyif alıyorum. Önümüzdeki sezon da Medipol Başakşehir’de oynayıp oynamamak açısından oturup konuşacağız. Gelecekte ne olur onu bilemem. Ancak burada olmak ve idmanlara çıkmak bana çok mutluluk veriyor. Hepinizin bildiği gibi artık 35 yaşında bir bireyim. Belli ki önümde çok uzun süreler top oynayamayacağım aşikardır. Ancak İstanbul’da olmak İstanbul’da yaşamak gerçektende çok mutluluk verici. Buraya çok alıştık. Eğer Medipol Başakşehir Spor Kulübünde kalmazsam başka bir Süper Lig takımıyla sözleşme imzalamam. Hatta Avrupa’daki başka kulüple de bir anlaşma yapmadan ülkem Slovakya’ya dönerim” ifadelerini kullandı.

  Martin Skrtel: “Fenerbahçe Spor Kulübü Türkiye’nin Değil Avrupa Takımlarının En İyilerinden Bir Tanesidir”

  “Fenerbahçe Spor Kulübü Türkiye’nin değil, Avrupa takımlarından en iyilerinden bir tanesidir. Bu çok açık bir şey. Ancak ben şu anda Fenerbahçe Spor Kulübünde değilim. Medipol Başşakşehir Spor’da olduğum için Medipol Başakşehir hakkında konuşmak istiyorum. MEdipol Başakşehir’in başkanından tutunda teknik heyete kadar herkes muhteşem çalışıyor. Özellikle sağlık ekibi Medipol Başakşehir’de profesyonel bir şekilde çalışıyor. Her alanda profesyonel bir ekiple çalışmak bize de yansıyor ve işimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Şampiyonluğunda en önemli olayı budur. En iyi ekiplerle çalışmak her zaman sizleri en iyi yapar.”

  Martin Skrtel: “Okan Buruk Çok İyi Bir Hoca”

  “ Okan Burak, Medipol Başakşehir’e ilk geldiğinde pek alışamamıştık. Ancak zamanla Okan Buruk’un bize bizim de Okan Buruk’a alışmamızın ardından şampiyonluk geldi. Oka Buruk çok iyi bir hoca” İfadelerini kullandı.

  Site İçi Yorumlar