0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  MAX KRUSE, SÖZLEŞMESİNİ TEK TARAFLI OLARAK FESHETTİ

  Max Kruse, Fenerbahçe ile olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshetti. Fenerbahçe Spor Kulübünden açıklama geldi. İşte haberin detayları.
  MAX KRUSE, SÖZLEŞMESİNİ TEK TARAFLI OLARAK FESHETTİ

     Max Kruse, Fenerbahçe Spor Kulübü ile olan sözleşmesi feshetti. 1 Temmuz 2019 tarihinde Fenerbahçe Spor Kulübüne transfer olan Alman yıldız, 1 sezon botunca formasını terlettiği Fenerbahçe ile sözleşmesini feshetti. 40 dakika önce yapılan açıklamada: “ Futbol A takımımızın oyuncularından Max Kruse, Kulübümüzle olan sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiğini bildirmiştir”  denildi. Ayrıca. “Kulübümüzün futbolcuya pandemi süreci öncesine ait hiçbir borcu bulunmamaktadır. Pandemi sürecinde denk gelen ödemeler konusunda kendisi ile FIFA ve TFF sirkülerleri ışığında yapılan görüşmelere cevapsız bırakılmıştır. Bu bağlamda gerçekleştirilmiş olduğu fesih, nezdinizde haksız ve mesnefsizir. Konu spor yargısına taşınacak olup, Kulübümüz menfaatleri için her türlü girişimde bulunulacaktır. Camiamız ve kamuoyunun bilgisine sunarız. Fenerbahçe Spor Kulübü.” Bilgilerine yer verildi.

  Fenerbahçe Spor Kulübü’nün açıklamasının ardından Max Kruse’den bir açıklama gelmedi. Konuyla alakalı gelişmeler dahilinde gün içerisinde aktaracağız.

  Site İçi Yorumlar