0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Mert Hakan Yandaş Fenerbahçede

  Mert Hakan Yandaş, Fenerbahçede. Radyo programına katılan Sivasspor teknik direktörü Rıza Çalımbay, transferi resmen açıkladı.
  Mert Hakan Yandaş Fenerbahçede

  Mert Hakan Yandaş Fenerbahçede

  Koronavirüs sebebiyle ertelenen liglerin arasında Galatasaray Spor Kulübü ile prensipte anlaşan Mert Hakan Yandaş, Süper Ligin Haziran ayı itibariyle başlamasının ardından sarı kırmızılı ekip ile prensipte pürüzler yaşandığı bilinmekteydi. Pürüzlerin ardından Galatasaray Spor Kulübü ile görüşmeleri bırakıp Fenerbahçe Spor Kulübü ile anlaşan Mert Hakan Yandaş’ın transfer edileceği takım için Rıza Çalımbay açıklamalarda bulundu.

  Rıza Çalımbay, Radyospor’da program sunan Salim Manav’a konuk oldu. Rıza Çalımbay’a sorulan Mert Hakan Yandaş sorusuna verdiği cevap ise gündeme bomba gibi düştü.

  Rıza Çalımbay, “ Önümüzdeki sezon için transfer politikalarımızı hazırlıyoruz. Bu durumda adı Fenerbahçe Spor Kulübü ile anılan Mert Hakan Yandaş ile önümüzdeki sezon kesin olarak yollarımızı ayıracağız. Bu doğrultu da Mert Hakan Yandaş kesin olarak Fenerbahçe Spor Kulübünde forma giyecek. Bilindiği üzere bu sezon formamızı giyen Mert Hakan Yandaş gösterdiği performans ile göz doldurdu. Ayrıca Mert Hakan Yandaş, Fatih Aksoy ve Mert Kılınç ile birlikte ayrı takımda oynayacaklar. 3 oyuncu da Sivasspor’da önemli gelişme kaydederek transfer edildiler. Bu Sivasspor’un başarısıdır.” İfadelerine yer verdi.

  Kiralık olarak Sivasspor’da forma giyen Fatih Aksoy’da bonservisinin bulunduğu Beşiktaş Spor Kulübüne dönecek.

  Emre Kılınç ise Galatasaray Spor Kulübü ile prensipte anlaştığı bu sezon sonunda kesin olarak Galatasaray Spor Kulübü ile el sıkıştığı belirtildi. Sivasspor’da gösterdikleri performans ile adını 4 büyüklere duyuran Mert Hakan Yandaş Fenerbahçe Spor Kulübü, Fatih Aksoy Beşiktaş Spor Kulübü ve Emre Kılınç’ın gelecek sezonlarda ayrı ayrı takımlarda forma giyecekler.

  Site İçi Yorumlar