Loading...
07/08
19:15
logoFatih Karagümrük
0
logoAlanyaspor
0
07/08
19:15
logoGiresunspor
0
logoAdana Demirspor
0
07/08
21:45
logoAntalyaspor
0
logoGalatasaray
0
07/08
Bitti
logoManchester United
1
logoBrighton & Hove Albion
2
07/08
Bitti
logoLeicester City
2
logoBrentford
2
07/08
Canlı ( 27 )
logoWest Ham United
0
logoManchester City
0
07/08
Bitti
logoStuttgart
1
logoRB Leipzig
1
07/08
Canlı ( 28 )
logoKöln
0
logoSchalke 04
0
07/08
Bitti
logoToulouse
1
logoNice
1
07/08
Bitti
logoAngers
0
logoNantes
0
07/08
Bitti
logoLille
4
logoAuxerre
1
07/08
Bitti
logoMontpellier
3
logoTroyes
2
07/08
Bitti
logoLens
3
logoBrest
2
07/08
Canlı ( IY )
logoRennes
0
logoLorient
0
07/08
21:45
logoMarsilya
0
logoReims
0
07/08
Canlı ( 67 )
logoSanta Clara
0
logoCasa Pia
0
07/08
20:00
logoSporting Braga
0
logoSporting CP
0
07/08
22:30
logoPortimonense
0
logoBoavista
0
07/08
22:30
logoChaves
0
logoVitoria Guimaraes
0
07/08
Canlı ( Ert. )
logoCoventry
0
logoRotherham United
0
07/08
Canlı ( Ert. )
logoAlki Oroklini
0
logoOlympiakos Nicosia
0
07/08
Bitti
logoFolkestone Invicta
4
logoAshford United
2
07/08
15:00
logoSalzburg
0
logoAl Ittihad-Jeddah
0
07/08
Bitti
logoUSV Hercules
3
logoKoninklijke HFC
0
07/08
Bitti
logoClitheroe
2
logoUnited of Manchester
2
07/08
Canlı ( 16 )
logoDibba Al Fujairah
0
logoKazma
0
07/08
Canlı ( 26 )
logoRobur Siena
1
logoGubbio
0
07/08
Canlı ( 13 )
logoAsteras Tripolis
0
logoOFI
0
07/08
19:00
logoAtletico Madrid
0
logoJuventus
0
07/08
19:30
logoNocerina
0
logoTorre Neapolis
0
07/08
20:00
logoLa Nucia
0
logoElche
0
07/08
20:00
logoReal Murcia
0
logoMar Menor CF
0
07/08
20:00
logoGirona
0
logoReal Zaragoza
0
07/08
20:00
logoGöztepe
0
logoAltınordu
0
07/08
20:00
logoIonikos
0
logoAtromitos
0
07/08
21:00
logoUD Santa Marta
0
logoGuijuelo
0
07/08
21:00
logoVelez
0
logoAtletico Mancha Real
0
07/08
21:00
logoAlbacete
0
logoGetafe
0
07/08
21:00
logoVolos NFC
0
logoPAS Giannina
0
07/08
21:30
logoCalamonte
0
logoMontijo
0
07/08
21:45
logoRoma
0
logoShakhtar Donetsk
0
07/08
22:00
logoUD Ibiza
0
logoMallorca
0
featured

Milli Golfçülerimiz Polonya’daki 5 Stars Junıor Cup’a birinciliklerle başladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul – DHA 

Polonya Golf Federasyonu’nun organize ettiği 5 Stars Junior Cup 2022 Türkiye adına başarılarla başladı.

5 ülkeden toplamda 65 sporcunun katılım sağladığı turnuvada, sporcular U21, U18, U15, U12 ve U10 kategorilerinde sahaya çıkarken TGF Sportif Direktörü ve Milli Takım Baş antrenörü Erol Şimşek’in önderliğinde ülkemizi, İbrahim Tarık Aslan, Can Gürdenli, İrem Demir ve Deniz Sapmaz temsil ediyor. Şampiyonada ayrıca bireysel olarak sporcularımızdan Zeynep Süalp ve Can Marko Özdemir de bulunuyor.

Oynanılan müsabakanın ilk raundunun sonunda, kadınlar U21 kategorisinde İrem Demir 70 (-1) gross skorla birinci, erkekler U18 kategorisinde Can Gürdenli 67 (-4) gross skorla birinci, U15 kategorisinde Deniz Sapmaz 75 (+4) gross skorla birinci, erkekler U21 kategorisinde İbrahim Tarık Aslan 70 (-1) gross skorla ikinci sırada yer aldı.  

Genel klasmanda Can Gürdenli 67 (-4) gross skorla lider durumda bulunurken, İbrahim Tarık Aslan ve İrem Demir 70 (-1)’er gross skorla üçüncü basamakta bulunuyor.

Ayrıca bireysel olarak katılan Türk sporcularımızdan kadınlar U18 kategorisinde Zeynep Süalp 80 (+9) gross skorla birinci, erkekler U15 kategorisinde Can Marko Özdemir 83 (+12) gross skorla organizasyonun ilk raundunu birinci sırada tamamladı. 

Müsabakalar, 29 Haziran Çarşamba günü oynanacak final raundunun ardından düzenlenecek ödül töreniyle sona erecek.

 

Milli Golfçülerimiz Polonya’daki 5 Stars Junıor Cup’a birinciliklerle başladı

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!