0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Mustafa Cengiz ameliyattan çıktı

  Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, acil olarak ameliyata alınmıştı. Konuyla ilgili resmi açıklama geldi. 
  Mustafa Cengiz ameliyattan çıktı

  Kulüp yetkililerinden alınan bilgiye göre, Mustafa Cengiz, yaşadığı rahatsızlık nedeniyle tekrar hastaneye kaldırılmış ve ameliyata alınmıştı.

  Başkan Cengiz’in Nişantaşı’nda bir hastaneye götürüldüğü ve bu sabah ameliyata girdiği öğrenilirken, Cengiz’in hastaneye kaldırıldığını öğrenen Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç‘un olayı duyunca kendisini ilk ziyaret edenler arasında olduğu belirtildi.

  Halsizlik ve kilo kaybı şikayetiyle nisan ayının sonunda hastaneye kaldırılan ve 7 Mayıs’ta beyin ameliyatı geçiren Cengiz, 3 gün önce taburcu edilmişti.

  RESMİ AÇIKLAMA

  Ameliyatın başarılı bir şekilde tamamlandığını açıklayan Galatasaray Kulübü, “Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz’in, daha önce planlanan ve tedavi sürecinin bir parçası olan mide ameliyatı Prof. Dr. Sayın Dursun Buğra tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir.” ifadelerini kullandı.

  Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz’in, daha önce planlanan ve tedavi sürecinin bir parçası olan mide ameliyatı Prof. Dr. Sayın Dursun Buğra tarafından başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir. pic.twitter.com/bHdJUHomyZ

  — Galatasaray SK (@GalatasaraySK) May 18, 2020

  Site İçi Yorumlar