0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Oğulcan Çağlayan Galatasaray’da

  “Galatasaray Hayallerimin Takımı” Oğulcan Çağlayan, Hayallerinin takımı olan Galatasaray ile transfer için sözleşti. İşte haberin detayları.
  Oğulcan Çağlayan Galatasaray’da

  Korona Virüs hasebiyle yarın başlaması planlanan Türkiye Süper Lig’inde Yeni sezon hazırlıkları nefes kesmeden devam ediyor. Bu sezon 3 ay ara verilen Lig’ler birçok takım için önümüzdeki sezon hazırlıkları için avantaj sağladı. Özellikle Galatasaray, Uzun çalışmalar neticesinde Sivas’ın genç yetenekleri Mert Hakan Yandaş ve Emre Kılın.’ı takıma kazandırmıştı. Sıra Çaykur Rize Spor’un 24 yaşındaki genç Santrafor oyuncusu Oğulcan Çağlayan’a geldi. Bir aksilik durumu gözlenmezse Çaykur Rize Spor’un genç yeteneği önümüzdeki sezon Galatasaray Spor Kulübü forması terletecek.

  Oğulcan Çağlayan ile 2 yıllık sözleşme imzalanması planlanıyor.

  12 Haziran’da başlayacak Lig’de Galatasaray Spor Kulübü’nün rakibi Çaykur Rize Spor olacak. Bu durumda Oğulcan Çağlayan’ın performansını yakından izleyecek Galatasaray Spor Kulübü, 2 yıllık sözleşme önermesi bekleniyor. Bu durumda kadrosunda gençleştirme politikası uygulayan Galatasaray makul bir ücret karşılığında transferi bitirmesi planlanıyor. Oğulcan Çağlayan’ın sezon sonu sözleşmesi bitiyor. Bu durumda Takımı Çaykur Rize Spor’a bonservis bedeli kazandıramayacak genç Santrafor, Galatasaray Spor Kulübünü büyük bir mali yükten kurtaracak.

  Oğulcan Çağlayan Kimdir?

  2 Mart 1996 yılında Ankara’da dünya’ya geldi. 28 Ekim 2010 yılında Osmanlı Spor’un alt yapısından Merinosspor’a transfer oldu. 1 sene sonra Bursa Spor’un alt yapısına giren Çağlayan, 2011 yılında Bursaspor’un U16 takımına seçildi. 2014 yılında gösterdiği performanstan ötürü Gaziantep Spor’a 130 bin Euro’ya transferi gerçekleşti. 2015 yılında Kayseri Erciyes Spor’a 350 bin Euro’ya transfer edilen Oğulcan Çağlayan, 2 milyon Euro satın alma opsiyonu ile Kayseri Spor’a kiralık gönderildi. 2016 yılında 2 milyon Euro’ya Çaykur Rize Spor’a transfer oldu.  24 yaşındaki genç Santrafor, Bu sezon çıktığı 22 maç’ta 4 gol ve 2 asistlik performansıyla Galatasaray Spor Kulübü’nün ilgisini çekti.

  “Galatasaray Hayallerimin Takımı”

  2013- 2014 Sezonunda Galatasaray’ın alt yapı antrenmanına çıkma fırsatı elde eden Oğulcan Çağlayan, o dönemde attığı Twit’inde “Galatasaray Hayallerimin takımı” başlığını kullandı. Görüldüğü üzere Önümüzdeki sezon Galatasaray Spor Kulübünde oynaması kesin olarak bakılan Oğulcan Çağlayan, Galatasaray Spor Kulübüne gelmenin memnuniyetini belirtmişti.

  Site İçi Yorumlar