Loading...
21/01
Bitti
logoKasımpaşa
1
logoBaşakşehir FK
3
21/01
Bitti
logoGalatasaray
2
logoAntalyaspor
1
21/01
Bitti
logoErzurumspor FK
0
logoGöztepe
1
21/01
Bitti
logoBandırmaspor
4
logoTuzlaspor
1
21/01
Bitti
logoGençlerbirliği
5
logoBoluspor
1
21/01
Bitti
logoAltay
1
logoPendikspor
4
21/01
Bitti
logoLiverpool
0
logoChelsea
0
21/01
Bitti
logoWest Ham United
2
logoEverton
0
21/01
Bitti
logoSouthampton
0
logoAston Villa
1
21/01
Bitti
logoBournemouth
1
logoNottingham Forest
1
21/01
Bitti
logoLeicester City
2
logoBrighton & Hove Albion
2
21/01
Bitti
logoCrystal Palace
0
logoNewcastle United
0
21/01
Bitti
logoUnion Berlin
3
logoHoffenheim
1
21/01
Bitti
logoStuttgart
1
logoMainz 05
1
21/01
Bitti
logoWolfsburg
6
logoFreiburg
0
21/01
Bitti
logoEintracht Frankfurt
3
logoSchalke 04
0
21/01
Bitti
logoBochum
3
logoHertha Berlin
1
21/01
Bitti
logoKöln
7
logoWerder Bremen
1
21/01
Bitti
logoSporting CP
2
logoVizela
1
21/01
Bitti
logoPaços De Ferreira
1
logoSporting Braga
2
21/01
Bitti
logoSanta Clara
0
logoBenfica
3
21/01
Canlı ( 64 )
logoVitoria Guimaraes
0
logoPorto
1
21/01
Bitti
logoHellas Verona
2
logoLecce
0
21/01
Bitti
logoSalernitana
0
logoNapoli
2
21/01
Bitti
logoFiorentina
0
logoTorino
1
21/01
Bitti
logoRayo Vallecano
0
logoReal Sociedad
2
21/01
Bitti
logoEspanyol
1
logoReal Betis
0
21/01
Bitti
logoAtletico Madrid
3
logoValladolid
0
21/01
Canlı ( 90 )
logoSevilla
1
logoCadiz
0
21/01
Bitti
logoCoventry
2
logoNorwich City
4
21/01
Bitti
logoBirmingham
1
logoPreston North End
2
21/01
Bitti
logoCardiff City
0
logoMillwall
1
21/01
Bitti
logoQueens Park Rangers
1
logoSwansea City
1
21/01
Bitti
logoStoke City
4
logoReading
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoBlackpool
0
logoHuddersfield Town
0
21/01
Bitti
logoBristol City
1
logoBlackburn Rovers
1
21/01
Bitti
logoWigan Athletic
0
logoLuton Town
2
21/01
Bitti
logoWatford
1
logoRotherham United
1
21/01
Bitti
logoClub Olimpia
2
logoClub Guarani
1
21/01
02:00
logoBelgrano Cordoba
-
logoTalleres Cordoba
-
21/01
Bitti
logoClub Olimpia
1
logoClub Guarani
1
21/01
03:00
logoFC Nordsjaelland
-
logoOdense
-
21/01
03:00
logoLos Angeles FC
-
logoReal Salt Lake
-
21/01
Bitti
logoNashville SC
0
logoNew York Red Bulls
1
21/01
03:00
logoSt. Louis City
-
logoCharlotte
-
21/01
Canlı ( Pen )
logoCA Penarol
0
logoUnion Santa Fe
0
21/01
Bitti
logoRochedale Rovers
2
logoMoreton Bay United Jets
2
21/01
Bitti
logoWisla Plock
0
logoZemplin Michalovce
2
21/01
Bitti
logoPFC Beroe
0
logoRubin Kazan
2
21/01
Bitti
logoDnipro-1
3
logoPyunik
1
21/01
Bitti
logoDubrava Zagreb
1
logoKustosija
1
21/01
Bitti
logoEnergetik-BGU Minsk
2
logoSlutsk
0
21/01
12:00
logoFK Pardubice II
-
logoLetohrad
-
21/01
12:00
logoFrydek-Mistek
-
logoGornik Zabrze II
-
21/01
Bitti
logoLisen
0
logoProstejov
2
21/01
Bitti
logoMotorlet Praha
2
logoMeteor Praha
0
21/01
12:00
logoSchattendorf
-
logoKottingbrunn
-
21/01
Bitti
logoSepsi II
1
logoBraşov Steagul Renaşte
2
21/01
Bitti
logoUnicov
2
logoSigma Olomouc II
4
21/01
Bitti
logoPisek
1
logoDukla Prag
5
21/01
Canlı ( Ert. )
logoSlovacko II
0
logoZnojmo
0
21/01
Bitti
logoSlavoj Trebisov
4
logoPartizan Bardejov
0
21/01
Bitti
logoUhersky Brod
0
logoVyskov
4
21/01
Bitti
logoSJK Seinajoki
1
logoPaide Linnameeskond
2
21/01
Bitti
logoStal Rzeszow
3
logoHutnik Krakow
2
21/01
Bitti
logoChrudim
2
logoGraffin Vlasim
2
21/01
Canlı ( Ert. )
logoFK Pardubice
0
logoDukla Banska Bystrica
0
21/01
Bitti
logoGomel
2
logoBelshina
0
21/01
Bitti
logoHillerod
1
logoVanlose
3
21/01
Bitti
logoIsloch Minsk
0
logoBATE Borisov
1
21/01
Bitti
logoJihlava
4
logoSokol Zivanice
0
21/01
Bitti
logoMiddelfart
2
logoFC Fredericia
2
21/01
Canlı ( Ert. )
logoOpava
0
logoPovazska Bystrica
0
21/01
Bitti
logoPecsi MFC
0
logoPaksi SE
3
21/01
Bitti
logoRekord Bielsko-Biala
2
logoJastrzebie Zdroj
0
21/01
Bitti
logoRuch Chorzow
0
logoSKRA Czestochowa
0
21/01
Bitti
logoSered
1
logoPuchov
4
21/01
Bitti
logoSpartak Myjava
4
logoSkalica
2
21/01
Bitti
logoTuS Heiligenkreuz
4
logoATSV Wolfsberg
2
21/01
Bitti
logoVitebsk
2
logoDnepr Mogilev
1
21/01
Bitti
logoZilina II
2
logoBanik Ostrava II
1
21/01
Bitti
logoHellerup IK
1
logoNykobing
3
21/01
Bitti
logoKorona Kielce
2
logoNieciecza
1
21/01
Canlı ( Ert. )
logoOdra Opole
0
logoSlask Wroclaw II
0
21/01
Bitti
logoChojniczanka Chojnice
5
logoRadunia Stezyca
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoChrobry Glogow
0
logoKalisz
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoDonau
0
logoMauerwerk
0
21/01
Bitti
logoFC Schaffhausen
2
logoBrühl
0
21/01
Bitti
logoFrem
2
logoFC Helsingor
4
21/01
Bitti
logoHegelmann Litauen
3
logoFA Siauliai
2
21/01
Bitti
logoInter Turku
3
logoEIF
1
21/01
Bitti
logoJaPS
3
logoPEPO
1
21/01
Canlı ( Ert. )
logoLagow
0
logoPilica Bialobrzegi
0
21/01
14:00
logoLech Poznan
-
logoHansa Rostock
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoLehnerz
0
logoHanau
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoLippstadt 08
0
logoHilden
0
21/01
Bitti
logoMlada Boleslav
4
logoDukla Banska Bystrica
3
21/01
Bitti
logoMlawianka Mlawa
0
logoStomil Olsztyn
4
21/01
Bitti
logoNaestved
1
logoRoskilde
2
21/01
Bitti
logoPaderborn 07 II
3
logoWiedenbrück
1
21/01
Bitti
logoPogon Siedlce
0
logoSwit Nowy Dwor
1
21/01
Bitti
logoPolaban Nymburk
3
logoVelim
3
21/01
14:00
logoPolkowice
-
logoPogon Szczecin II
-
21/01
Bitti
logoSandecja Nowy Sacz
4
logoTatran Presov
0
21/01
Bitti
logoShakhtyor Soligorsk
5
logoBaranovichi
0
21/01
Bitti
logoShelbourne
1
logoBohemians
3
21/01
Bitti
logoSleza Wroclaw
3
logoLKS Lodz II
2
21/01
Bitti
logoShamrock Rovers
4
logoBray Wanderers
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoSchalke 04 II
1
logoWattenscheid 09
0
21/01
Bitti
logoAFC Eskilstuna
1
logoUnited Nordic
0
21/01
Bitti
logoNK Bravo
1
logoSlovacko
2
21/01
Canlı ( Ert. )
logoSlovan Velvary
0
logoPribram
0
21/01
Bitti
logoBotev Vratsa
2
logoOFK Pirin
1
21/01
Bitti
logoOulu
8
logoKPV Kokkola
1
21/01
Bitti
logoAngelholm
2
logoHelsingborgs IF
1
21/01
15:00
logoDinamo Minsk
-
logoNeman Grodno
-
21/01
15:00
logoFC Minsk
-
logoFC Volna Pinsk
-
21/01
15:00
logoFC Nordsjaelland
-
logoOdense
-
21/01
Bitti
logoFrauental
0
logoKalsdorf
1
21/01
15:00
logoGyirmot
-
logoBudapest Vasas
-
21/01
Bitti
logoGyöri ETO
1
logoZilina
2
21/01
Bitti
logoHalmstad
0
logoÖsters
4
21/01
Bitti
logoHannover 96
2
logoHolstein Kiel
1
21/01
Bitti
logoJahn Regensburg
4
logoVorwarts Steyr
0
21/01
Bitti
logoJihlava II
1
logoVrchovina
2
21/01
15:00
logoKecskemeti TE
-
logoZlate Moravce
-
21/01
Bitti
logoKozarmisleny
3
logoPaksi SE
0
21/01
Bitti
logoNomme JK Kalju
0
logoRigas Skola
3
21/01
Bitti
logoOedt
2
logoAmstetten
1
21/01
Bitti
logoSilkeborg IF
1
logoVendsyssel FF
2
21/01
Canlı ( Ert. )
logoSlavia Prag II
0
logoViktoria Zizkov
0
21/01
Bitti
logoSzombathelyi Haladas
2
logoRuzomberok
2
21/01
Canlı ( Ert. )
logoTorpedo Zhodino
0
logoSlavia Mozyr
0
21/01
Bitti
logoTrelleborgs FF
1
logoLandskrona
1
21/01
Bitti
logoYantra 1919
2
logoLudogorets II
2
21/01
Bitti
logoDarmstadt 98
1
logoWil 1900
0
21/01
Bitti
logoHJK Helsinki
4
logoHaka
0
21/01
15:30
logoAIK
-
logoSollen Utd
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoDunajska Streda
0
logoMTK Budapest
0
21/01
15:30
logoLokomotiv Plovdiv
-
logoZorya Luhansk
-
21/01
15:30
logoZaglebie Sosnowiec
-
logoStal Rzeszow
-
21/01
(UZ )
logoArminia Bielefeld
1
logoPaderborn
1
21/01
Bitti
logoSt. Pauli
0
logoMidtjylland
0
21/01
Bitti
logoIlves Tampere
1
logoVPS
2
21/01
Bitti
logoFA 2000
0
logoHolbaek
2
21/01
Bitti
logoAdmira Praha
1
logoZenit Caslav
1
21/01
Bitti
logoBremer SV
6
logoKomet Arsten
3
21/01
Bitti
logoBrommapojkarna
1
logoDjurgarden
1
21/01
Canlı ( Ert. )
logoCarl Zeiss Jena
0
logoSchweinfurt
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoConcordia Elblag
0
logoGedania Gdansk
0
21/01
Bitti
logoDrochtersen / Assel
1
logoWerder Bremen II
1
21/01
Bitti
logoGleisdorf
2
logoSturm Graz II
1
21/01
Bitti
logoGorica
1
logoNK Brinje
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoGreuther Fürth II
0
logoChemnitzer FC
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoHennef 05
0
logoKaan-Marienborn
0
21/01
16:00
logoJagiellonia Bialystok
-
logoMotor Lublin
-
21/01
Bitti
logoJeddeloh
1
logoPreussen Münster
4
21/01
Canlı ( Ert. )
logoKickers Offenbach
0
logoRot-Weiss Erfurt
0
21/01
Bitti
logoKilia Kiel
1
logoPhönix Lübeck
2
21/01
16:00
logoLiepaja
-
logoKauno Zalgiris
-
21/01
Bitti
logoMeerbusch
1
logoFC Bocholt
6
21/01
Bitti
logoMjallby
1
logoBK Olympic
0
21/01
Bitti
logoMönchengladbach II
4
logoHamburg II
1
21/01
Bitti
logoNeuchatel Xamax
4
logoBiel-Bienne
2
21/01
Canlı ( Ert. )
logoRaufoss
0
logoUllern
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoRot-Weiss Oberhausen
0
logoSV 1919 Straelen
0
21/01
Bitti
logoSF Baumberg
4
logoEintracht Hohkeppel
0
21/01
Bitti
logoTraiskirchen
2
logoRapid Wien II
4
21/01
16:00
logoTürkgücü München
-
logo1860 München
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoWuppertaler SV
0
logoFSV Frankfurt
0
21/01
Bitti
logoFortuna Düsseldorf II
0
logoFortuna Köln
2
21/01
Bitti
logoSparta Prag
3
logoNürnberg
1
21/01
16:00
logoAustria Lustenau
-
logoAarau
-
21/01
16:00
logoRaufoss
-
logoBrumunddal
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoFV Engers 07
0
logoCosmos Koblenz
0
21/01
16:30
logoUjpest
-
logoPodbrezova
-
21/01
Bitti
logoKızılyıldız
1
logoKoper
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoLausanne Sports
0
logoThun
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoProgres Niedercorn
0
logoMondorf-les-Bains
0
21/01
Bitti
logoTreaty United
3
logoCork City
0
21/01
17:00
logoTuS RW Koblenz
-
logoEisbachtal
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoFremad Amager
0
logoFC Nordsjaelland
0
21/01
18:00
logoFürstenfeld
-
logoGrazer AK
-
21/01
Bitti
logoKosmonosy
2
logoHorky nad Jizerou
1
21/01
18:00
logoSogndal
-
logoFloro SK
-
21/01
Bitti
logoSleza Wroclaw
2
logoLechia Dziersoniow
2
21/01
Bitti
logoSkeid
6
logoFrigg
4
21/01
19:00
logoZalgiris Vilnius
-
logoMetta / LU Riga
-
21/01
Bitti
logoKaPa
4
logoKTP Kotka
2
21/01
19:30
logoPhiladelphia Union
-
logoAustin
-
21/01
20:00
logoBFA
-
logoFK Dainava Alytus
-
21/01
20:30
logoFK Riteriai
-
logoBanga Gargzdai
-
21/01
20:30
logoSturm Graz
-
logoVozdovac
-
21/01
21:00
logoAthlone Town
-
logoShelbourne
-
21/01
22:00
logoPortland Timbers
-
logoSporting Kansas City
-
21/01
Bitti
logoYeni Zelanda (K)
0
logoABD (K)
5
featured

Osmaniye, off-road yarışlarına hazır

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İbrahim EMÜL / OSMANİYE, (DHA) – Osmaniye Belediyesi ve Osmaniye Off-Road Kulübü’nün birlikte düzenlediği 6’ncı Off-Road Yarışları için özel dizayn edilmiş araçlar kente geldi. Belediye Hizmet binası önündeki alanda konuşlanan araçlar, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) yetkilileri tarafından teknik kontrolden geçirildi. Pilotlar, yarın saat 10.00’da başlayacak yarışlar öncesi son kontrollerini yaptı.

Osmaniye Off-Road Kulübü’nün destekleriyle Osmaniye Belediyesi tarafından düzenlenen 6’ncı Off-Road Yarışları, TOSFED Akdeniz Off-Road Kupası Final Yarışları 11 Aralık Pazar günü Fakıuşağı Mahallesi Dereobası Köy Yolu Off-Road parkurunda başlayacak. Türkiye’nin farklı kentlerinden özel olarak tasarlanan arazi araçları dereceye girebilmek için piste çıkacak.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, görsel şölenin sunulacağı off-road yarışlarına tüm vatandaşları davet ederek, “Festival kapsamında Türkiye’nin dört bir tarafından gelen misafirleri şehrimizde ağırlayacağız. Heyecan dolu Off-Road yarışlarında bu spora gönül vermiş değerli kardeşlerimize ve tüm yarışmacılarımıza başarılar diliyorum. Samet Aybaba Spor Kompleksi ve İzci Kampı yanı Dereobası mevkiinde gerçekleşecek olan Off-Road şenliklerinde nefeslerimizi tutacağımız adrenalinin en üst düzeyde olduğu yarışlarımızı hep birlikte izlemek için siz değerli tüm hemşerilerimi davet ediyorum” dedi.

(FOTOĞRAFLI)

Osmaniye, off-road yarışlarına hazır

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!