0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Paderborn – Werder Bremen İddaa Tahmini

  Bundesliga’da kuşkusuz haftanın sonucu merakla beklenen maçında ligin dibine demir atan Paderborn evinde ligden düşmemek adına son kozlarını oynayan Werder Bremen’i konuk ediyor.
  Paderborn – Werder Bremen İddaa Tahmini

  Ligde kalması artık mucizelere kalmış olan ev sahibi Paderborn için artık Bundesliga2 hesapları yapılıyordur diyebiliriz. Geçen hafta Leipzig deplasmanından 1 puan çıkararak umutlarını sürdürmüş olsalar da artık işlerinin çok zor olduğu düşüncesindeyim.

  Deplasman ekibi ligde kalma umutlarını sürdürebilmek adına kritik bir mücadeleye çıkacak. Geçen hafta kendi sahasında son dakikalara doğru yediği gol ile Wolfsburga yenilen Bremen, bu maçta galibiyetten başka bir şey düşünmeyecektir. Pandemi sonrası maçların da seyircisiz olmasından dolayı deplasman atmosferinin de üzerlerinde baskı yaratmayacağı düşüncesindeyim.

  İki ekibin de ligdeki durumu belli. Deplasman ekibi için üç puanın önemi daha fazla olduğundan ve oynadıkları oyun anlamında da Bremen’in daha iyi top oynamasından dolayı benim tercihim 1.95lik orandan deplasman ekibi kazanır olacaktır.

  Paderborn – Werder Bremen
  Saati : 16:30
  Tarih : 13/06/2020
  Lig : Bundesliga
  Tahmin : MS 2
  Stake : 8/10
  Oran : 1.95

  Site İçi Yorumlar