Loading...
01/10
Bitti
logoKasımpaşa
1
logoGaziantep FK
0
01/10
17:00
logoMKE Ankaragücü
0
logoBaşakşehir FK
0
01/10
17:00
logoKayserispor
0
logoTrabzonspor
0
01/10
20:00
logoAdana Demirspor
0
logoGalatasaray
0
01/10
Bitti
logoPendikspor
3
logoGöztepe
0
01/10
Canlı ( IY )
logoSakaryaspor
2
logoYeni Malatyaspor
1
01/10
19:00
logoAltay
0
logoEyüpspor
0
01/10
19:00
logoÇaykur Rizespor
0
logoBodrumspor
0
01/10
Bitti
logoArsenal
3
logoTottenham
1
01/10
17:00
logoLiverpool
0
logoBrighton & Hove Albion
0
01/10
17:00
logoCrystal Palace
0
logoChelsea
0
01/10
17:00
logoBournemouth
0
logoBrentford
0
01/10
17:00
logoFulham
0
logoNewcastle United
0
01/10
17:00
logoSouthampton
0
logoEverton
0
01/10
19:30
logoWest Ham United
0
logoWolverhampton
0
01/10
Canlı ( 27 )
logoKöln
0
logoBorussia Dortmund
0
01/10
Canlı ( 27 )
logoWolfsburg
1
logoStuttgart
1
01/10
Canlı ( 27 )
logoEintracht Frankfurt
1
logoUnion Berlin
0
01/10
Canlı ( 27 )
logoRB Leipzig
2
logoBochum
0
01/10
Canlı ( 27 )
logoFreiburg
1
logoMainz 05
0
01/10
19:30
logoWerder Bremen
0
logoMönchengladbach
0
01/10
18:00
logoRC Strasbourg
0
logoRennes
0
01/10
22:00
logoParis Saint-Germain
0
logoNice
0
01/10
17:30
logoVizela
0
logoPortimonense
0
01/10
20:00
logoChaves
0
logoEstoril
0
01/10
22:30
logoVitoria Guimaraes
0
logoBenfica
0
01/10
Canlı ( IY )
logoNapoli
3
logoTorino
1
01/10
19:00
logoInter
0
logoRoma
0
01/10
21:45
logoEmpoli
0
logoMilan
0
01/10
Canlı ( 90 )
logoCadiz
0
logoVillarreal
0
01/10
17:15
logoGetafe
0
logoValladolid
0
01/10
19:30
logoSevilla
0
logoAtletico Madrid
0
01/10
22:00
logoMallorca
0
logoBarcelona
0
01/10
17:00
logoCoventry
0
logoMiddlesbrough
0
01/10
17:00
logoRotherham United
0
logoWigan Athletic
0
01/10
17:00
logoBlackpool
0
logoNorwich City
0
01/10
17:00
logoSheffield United
0
logoBirmingham
0
01/10
17:00
logoBlackburn Rovers
0
logoMillwall
0
01/10
17:00
logoSunderland
0
logoPreston North End
0
01/10
17:00
logoWest Bromwich
0
logoSwansea City
0
01/10
17:00
logoBristol City
0
logoQueens Park Rangers
0
01/10
17:00
logoReading
0
logoHuddersfield Town
0
01/10
17:00
logoCardiff City
0
logoBurnley
0
01/10
23:30
logoSt. Vincent ve Grenadinler
0
logoGrenada
0
featured

Para Masa Tenisi’nde 3 altın madalya da Türkiye’nin oldu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

KONYA, (DHA) – Konya’da devam eden 5’inci İslami Dayanışma Oyunları’nda Para Masa Tenisi takım şampiyonları belli oldu. Kadınlar kategori 9-10, erkekler kategori 4, erkekler kategori 5’te yapılan maçların ardından 3 altın madalya da Türkiye’nin oldu.

Kadınlar Kategori 9-10’da Merve Cansu Demir, Neslihan Kavas ve Ümran Ertiş’ten oluşan Türkiye, rakiplerine set vermeden şampiyon olurken; İran gümüş madalya, Azerbaycan ile Tacikistan ise bronz madalya kazandı.

Erkekler kategori 4’te Abdullah Öztürk, Nesim Turan ve Süleyman Vural’dan oluşan Türkiye Para Masa Tenisi takımı şampiyon oldu. Bu kategoride İran gümüş madalya kazanırken; Pakistan ile Özbekistan takımları bronz madalyanın sahibi oldu.

Erkekler kategori 5’te de altın madalya Türkiye’nin oldu. Ali Öztürk, Hamza Çalışkan ve Ahmet Nihat Yıldırım Türkiye, bütün maçlarını kazanarak şampiyon olurken; İran gümüş, Filistin de bronz madalya kazandı. (DHA)

FOTOĞRAFLI

Para Masa Tenisi’nde 3 altın madalya da Türkiye’nin oldu

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!