0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Para ve Futbol

  Para ve Futbol

  Futbol içerisinde oyuncu,taraftar,yeşil sahalar ve gerçek anlamda futbolun konuşulduğu geçmişten, günümüze kadar olan bu düzen içerisinde yeni kaynak,yeni imkanlar olumlu ve olumsuz futbolun tüm güzelliklerinin konuşulduğu bir dönem daha geride kalarak yeni dönem kısaca para dönemi yani yöneticilerinden futbolcusuna kadar kendi içerisindeki para sisteminin artık belli başlı sıfırlardan ,kocaman büyük sıfırlara kadar uzanmış olduğu dönemlere girerek yatırım bu sektöre yönelmiştir.

  Asya,Afrika,Avrupa,ve Birleşik Arap Emirlikleri. Futbol akışında paranın en çok döndüğü önemli noktalardandır ve yatırımlar daha çok klüp bazlı çalışmaktadır . klüplerin beklide bu zmana kadar elde edemedikleri başarıyı paranında ön planda tutularak konuşulması ile yatırım ve ortaklıklar artarak hem oyuncu profilinden ,hemde vizyon olarak artık spor musabakalarında futbolun her bölgeye ,her ülkeye,her kıtaya kadar uzanabildiğini gösteren en önemli durum konumuna gelmektedir.

  futbol düzen içerisindeki yerini daha çok yatırımlarla ,daha çok ilgi alanı eklicek bir çok projelere imza atmaktadır futbolcuların çok uçuk bir bonservis bedeli ile transfer edilmesinden , alt yapıya ve öz kaynağa gidilmeden paranın birçok etkisini kullanarak otoriter düzende sistemi bozulan futbolda teknik direktör,menajer,futbolcu eklentisininde artık düşük seviyede bağdaşıklık kurduğu gözlemlenmektedir ve futbolu içine katan en önemli şey zevk,seyir ve ülke içerisindeki konuşulan futbolun yerini,ekonomik olarak paranın alması daha çok insanlara soğuk bir futbol yaşantısı sunmayı ortaya koyarak gelişim yerine gerileme yapısını yansıtmıştır. Örnekler daha çok sıralı şekilde vermek yerine paranın gücünün futbola ne kadar olumlu ve ya ne kadar olumsuz yönlerinin olduğunu anlamamızda bize en büyük örnek olarak göstermekte iken para her zaman klüp bazında başarıyı getirmesede buna en çok ihtiyaç duyulan şeyin tekrar para olduğu her zaman ortada kalacaktır.

  Site İçi Yorumlar