Parasız Büyüyüp Büyük Servete Sahip Olan Futbolcular

Parasız Büyüyüp Büyük Servete Sahip Olan Futbolcular

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğdukları ülkelerde gerek maddi sıkıntılar içerisinde büyüyen gerek yiyecek ekmek dahi bulamayan isimler büyüyüp büyük servete sahip olmuşlardır. İşte, Parasız büyüyüp büyük servetlere sahip olan futbolcuları göreceğiz.

Parasız Büyüyüp Büyük Servete Sahip Olan Futbolcular

 1. Cristiano Ronaldo

  Cristiano Ronaldo
  Cristiano Ronaldo

Günümüzde dünyanın en iyi forvet oyuncusu arasında gösterilen Cristano Ronaldo, doğduğu Portekiz topraklarında yoksul bir biçimde hayat sürdü. Babası bahçıvan annesi ise ev hanımıydı. Küçük yaşlarda ev alacak kadar parası dahi bulunmayan Ronaldo ailesi, tahtadan yapılmış kulübe tarzı evde kalıyorlardı. Cristiano Ronaldo,  küçük yaşta bu evde büyümüş ve her seferinde büyüyünce annemi saraylarda yaşatacağım diyerek hayaller kurarmış. Hatta geçtiğimiz senelerde katıldığı bir röportajda konuşan Cristano Ronaldo, en unutamadığı anısının bir restoran çalışanının parası olmadığı halde kendisine bir hamburger vermesi olmuştur. O kadını bulup şuanda bir ev alan Ronaldo, sevgisini böyle gösterdi. Portekiz’de yoksul bir aileden yetişen Ronaldo, şuanda büyük servetiyle dünyanın en çok kazanan futbolcusudur.

 1. Luis Suarez

  Luis Suarez
  Luis Suarez

Luis Suarez, Barcelona’nın forvet hattındaki en büyük hücum silahlarından biri tanesidir. Ancak Suarez’in Barcelonaya kadar gelmesinin altında büyük bir dram yatar. Kendisi Uruguay’ın yoksul ailelerinden birisinin evladı olarak dünyaya gelmiştir. Küçük yaştan beri Urugay sokaklarında su satıp, baskül ile yoldan geçenleri tartarak bir çift krampon almış ve bu krampon eskimesin diye sürekli giyemezmiş. İşte o çift ayakkabılardan şuanda dünyanın en iyi takımlarında birine transfer olmuştur.

 1. Franck Ribery

  Franck Ribery
  Franck Ribery

Frank Ribery, çok sıkıntılı çocukluk geçirmiştir. Henüz 2 yaşındayken küçük bir araba kazası geçirmiştir. Bu araba kazası hayatı boyunca yüzünde kalıcı hasar bırakmıştır. Arabanın camından fırlayan bir parça yüzüne isabet ederek 100 adet çizik oluşturmuştur. Düşünsenize küçücük çocuksunuz ve bundan sonraki hayatınızda yüzünüzde bir yarayla yaşayacaksınız. Çok dramatik bir durum değil mi? Hem yüzünüzde yara hem de fakir bir ailenin çocuğu iseniz hayat gerçekten zordur. Ancak bunları kenara bırakarak futbola odaklanan Ribery, bir servetin sahibi olmuştur.

 1. Zlatan İbrahimovic

  Zlatan İbrahimovic
  Zlatan İbrahimovic

Gelmiş geçmiş en estetik ve sahadaki duruşuyla en aykırı futbolculardan biri olan Zlatan İbrahimovic’in çocukluğu da pek sıkıntılı geçmiştir. Henüz 2 yaşındayken alkolik babası ile annesi boşamıştır. Annesi Jurka, İbrahimovic’i tek başına büyüterek bugünlere getirmiş ve güçlü bir adam olmasını sağlamıştır. Annesinin çalışma mecburiyetinde bulunduğunu gören İbrahimovic, kendisine bir söz vermiş ve annemi saraylarda yaşatacağım demiştir. Bunun üzerine ilk profesyonel imzasından aldığı gelirle annesine bir ev almıştır.

 

Parasız Büyüyüp Büyük Servete Sahip Olan Futbolcular

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!