0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Ryan Babel’in paylaşımı ortalığı karıştırdı!

  Ryan Babel’in paylaşımı ortalığı karıştırdı!

  Galatasaray’ın devre arası transfer döneminde Ajax’a kiraladığı Ryan Babel, yaptığı paylaşım sonrası Hollanda’da manşet oldu.

  Feyenoord’un yıldız futbolcusu Jens Toornstra geçtiğimiz günlerde,”Bence hemşireler çok daha fazla kazanmalı, biz futbolcular ise çok daha az” sözleriyle gündeme gelmişti.

  Hemen ardından Babel’in, Vergisiz Servet isimli kitabıyla verdiği pozu sosyal medya hesabından paylaşması ortalığı karıştırdı.

  Hollandalı politikacı Lillian Marijnissen Babel’in fotoğrafı ve Toornstra’nın sözlerini paylaşarak, “Aradaki farkı bulun” ifadelerini kullandı.

  Sarı-kırmızılı yıldız ise Marijnissen’e “Eğitimsiz biri, farkında olmadığı konularda fikrini dile getirmeye çalışır. Yanlış anladığı konularda diyaloğa girmekten keyif alır. Ancak, yanlış konularla insanların gündeminde yer almak istemem” sözleriyle cevap verdi.

  Politikacı Marijnissen ise, “Bu konu hakkında konuşalım. Ödediğin vergiler, şu an insanların tedavi görmesine, yardım almasına yarıyor. Hatta, bazen o vergilerle futbol oynadığın stadyumlar yapılıyor.” sözleriyle 33 yaşındaki futbolcuya cevap verdi.

  Site İçi Yorumlar