Şampiyonlar Ligi Hangi Kanalda

Şampiyonlar Ligi Hangi Kanalda

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Şampiyonlar ligi hangi kanalda sorusu UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarını izlemek isteyenler tarafından merak ediliyor. Şampiyonlar Ligi Exxen’de mi sorusu da bu kapsamda ön plana çıkıyor. Bilindiği üzere ülkelere göre Şampiyonlar Ligi maçlarının verildiği kanallar birbirinden farklılık gösteriyor. Bu nedenle pek çok kişi, hangi kanallarda maçların verileceğine dair araştırmalar yapmakta. Tam adı UEFA Şampiyonlar Ligi olan lig, dünyanın farklı bölgelerinde heyecanla takip ediliyor. Türk futbolseverler de Şampiyonlar Ligi maçlarına büyük bir özen gösteriyor. Peki ama Şampiyonlar Ligi maçları Türkiye’de hangi kanallarda yayınlanacak? Ayrıca Şampiyonlar Ligi maçlarının yayın hakları kimde?

Şampiyonlar Ligi Hangi Kanalda Oluyor?

Avrupa Futbol Federasyonları Birliği tarafından her yıl düzenlenmekte olan Şampiyonlar Ligi, birçok ülkenin katılımıyla düzenleniyor. Ligin ön elemeleri 22 Haziran-25 Ağustos 2021 tarihlerinde yapıldı. Grup ve eleme aşamaları ise 14 Eylül 2021-28 Mayıs 2022 tarihleri arasında oynanıyor. Heyecanla takip edilen Şampiyonlar Ligi ile ilgili merak edilen pek çok husus var. Bu hususların başında Şampiyonlar Ligi hangi kanalda sorusu yer alıyor. Şampiyonlar Ligi’ni yayınlayan kanalların listesi ülkelere göre değişiklik gösterdiği için konu ile ilgili bilgi sahibi olunması önemli. Şampiyonlar Ligi hangi yayın kuruluşunda sorusunun cevaplanması, maçların hangi kanalda verileceğinin de anlaşılmasını sağlayacaktır.

Şampiyonlar Ligi Maçlarını Hangi Kanalda Veriyor?

Şampiyonlar Ligi hangi yayın kuruluşunda sorusu özellikle Türk futbolseverlerin cevabını merak ettiği sorulardan bir tanesi. Şampiyonlar Ligi heyecanını paylaşan futbolseverler, maçları izleyecekleri kanallarla ilgili detaylı araştırma yapıyor. Bilindiği üzere spor yayıncılığının öncülerinden biri olarak kabul edilen Saran Group, UEFA Şampiyonlar Ligi, bunun yanı sıra UEFA Avrupa Ligi ile UEFA Europa Konferans Ligi’nin dijital ve televizyon yayın haklarını almış durumda. 2023-2024 sezonu sonuna kadar yayın haklarının Saran Group’ta olduğunu söyleyebiliriz. Bu durum, Şampiyonlar Ligi hangi kanalda sorusunun da cevaplanmasını mümkün kılıyor. Peki Şampiyonlar Ligi heyecanına katılmak ve maçları izlemek isteyen kişiler maçlara hangi kanallar üzerinden ulaşım sağlayacak?

Şampiyonlar Ligi Exxende mi, Şampiyonlar Ligi Hangi Kanalda?

Daha önce de belirtildiği üzere Şampiyonlar Ligi hangi yayın kuruluşunda sorusu oldukça fazla merak edilmektedir. Saran Group, 2023-2024 sezonuna kadar UEFA Şampiyonlar Ligi yayın haklarını almıştır. Şampiyonlar Ligi hangi kanalda sorusunun da çok önemli olduğunu söyleyebiliriz. Şampiyonlar Ligi maçları Exxen üzerinden yayınlanacaktır. Bu nedenle maçları izlemek isteyen kişilerin Exxen üyeliklerine sahip olması gerekir. Bilindiği üzere Exxen, Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu bir platform. Acun Ilıcalı; UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Konferans Ligi maçlarının tamamını kapsayan spor paketini de duyurmuş oldu. Kullanıcılar, Exxen üyeliklerini gerçekleştirdikten sonra sunulan spor paketini satın alabilir, bu sayede UEFA Şampiyonlar Ligi maçlarını izleyebilir. Bunun yanı sıra Exxen tarafından sunulan ek spor paketleri de alınabilir.

 

Şampiyonlar Ligi Hangi Kanalda

6 Yorum

  1. Evet merak ettiğim bir konuydu. Teşekkür ederim.

  2. Ferhat Dalkılıç 26 Ocak 2022, 17:00

    Harikasınız bu konuda bilgi sahibi oldum sayenizde bu yılki maçlar çok çekişmeli olacak

  3. Şampiyonlar ligi hangi kanalda diye arıyordum siteniz çok güzel bir şekilde açıklamış harikasınız çok teşekkürler

  4. Şampiyonlar liginin hani kanalda olduğu karmaşasıni noktalayan bır haber olmuş. Teşekkür ederim.

  5. ahmet_canksnÜye 26 Ocak 2022, 15:16

    Acun ilicali exxen acmasi harika birsey

  6. süper bir takım olacak bu takım hadi bakalım

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!