Loading...
20/01
Bitti
logoAdana Demirspor
1
logoGiresunspor
1
20/01
Bitti
logoSakaryaspor
2
logoAltınordu
1
20/01
Bitti
logoRB Leipzig
1
logoBayern München
1
20/01
Bitti
logoArouca
4
logoPortimonense
0
20/01
Bitti
logoMallorca
1
logoCelta Vigo
0
20/01
Bitti
logoSheffield United
1
logoHull City
0
20/01
Bitti
logoBurnley
2
logoWest Bromwich
1
20/01
03:00
logoCSKA 1948 Sofia
-
logoGornik Zabrze
-
20/01
Bitti
logoRakow Czestochowa
3
logoDnipro-1
1
20/01
Bitti
logoCracovia Krakow
0
logoBanik Ostrava
2
20/01
Bitti
logoTychy 71
2
logoPuszcza Niepolomice
3
20/01
Bitti
logoSeptemvri Sofia
2
logoSportist Svoge
0
20/01
Canlı ( Ert. )
logoSochaux
0
logoYverdon
0
20/01
Bitti
logoWil 1900
2
logoKriens
0
20/01
Bitti
logoCSKA Sofia
3
logoGornik Zabrze
2
20/01
Bitti
logoHobro IK
0
logoSonderjyskE
3
20/01
Bitti
logoNovi Pazar
0
logoRied
0
20/01
Bitti
logoTPS Turku
5
logoPIF
0
20/01
Bitti
logoRadnicki Nis
1
logoBohemians 1905
2
20/01
Bitti
logoSigma Olomouc
2
logoKisvarda
2
20/01
Bitti
logoHartberg
1
logoSt. Pölten
1
20/01
Bitti
logoPuszcza Niepolomice
2
logoTrinec
0
20/01
Bitti
logoSlavia Sofia
2
logoKyzyl-Zhar
1
20/01
Bitti
logoSlovan Bratislava
2
logoZbrojovka Brno
1
20/01
Bitti
logoVolga Ulyanovsk
1
logoZhetysu
2
20/01
Bitti
logoWidzew Lodz
4
logoDinamo Batumi
2
20/01
Bitti
logoAC Horsens
2
logoAalborg
2
20/01
17:00
logoAustria Wien II
-
logoFloridsdorfer AC
-
20/01
Bitti
logoDomzale
0
logoKolubara
0
20/01
17:00
logoFK Partizan
-
logoMladost Lucani
-
20/01
Bitti
logoMalmö FF
2
logoRanders FC
0
20/01
Bitti
logoTeplice
1
logoRapid Wien
3
20/01
Bitti
logoViktoria Plzen
2
logoMolde
0
20/01
17:00
logoWisla Krakow
-
logoHebar 1918
-
20/01
17:00
logoServette II
-
logoLugano II
-
20/01
17:30
logoAustria Wien
-
logoShakhtar Donetsk
-
20/01
18:00
logoArka Gdynia
-
logoOlimpia Elblag
-
20/01
18:00
logoBaerum
-
logoStabaek
-
20/01
18:00
logoSalzburg
-
logoKarlsruher SC
-
20/01
Bitti
logoNorrby IF
2
logoHacken
5
20/01
Bitti
logoHammarby
4
logoSandvikens IF
3
20/01
Bitti
logoSC Weiz
4
logoWildon
0
20/01
Bitti
logoSlavia Prag II
1
logoPrepere
1
20/01
20:00
logoDeutschlandsberger SC
-
logoKapfenberger SV
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoFortuna Düsseldorf
0
logoSW Rehden
0
20/01
20:00
logoGalway United
-
logoSt Patricks
-
20/01
Bitti
logoGöteborg
4
logoDegerfors
1
20/01
Bitti
logoHodonin-Sardice
3
logoHanacka
4
20/01
20:00
logoLafnitz
-
logoSiegendordf
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoPohronie
0
logoFomat Martin
0
20/01
21:00
logoDüren Merzenich
-
logoSportfreunde Siegen
-
20/01
Bitti
logoLegia Warszawa
2
logoMagdeburg
2
20/01
Bitti
logoLeobendorf
5
logoSt. Pölten II
0
20/01
21:00
logoMannsdorf
-
logoSV Horn
-
20/01
21:15
logoNeuchatel Xamax
-
logoBulle
-
20/01
Bitti
logoVictoria Hamburg
3
logoETSV Hamburg
4
20/01
22:45
logoDundalk
-
logoFinn Harps
-
featured

Somaspor’un yüzü güldü

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SOMA, (DHA)

TFF 2’nci Beyaz Grup’ta evinde Bursaspor’u 3-1 yenen Somaspor iki maç aranın ardından kazandı. Üs üste Şanlıurfaspor ve Nazilli Belediyespor maçlarını kaybederek Play-Off potasından uzaklaşan Somaspor, Bursaspor galibiyetiyle kendine geldi. Teknik direktör Burhanettin Basatemür, değerli bir galibiyet aldıklarını belirterek, “Kazandığımız 3 puanın ardından yeniden üst sıralar için hesaplar yapmaya başladık. Seri yakalayıp, istediğimiz noktaya ulaşacağız” dedi.

FOTOĞRAFLI 

Somaspor’un yüzü güldü

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!