0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  SON DAKİKA | Fenerbahçe Bekoya Obradovicten müjdeli haber

  Son dakika: Fenerbahçe Beko'ya müjdeli haber Obradovic cephesinden geldi. Bu sezon EuroLeague'de kötü bir dönem geçiren ve sezon sonunda yolların ayrılacağı iddia edilen tecrübeli çalıştırıcının Sarı Lacivertli ekipten gelen 2+1 yıllık sözleşmeye 'evet' dediği öğrenildi.
  SON DAKİKA | Fenerbahçe Bekoya Obradovicten müjdeli haber

  Fenerbahçe’yi üst üste 5 sezon EuroLeague’de final-four’a taşıyıp 1 kez şampiyon yapan Zeljko Obradovic’in, yönetimin 2+1 yıllık teklifine ‘Evet’ dediği öğrenildi. Aylardır yeni kontrat imzalamayarak gitti-gidiyor söylentileriyle taraftarın yüreğini hoplatan Fenerbahçe Beko Koçu Zeljko Obradovic’ten sarı lacivertlileri mutlu edecek bir haber geldi. Sırp çalıştırıcının, F.Bahçe yönetiminin kendisine yönelttiği 2+1 yıllık teklife ‘Evet’ dediği öğrenildi.

  Fenerbahçe’yi basketbolda tüm dünyanın tanıdığı bir marka haline getiren Obradovic, takımın iskeletini oluşturan Melih Mahmutoğlu, Nando de Colo, Luigi Datome, Kostas Sloukas, Ahmet Düverioğlu, Jan Vesely gibi tecrübeli isimlerin yanına genç isimler monte ederek yeniden Avrupa’nın zirvesine oynayan bir takım yaratma hedefiyle kolları sıvayacak.

  Özgür Çek’ten flaş Fenerbahçe, Benfica ve Valencia açıklaması

  Obradovic’in sarı lacivertli takımda bütçenin daralacağı söylentileri yüzünden kararsızlık yaşadığı ancak corona virüs salgını sonrasında basketbolda bütün Avrupa kulüplerinde benzer küçülmelerin kaçınılmaz olduğunu görerek yuvada kalmaya karar verdiği tahmin ediliyor.

  Fenerbahçe Beko’nun mali küçülme yaşasa da elindeki kadro iskeletine, Obradovic faktörü de eklenince, takımın zirveye oynamasının zor olmayacağı basketbol camiasında dile getiriliyor.

   

   

  Site İçi Yorumlar