0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Son dakika, Henry Onyekuru Monaco’ya dönüyor

  Galatasaray Spor Kulübün'de kiralık olarak görev yapan Henry Onyekuru, Monaco'ya dönüyor. İşte haberin detayları.
  Son dakika, Henry Onyekuru Monaco’ya dönüyor

  Galatasaray Spor Kulübünün kiralık genç yıldızı Henry Onyekuru, Nijerya basınında yer alan haberlere göre kiralık sözleşmesinin biteceği 30 Haziran’dan sonra Fransa’ya dönüyor. Monaco’nun teknik direktörü Jardim zamanlarında yeteri dakikada süre alamayan Henry Onyekuru, Monaco’nun yeni teknik direktörü Roberto Moreno ile şans bulacağını düşünüyor.

  Onyekuru Monaco’ya dönüyor

  henry-onyekuru

  Monaco’nun yeni teknik direktörü Roberto Morenoo’nun Henry Oneykuru’yu Monaco’da görmek istediğini Onyekuru’ya bildirmesinin ardından Nijeryalı yıldız 30 Haziran sonrası Galatasaray Spor Kulübünden ayrılacağı bildiriliyor.

  Koronavirüs nedeniyle uzatılan liglerin aksamasından dolayı bir müddet daha Galatasaray Spor Kulübünde kalacak, Onyekuru sezonun bitiminin ardından Fransa’ya dönecek.

  Roberto Moreno’nun Onyekuru’yu Monaco’da görmesi üzerine Galatasaray Spor Kulübü’nün Monaco ile görüşmesi üzerine Süper Lig’de bitecek sezon maçlarının ardından gönderilmesi planlanmıştı. Bu durumda 2 kulüp orta yolu buldu ve Henry Onyekuru sezon sonu Monaco’ya dönecek.

  1 Aylık ücreti kim ödeyecek?

  Tahminhaber olarak da yaptığımız “Futbolcu sözleşmeleri uzatılacak” haberi üzerine böyle bir durumun olacağını ön görmüştük. Spor Hukukçusu Ersin Hamarat’ın açıklamalarına göre, aslında bu durumun bağlayıcılıktan öte tavsiye niteliğinde olduğunu belirtmiş ve  Erin Hamarat, Açıklamalarında “FIFA tarafından yapılan bu açıklamalar bağlayıcı değildir. Bunlar tavsiyeden ibarettir. Şimdi Onyekuru’nun sözleşmesi 30 Haziran’da bitecek, peki geri kalan haftalar ne olacak? Fransa Kulübü Monaco’nun Henry Onyekuru’yu çağırma şansı var. Buna hayır mı diyeceğiz? Ancak Galatasaray Spor Kulübü ile de sezonu bitirmesi gerekir. Şimdi Monaco Kulübü ile 1 yıllık sözleşme mi yapılacak? En önemli soru anlaşma sağlanırsa ücreti kim ödeyecek?” ifadelerine yer verdi.

  Site İçi Yorumlar
  • Ömer4 ay önce
  • Çok hızlı bi oyuncuydu gitmesi kötü oldu zaten Galatasaray çöküşte daha çok çökecek geçmiş olsun.

  • Ahmet Tavşan4 ay önce
  • Cok iyi bir haber sitesi herkese Tahmin haber sitesini tavsiye ederim