featured

Spor endüstrisi ve blockhain içerikli akademik eğitimler başlıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İSTANBUL, (DHA) – Spor endüstrisi ve blockhain içerikli akademik eğitim programının 2’ncisi başlıyor.

Socios.com Türkiye ve Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi iş birliği ile gerçekleşecek “Dijital Dönüşüm ve Spor Endüstrisinin Geleceği” isimli sertifikalı eğitim programında sporun değişen ve dijitalleşen teknolojilerle birlikte geleceği konuşulacak.

Socios.com Türkiye, Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi iş birliği ile blockchain ve spor alanında kariyer yapmak isteyen gençlere yönelik ücretsiz eğitim programı başlatıyor. Eğitim programının özel başvuru ile öğrenci alacağı ve ücretsiz olacağı belirtildi. 

Alanında profesyonellerin ve akademisyenlerin eğitmen olarak yer alacağı programda spor endüstrisinin geleceği, değişen ve dijitalleşen dünyanın yeni pazarlama ve iletişim trendleri, blockchain dünyasındaki iş modelleri, NFTler, Metaverse dünyası ve Fan Tokenlar gibi birçok konuda dersler yer alacak.

İNTERAKTİF AKADEMİK EĞİTİM PROGRAMI

Programın eğitmenleri arasında yer alan Socios.com Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Sema Tuğçe Dikici, Kadir Has Üniversitesi ile başlayacak bu eğitim programı hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Sporun dijitalleşme ve blockchain teknolojileri ile olan yol arkadaşlığının bu alanda kariyer yapmak isteyen gençlerimize de yeni iş olanakları sağlayacağının bilincindeyiz. Socios.com olarak, öğrenme ve eğitimi şirketimizin en önemli değerlerinden biri olarak kabul etmekle birlikte, bu alanda topluma katma değer yaratacak iş birliklerini de hayata geçirmeye devam ediyoruz.  Geçtiğimiz yıl gençlere spor yöneticiliği, spor ekonomisi, spor pazarlaması gibi temel dersler eşliğinde sporun dijital dünyanın yeni trendleri konusunda eğitim vermek üzere Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi ile güçlerimizi birleştirmiş ve çok güzel bir eğitim programını hayata geçirmiştik. Bu yıl ikincisi için geri sayımı başlattık. Umarım ilkinde olduğu gibi verimli ve interaktif bir akademik eğitim programı olur.”

PROGRAMIN, SPOR DÜNYASINDA POZİTİF BİR DEĞER YARATACAĞINA EMİNİM

Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi Müdürü Emir Güney ise “Dijital Dönüşüm ve Spor Endüstrisinin Geleceği” programı hakkında şunları söyledi:

‘‘Bu sene ikincisini düzenleyeceğimiz ‘Dijital Dönüşüm ve Spor Endüstrisinin Geleceği’ sertifika programı, spor sektörüne girmek isteyen ve aynı zamanda dijital dünyadaki gelişmeleri yakından takip eden genç arkadaşlarımızı alanında uzman akademisyen ve profesyonellerle bir araya getirmek için dizayn edildi. Misyonumuz, Socios.com’un her geçen gün daha da dijitalleşen spor dünyasındaki öncülüğü sayesinde program katılımcılarımıza yeni bir dünyanın kapılarını açmaktır. Ücretsiz olarak verilen bu programın, spor dünyasında pozitif bir değer yaratacağına eminim.’’

Eğitim programı, 16 Mart 2023 tarihinde başlayacak ve 8 hafta boyunca hafta içi perşembe günleri saat 19.00-21.00 arasında, Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsü’nde gerçekleşecek. Program sonunda tüm katılımcılara Kadir Has Üniversitesi Spor Çalışmaları Merkezi tarafından özel bir sertifika verilecek.

 

 

Spor endüstrisi ve blockhain içerikli akademik eğitimler başlıyor

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!