Loading...
20/01
Bitti
logoAdana Demirspor
1
logoGiresunspor
1
20/01
Bitti
logoSakaryaspor
2
logoAltınordu
1
20/01
Bitti
logoRB Leipzig
1
logoBayern München
1
20/01
Bitti
logoArouca
4
logoPortimonense
0
20/01
Bitti
logoMallorca
1
logoCelta Vigo
0
20/01
Bitti
logoSheffield United
1
logoHull City
0
20/01
Bitti
logoBurnley
2
logoWest Bromwich
1
20/01
03:00
logoCSKA 1948 Sofia
-
logoGornik Zabrze
-
20/01
Bitti
logoRakow Czestochowa
3
logoDnipro-1
1
20/01
Bitti
logoCracovia Krakow
0
logoBanik Ostrava
2
20/01
Bitti
logoTychy 71
2
logoPuszcza Niepolomice
3
20/01
Bitti
logoSeptemvri Sofia
2
logoSportist Svoge
0
20/01
Canlı ( Ert. )
logoSochaux
0
logoYverdon
0
20/01
Bitti
logoWil 1900
2
logoKriens
0
20/01
Bitti
logoCSKA Sofia
3
logoGornik Zabrze
2
20/01
Bitti
logoHobro IK
0
logoSonderjyskE
3
20/01
Bitti
logoNovi Pazar
0
logoRied
0
20/01
Bitti
logoTPS Turku
5
logoPIF
0
20/01
Bitti
logoRadnicki Nis
1
logoBohemians 1905
2
20/01
Bitti
logoSigma Olomouc
2
logoKisvarda
2
20/01
Bitti
logoHartberg
1
logoSt. Pölten
1
20/01
Bitti
logoPuszcza Niepolomice
2
logoTrinec
0
20/01
Bitti
logoSlavia Sofia
2
logoKyzyl-Zhar
1
20/01
Bitti
logoSlovan Bratislava
2
logoZbrojovka Brno
1
20/01
Bitti
logoVolga Ulyanovsk
1
logoZhetysu
2
20/01
Bitti
logoWidzew Lodz
4
logoDinamo Batumi
2
20/01
Bitti
logoAC Horsens
2
logoAalborg
2
20/01
17:00
logoAustria Wien II
-
logoFloridsdorfer AC
-
20/01
Bitti
logoDomzale
0
logoKolubara
0
20/01
17:00
logoFK Partizan
-
logoMladost Lucani
-
20/01
Bitti
logoMalmö FF
2
logoRanders FC
0
20/01
Bitti
logoTeplice
1
logoRapid Wien
3
20/01
Bitti
logoViktoria Plzen
2
logoMolde
0
20/01
17:00
logoWisla Krakow
-
logoHebar 1918
-
20/01
17:00
logoServette II
-
logoLugano II
-
20/01
17:30
logoAustria Wien
-
logoShakhtar Donetsk
-
20/01
18:00
logoArka Gdynia
-
logoOlimpia Elblag
-
20/01
18:00
logoBaerum
-
logoStabaek
-
20/01
18:00
logoSalzburg
-
logoKarlsruher SC
-
20/01
Bitti
logoNorrby IF
2
logoHacken
5
20/01
Bitti
logoHammarby
4
logoSandvikens IF
3
20/01
Bitti
logoSC Weiz
4
logoWildon
0
20/01
Bitti
logoSlavia Prag II
1
logoPrepere
1
20/01
20:00
logoDeutschlandsberger SC
-
logoKapfenberger SV
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoFortuna Düsseldorf
0
logoSW Rehden
0
20/01
20:00
logoGalway United
-
logoSt Patricks
-
20/01
Bitti
logoGöteborg
4
logoDegerfors
1
20/01
Bitti
logoHodonin-Sardice
3
logoHanacka
4
20/01
20:00
logoLafnitz
-
logoSiegendordf
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoPohronie
0
logoFomat Martin
0
20/01
21:00
logoDüren Merzenich
-
logoSportfreunde Siegen
-
20/01
Bitti
logoLegia Warszawa
2
logoMagdeburg
2
20/01
Bitti
logoLeobendorf
5
logoSt. Pölten II
0
20/01
21:00
logoMannsdorf
-
logoSV Horn
-
20/01
21:15
logoNeuchatel Xamax
-
logoBulle
-
20/01
Bitti
logoVictoria Hamburg
3
logoETSV Hamburg
4
20/01
22:45
logoDundalk
-
logoFinn Harps
-
featured

Suç aletlerini stada sokanlar kamerada

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Davut CAN/İZMİR, (DHA)

zmir’de Göztepe ile Altay arasında oynanan derbi maçında, Göztepe taraftarı Mehmet Çakır’ı yaralayan işaret fişeği ile diğer suç aletlerini 2 sırt çantasıyla stadyuma soktuğu belirlenip, gözaltına alınan ambulans şoförleri A.G. ve H.K.’nin stada giriş anına ait güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde; 2 kişinin sırt çantalarıyla misafir tribünü tuvaletine doğru gittiği görülüyor. (DHA)

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:

– Güvenlik kamerası görüntüsü

(FOTOĞRAFLI)

Suç aletlerini stada sokanlar kamerada

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!