0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Süper Lig’de Avrupa Kupalarına Katılacak Takımlar Belli Oldu

  Süper Lig'den Avrupa Kupalarına katılacak takımlar belli oldu. Trabzonspor'a Cas'tan gelecek haber tüm sıralamayı değiştiriyor.
  Süper Lig’de Avrupa Kupalarına Katılacak Takımlar Belli Oldu

  Süper Lig’de Avrupa Kupalarına Katıalcak Takımlar Belli Oldu

  Süper Lig, geçtiğimiz hafta resmen bitti. Bilindiği üzere Medipol Başakşehir Spor Kulübü, Süper Ligi şampiyon olarak tamamladı. Trabzonspor ise son 21 hafta’ya kadar şampiyonluğun en büyük adayı olmasına rağmen Süper Ligi 2. sırada bitirdi. Süper Ligin 3. sırasında ligin bitimine haftalar kalan 7. sırada yer alan ve olası bir teknik direktör değişikliği ile Sergen Yalçın’ı takımın başına getiren Beşiktaş Spor Kulübü, Süper Ligin bitiminde 3. sırada yer aldı. Özellikle Süper Ligin ilk yarısının sonunu lider kapatan Sivasspor, şampiyonluğun en büyük adayı idi. Ancak ikinci yarıyı iyi değerlendirememesinin ardından Süper Ligi 4. sırada tamamladılar. Alanyaspor ise Süper Ligi 5. Sırada kapatarak, Süper Ligi 6. Sırada kapatan ve Süper Ligi 7. Sırada kapatan Fenerbahçe spor Kulübünün önünde kapattılar.

  Medipol Başakşehir Şampiyonlar Ligine katılacak.

  Süper Ligi Şampiyon olarak kapatan Medipol Başakşehir, direkmen Şampiyonlar Ligi biletini aldı.  Şampiyonlar Ligine 4. Torbadan katılacak Medipol Başakşehir’in ardından Süper Ligi 2. Bitiren takım Trabzonspor’un akıbeti bilinmiyor. Süper Ligi ikinci sırada kapatan ve dün Türkiye Kupasını müzesine götüren Trabzonspor, UEFA’dan Avrupa liglerinden bir yıl uzaklaştırma cezası almıştı. Bu durum üzerine özellikle Uluslar arası Spor Tahkim Kurulu olarak bilinen CAS’a dava açan Trabzonspor, CAS’tan gelecek habere kilitlenmiş durumda.

  Trabzonspor’un 2 ihtimali bulunuyor.

  süper ligde

  Eğer Trabzonspor, CAS’tan alınan karar ile olumsuz yanıt alırsa sıralamalarda değişiklik meydana gelecek. Bu durumda sıralar kayarken, 3. sırada yer alan Beşiktaş Şampiyonlar Ligi ön elemesi oynayacak. Sivasspor Avrupa Kupalarına katılacak, Alanyaspor 2. Ön elemeden Avrupa Kupalarına katılmaya çalışacak ve Galatasaray spor Kulübü 3. ön elemeden Avrupa Liglerine katılmayı deneyecek.

  Eğer Trabzonspor CAS’tan alacağı olumlu bir yanıt ile Şampiyonlar Ligi ön elemelerine giderek bir üst tura çıkmaya çalışacak.

  Beşiktaş Avrupa Ligine direkmen katılacak

  Süper Ligi 3. sırada tamamlayan Beşiktaş, Avrupa Kupalarına direkmen katılmaya hak kazandı. Şayet Trabzonspor Avrupa’dan men edilirse Şampiyonlar Ligi ön eleme turu oynayacak.

  Sivasspor Avrupa Kupalarında 2. Ön Eleme Oynayacak

  Süper Ligi 4. sırada bitiren Sivasspor, Avrupa Liglerinde 2. ön eleme turu oynayacak ve bir üst tura çıkmaya çalışacak. Eğer Trabzon Avrupa’dan men edilirse Avrupa Ligine direkmen katılacak.

  Alanyaspor Avrupa Kupalarında 3. Ön Eleme Oynayacak

  Süper Ligi 5. sırada tamamlayan Alanyaspor, Avrupa Ligine 3. ön eleme turundan katılmaya hak kazanacak. Şayet Trabzonspor Avrupa’dan men edilirse Avrupa Ligine 2. ön eleme turundan katılmaya hak akzanacak.

  Galatasaray’ın da Avrupa Ligine Katılma Şansı bulunuyor

  Eğer Trabzonspor CAS’tan beklediği olumlu haberi almaz ve elenirse, Galatasaray spor Kulübü Avrupa Ligine 3. ön eleme turundan katılacak.

  Site İçi Yorumlar

  Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.