0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Süper Ligin en hırslı 3 oyuncusu

  Süper Ligin en hırslı oyunlarını merak etmiş miydiniz? Tahmin Haber ekibi olarak Süper Ligin 3 hırslı oyuncusunu seçtik. İşte Süper Ligin en hırslı 3 oyuncusu.
  Süper Ligin en hırslı 3 oyuncusu

  Süper Ligin en hırslı 3 oyuncusu

  1959 yılında ilk olarak Milli Lig ismiyle kurulan ve şu anda Türkiye 1. Futbol ligini teşkil eden Süper Lig, bünyesinde birçok oyuncuyu barındırmıştır. Gerek yerli gerek yabancı neredeyse her futbolcu Süper Lig’de forma giymek için sabırsızlanır. Süper Ligin ilgi çekiciliği, çekişmesi sayesinde bu kadar tanınması boşuna değildir. Biz de Süper Ligin en hırslı 3 oyuncusunu inceleyeceğiz. Yalnız burada küçük bir noktaya değinmek isteriz, Süper Ligin en hırslı 3 oyuncusu listesi kişiden kişiye değişir. Sizinde en hırslı 3 futbolcunuz varsa yorumlarda belirtiniz.

  1.Bülent Korkmaz

  bülent korkmaz

  24 Kasım 1968 yılında Malatya’da dünyaya gelen Bülent Korkmaz, 1 Temmuz 1985’de Galatasaray Spor Kulübü U21 takımından Galatasaray Spor Kulübünün A takımına seçilmiş, bu formayı 1 Temmuz 2005 yılına kadar şerefle taşımıştır. Bülent Korkma korkusuz ve bir o kadarda sert biriydi. Asla kaybetmek nedir bilmezdi. Maç sonu demeçlerinde “Ben antrenman maçı bile oynasak kazanmak istiyorum” diyen birisidir. Bunun için Bülent Korkmaz’ın bu azmi gerek sertliği gerekse sakatlanmalarıma meydana getirir. Özellikle 2000 yılında UEFA Avrupa Ligini kazandıkları final maçında Arsenal ile oynamış, Bülent Korkmaz’ın 120 dakika bitmeden son saniyelerde omzu çıkmıştır. Galatasaray Spor Kulübünün başka yedek sokmak gibi bir hakkı yoktu. Bunun için çıkık omzuyla mücadele eden Bülent Korkmaz, Süper Lig’in en hırslı futbolcu sıralamasında 1. Sırada yer alır.

  2.Emre Belözoğlu

  emre belözoglu

  Emre Belözoğlu denince akla ilk olarak tartışma gelir. Bunun sebebi çok hırslı ve sert mizaçlı olmasıdır. Orta sahada tuttuğu top, uzaklardan vurduğu şutlar ve rakip arasında attığı bokta asistlerle rakip takım oyuncuları arasında psikolojik bozukluk yaratan Emre Belözoğlu, 7 Eylül 1980’de İstanbul’da dünyaya geldi. Zeytinburnu alt yapısında oynayıp, Galatasaray Spor Kulübüne transfer edilen Emre Belözoğlu, Alatasaray spor Kulübünün en önemli başarılarında yanında bulunmaktaydı. Özellikle UEFA Avrupa Ligi Kupası, burada ayrı bir performans sergiledi. Ardından Bir İtalya turu yaptı. Ardından İngiltere ancak İngiltere tutmayınca, Fenerbahçe’ye döndü. Ardından İspanyol devi Atletico Madrid forması giydi. Son olarak sezon sonu kariyerini Fenerbahçe Spor Kulübünde noktalayacak kaptan Süper Ligde en hırslı futbolcular arasında 2. Sırada yer alır.

  3.Alpay Özalan

  Alpay ozalan

  29 Mayıs 1973 yılında İzmir’de dünyaya gelen Alpay Özalan, Altay Spor Kulübündeki performansı ile Beşiktaş, Fenerbahçe, Aston Villa, İncheon Utf, Urawa reds ve köln gibi takımların formasını terletti. Ancak Alpay Özalan’ın sert mizacının çıktığı arena tamamen Türk Milli Takımı ile çıktığı maçlardı. Çünkü Türklüğü doruklarına kadar yaşayan ve takım arkadaşına bir kelime söyleyecek kişiyi pişman edecek şekilde programlanmıştı. Özellikle 2000 Dünya Kupası maçlarında yaptığı sert müdahale ve bire birde çıkardığı kavgalar ile Süper Ligin en hırslı 3. Futbolcusu oldu. Özellikle İngiltere’nin yıldızı Beckham ile yaşadığı diyalog halen daha kulaklardadır.

  Site İçi Yorumlar
  • Selma Güneş3 ay önce
  • Şimdi çok az var bu şekilde hırslı futbolcu. Çoğunun adi sani bile yok

  • Salih4 ay önce
  • Çok dogru hırslı oyuncu hepsi

  • Mert4 ay önce
  • Ben de katılıyorum kesinlikle

  • Furkan4 ay önce
  • Gayet güzel paylaşım boyle konulara devam edin süper bir site

  • Ahmet Tavşan4 ay önce
  • Gerçektende Doğru Seçilmiş 3 Hırslı Futbolcu Katılıyorum 🙂