Loading...
21/01
Canlı ( 52 )
logoKasımpaşa
1
logoBaşakşehir FK
1
21/01
19:00
logoGalatasaray
-
logoAntalyaspor
-
21/01
Bitti
logoErzurumspor FK
0
logoGöztepe
1
21/01
Bitti
logoBandırmaspor
4
logoTuzlaspor
1
21/01
Canlı ( 55 )
logoGençlerbirliği
3
logoBoluspor
0
21/01
19:00
logoAltay
-
logoPendikspor
-
21/01
Canlı ( 86 )
logoLiverpool
0
logoChelsea
0
21/01
18:00
logoWest Ham United
-
logoEverton
-
21/01
18:00
logoSouthampton
-
logoAston Villa
-
21/01
18:00
logoBournemouth
-
logoNottingham Forest
-
21/01
18:00
logoLeicester City
-
logoBrighton & Hove Albion
-
21/01
20:30
logoCrystal Palace
-
logoNewcastle United
-
21/01
17:30
logoUnion Berlin
-
logoHoffenheim
-
21/01
17:30
logoStuttgart
-
logoMainz 05
-
21/01
17:30
logoWolfsburg
-
logoFreiburg
-
21/01
17:30
logoEintracht Frankfurt
-
logoSchalke 04
-
21/01
17:30
logoBochum
-
logoHertha Berlin
-
21/01
20:30
logoKöln
-
logoWerder Bremen
-
21/01
Bitti
logoSporting CP
2
logoVizela
1
21/01
18:30
logoPaços De Ferreira
-
logoSporting Braga
-
21/01
21:00
logoSanta Clara
-
logoBenfica
-
21/01
23:30
logoVitoria Guimaraes
-
logoPorto
-
21/01
Canlı ( 17 )
logoHellas Verona
0
logoLecce
0
21/01
20:00
logoSalernitana
-
logoNapoli
-
21/01
22:45
logoFiorentina
-
logoTorino
-
21/01
Canlı ( 58 )
logoRayo Vallecano
0
logoReal Sociedad
2
21/01
18:15
logoEspanyol
-
logoReal Betis
-
21/01
20:30
logoAtletico Madrid
-
logoValladolid
-
21/01
23:00
logoSevilla
-
logoCadiz
-
21/01
Canlı ( 87 )
logoCoventry
2
logoNorwich City
4
21/01
18:00
logoBirmingham
-
logoPreston North End
-
21/01
18:00
logoCardiff City
-
logoMillwall
-
21/01
18:00
logoQueens Park Rangers
-
logoSwansea City
-
21/01
18:00
logoStoke City
-
logoReading
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoBlackpool
0
logoHuddersfield Town
0
21/01
18:00
logoBristol City
-
logoBlackburn Rovers
-
21/01
18:00
logoWigan Athletic
-
logoLuton Town
-
21/01
18:00
logoWatford
-
logoRotherham United
-
21/01
Bitti
logoClub Olimpia
2
logoClub Guarani
1
21/01
02:00
logoBelgrano Cordoba
-
logoTalleres Cordoba
-
21/01
Bitti
logoClub Olimpia
1
logoClub Guarani
1
21/01
03:00
logoFC Nordsjaelland
-
logoOdense
-
21/01
03:00
logoLos Angeles FC
-
logoReal Salt Lake
-
21/01
03:00
logoNashville SC
-
logoNew York Red Bulls
-
21/01
03:00
logoShelbourne
-
logoBohemians
-
21/01
03:00
logoSt. Louis City
-
logoCharlotte
-
21/01
Canlı ( Pen )
logoCA Penarol
0
logoUnion Santa Fe
0
21/01
Bitti
logoRochedale Rovers
2
logoMoreton Bay United Jets
2
21/01
Bitti
logoWisla Plock
0
logoZemplin Michalovce
2
21/01
Bitti
logoPFC Beroe
0
logoRubin Kazan
2
21/01
12:00
logoDnipro-1
-
logoPyunik
-
21/01
Bitti
logoDubrava Zagreb
1
logoKustosija
1
21/01
Bitti
logoEnergetik-BGU Minsk
2
logoSlutsk
0
21/01
12:00
logoFK Pardubice II
-
logoLetohrad
-
21/01
12:00
logoFrydek-Mistek
-
logoGornik Zabrze II
-
21/01
Bitti
logoLisen
0
logoProstejov
2
21/01
Bitti
logoMotorlet Praha
2
logoMeteor Praha
0
21/01
12:00
logoSchattendorf
-
logoKottingbrunn
-
21/01
Bitti
logoSepsi II
1
logoBraşov Steagul Renaşte
2
21/01
12:00
logoUnicov
-
logoSigma Olomouc II
-
21/01
12:15
logoPisek
-
logoDukla Prag
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoSlovacko II
0
logoZnojmo
0
21/01
Bitti
logoSlavoj Trebisov
4
logoPartizan Bardejov
0
21/01
12:30
logoUhersky Brod
-
logoVyskov
-
21/01
12:45
logoSJK Seinajoki
-
logoPaide Linnameeskond
-
21/01
Bitti
logoStal Rzeszow
3
logoHutnik Krakow
2
21/01
Bitti
logoChrudim
2
logoGraffin Vlasim
2
21/01
Canlı ( Ert. )
logoFK Pardubice
0
logoDukla Banska Bystrica
0
21/01
13:00
logoGomel
-
logoBelshina
-
21/01
Bitti
logoHillerod
1
logoVanlose
3
21/01
13:00
logoIsloch Minsk
-
logoBATE Borisov
-
21/01
Bitti
logoJihlava
4
logoSokol Zivanice
0
21/01
Bitti
logoMiddelfart
2
logoFC Fredericia
2
21/01
Canlı ( Ert. )
logoOpava
0
logoPovazska Bystrica
0
21/01
13:00
logoPecsi MFC
-
logoPaksi SE
-
21/01
Bitti
logoRekord Bielsko-Biala
2
logoJastrzebie Zdroj
0
21/01
Bitti
logoRuch Chorzow
0
logoSKRA Czestochowa
0
21/01
Bitti
logoSered
1
logoPuchov
4
21/01
Bitti
logoSpartak Myjava
4
logoSkalica
2
21/01
Bitti
logoTuS Heiligenkreuz
4
logoATSV Wolfsberg
2
21/01
13:00
logoVitebsk
-
logoDnepr Mogilev
-
21/01
Bitti
logoZilina II
2
logoBanik Ostrava II
1
21/01
Bitti
logoHellerup IK
1
logoNykobing
3
21/01
13:30
logoKorona Kielce
-
logoNieciecza
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoOdra Opole
0
logoSlask Wroclaw II
0
21/01
14:00
logoChojniczanka Chojnice
-
logoRadunia Stezyca
-
21/01
14:00
logoChrobry Glogow
-
logoKalisz
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoDonau
0
logoMauerwerk
0
21/01
14:00
logoFC Schaffhausen
-
logoBrühl
-
21/01
14:00
logoFrem
-
logoFC Helsingor
-
21/01
14:00
logoHegelmann Litauen
-
logoFA Siauliai
-
21/01
Bitti
logoInter Turku
3
logoEIF
1
21/01
14:00
logoJaPS
-
logoPEPO
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoLagow
0
logoPilica Bialobrzegi
0
21/01
14:00
logoLech Poznan
-
logoHansa Rostock
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoLehnerz
0
logoHanau
0
21/01
14:00
logoLippstadt 08
-
logoHilden
-
21/01
Bitti
logoMlada Boleslav
4
logoDukla Banska Bystrica
3
21/01
Bitti
logoMlawianka Mlawa
0
logoStomil Olsztyn
4
21/01
Bitti
logoNaestved
1
logoRoskilde
2
21/01
14:00
logoPaderborn 07 II
-
logoWiedenbrück
-
21/01
Bitti
logoPogon Siedlce
0
logoSwit Nowy Dwor
1
21/01
Bitti
logoPolaban Nymburk
3
logoVelim
3
21/01
14:00
logoPolkowice
-
logoPogon Szczecin II
-
21/01
14:00
logoSandecja Nowy Sacz
-
logoTatran Presov
-
21/01
14:00
logoShakhtyor Soligorsk
-
logoBaranovichi
-
21/01
Bitti
logoSleza Wroclaw
3
logoLKS Lodz II
2
21/01
Bitti
logoShamrock Rovers
4
logoBray Wanderers
0
21/01
14:00
logoSchalke 04 II
-
logoWattenscheid 09
-
21/01
Bitti
logoAFC Eskilstuna
1
logoUnited Nordic
0
21/01
Bitti
logoNK Bravo
1
logoSlovacko
2
21/01
Canlı ( Ert. )
logoSlovan Velvary
0
logoPribram
0
21/01
14:45
logoBotev Vratsa
-
logoOFK Pirin
-
21/01
14:45
logoOulu
-
logoKPV Kokkola
-
21/01
15:00
logoAngelholm
-
logoHelsingborgs IF
-
21/01
15:00
logoDinamo Minsk
-
logoNeman Grodno
-
21/01
15:00
logoFC Minsk
-
logoFC Volna Pinsk
-
21/01
15:00
logoFC Nordsjaelland
-
logoOdense
-
21/01
Bitti
logoFrauental
0
logoKalsdorf
1
21/01
15:00
logoGyirmot
-
logoBudapest Vasas
-
21/01
Bitti
logoGyöri ETO
1
logoZilina
2
21/01
Bitti
logoHalmstad
0
logoÖsters
4
21/01
15:00
logoHannover 96
-
logoHolstein Kiel
-
21/01
15:00
logoJahn Regensburg
-
logoVorwarts Steyr
-
21/01
Bitti
logoJihlava II
1
logoVrchovina
2
21/01
15:00
logoKecskemeti TE
-
logoZlate Moravce
-
21/01
15:00
logoKozarmisleny
-
logoPaksi SE
-
21/01
Bitti
logoNomme JK Kalju
0
logoRigas Skola
3
21/01
15:00
logoOedt
-
logoAmstetten
-
21/01
15:00
logoSilkeborg IF
-
logoVendsyssel FF
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoSlavia Prag II
0
logoViktoria Zizkov
0
21/01
15:00
logoSzombathelyi Haladas
-
logoRuzomberok
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoTorpedo Zhodino
0
logoSlavia Mozyr
0
21/01
15:00
logoTrelleborgs FF
-
logoLandskrona
-
21/01
Bitti
logoYantra 1919
2
logoLudogorets II
2
21/01
Bitti
logoDarmstadt 98
1
logoWil 1900
0
21/01
Bitti
logoHJK Helsinki
4
logoHaka
0
21/01
15:30
logoAIK
-
logoSollen Utd
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoDunajska Streda
0
logoMTK Budapest
0
21/01
15:30
logoLokomotiv Plovdiv
-
logoZorya Luhansk
-
21/01
15:30
logoZaglebie Sosnowiec
-
logoStal Rzeszow
-
21/01
Canlı ( 83 )
logoArminia Bielefeld
1
logoPaderborn
1
21/01
Canlı ( 85 )
logoSt. Pauli
0
logoMidtjylland
0
21/01
Canlı ( 77 )
logoIlves Tampere
1
logoVPS
1
21/01
Canlı ( 83 )
logoFA 2000
0
logoHolbaek
2
21/01
Canlı ( 71 )
logoAdmira Praha
1
logoZenit Caslav
1
21/01
16:00
logoBremer SV
-
logoKomet Arsten
-
21/01
Canlı ( 61 )
logoBrommapojkarna
1
logoDjurgarden
0
21/01
16:00
logoCarl Zeiss Jena
-
logoSchweinfurt
-
21/01
16:00
logoConcordia Elblag
-
logoGedania Gdansk
-
21/01
16:00
logoDrochtersen / Assel
-
logoWerder Bremen II
-
21/01
Canlı ( 70 )
logoGleisdorf
2
logoSturm Graz II
1
21/01
Canlı ( 61 )
logoGorica
1
logoNK Brinje
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoGreuther Fürth II
0
logoChemnitzer FC
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoHennef 05
0
logoKaan-Marienborn
0
21/01
16:00
logoJagiellonia Bialystok
-
logoMotor Lublin
-
21/01
16:00
logoJeddeloh
-
logoPreussen Münster
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoKickers Offenbach
0
logoRot-Weiss Erfurt
0
21/01
16:00
logoKilia Kiel
-
logoPhönix Lübeck
-
21/01
16:00
logoLiepaja
-
logoKauno Zalgiris
-
21/01
Canlı ( 60 )
logoMeerbusch
1
logoFC Bocholt
2
21/01
Canlı ( 62 )
logoMjallby
1
logoBK Olympic
0
21/01
16:00
logoMönchengladbach II
-
logoHamburg II
-
21/01
Canlı ( 61 )
logoNeuchatel Xamax
2
logoBiel-Bienne
2
21/01
16:00
logoRaufoss
-
logoUllern
-
21/01
16:00
logoRot-Weiss Oberhausen
-
logoSV 1919 Straelen
-
21/01
Canlı ( 53 )
logoSF Baumberg
2
logoEintracht Hohkeppel
0
21/01
Canlı ( 68 )
logoTraiskirchen
0
logoRapid Wien II
1
21/01
16:00
logoTürkgücü München
-
logo1860 München
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoWuppertaler SV
0
logoFSV Frankfurt
0
21/01
Canlı ( 54 )
logoFortuna Düsseldorf II
0
logoFortuna Köln
1
21/01
Canlı ( 57 )
logoSparta Prag
3
logoNürnberg
1
21/01
16:00
logoAustria Lustenau
-
logoAarau
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoFV Engers 07
0
logoCosmos Koblenz
0
21/01
16:30
logoUjpest
-
logoPodbrezova
-
21/01
Canlı ( 15 )
logoKızılyıldız
1
logoKoper
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoLausanne Sports
0
logoThun
0
21/01
Canlı ( Ert. )
logoProgres Niedercorn
0
logoMondorf-les-Bains
0
21/01
Canlı ( 19 )
logoTreaty United
0
logoCork City
0
21/01
17:00
logoTuS RW Koblenz
-
logoEisbachtal
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoFremad Amager
0
logoFC Nordsjaelland
0
21/01
18:00
logoFürstenfeld
-
logoGrazer AK
-
21/01
18:00
logoKosmonosy
-
logoHorky nad Jizerou
-
21/01
18:00
logoSogndal
-
logoFloro SK
-
21/01
18:30
logoSleza Wroclaw
-
logoLechia Dziersoniow
-
21/01
19:00
logoSkeid
-
logoFrigg
-
21/01
19:00
logoZalgiris Vilnius
-
logoMetta / LU Riga
-
21/01
19:30
logoKaPa
-
logoKTP Kotka
-
21/01
19:30
logoPhiladelphia Union
-
logoAustin
-
21/01
20:00
logoBFA
-
logoFK Dainava Alytus
-
21/01
20:30
logoFK Riteriai
-
logoBanga Gargzdai
-
21/01
20:30
logoSturm Graz
-
logoVozdovac
-
21/01
21:00
logoAthlone Town
-
logoShelbourne
-
21/01
22:00
logoPortland Timbers
-
logoSporting Kansas City
-
21/01
Bitti
logoYeni Zelanda (K)
0
logoABD (K)
5
featured

TFF Başkanı Büyükekşi, Spor Toto 1. Lig kulüp başkanları ile bir araya geldi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gökhan HEBEPCİ, İSTANBUL, (DHA)

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Mehmet Büyükekşi, Spor Toto 1. Lig kulüp başkanları ile bir değerlendirme toplantısı yaptı.

Riva’da Başkan Mehmet Büyükekşi’nin ev sahipliğinde Spor Toto 1. Lig’de yer alan kulüplerin başkanlarının katılımıyla düzenlenen toplantıda; 1. Lig Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Murat Özkaya ile birlikte TFF Başkan Vekili Yusuf Günay, Yönetim Kurulu Üyeleri Müslüm Özmen, Ali Düşmez, Hamit Altıntop, Talat Papatya ve Murat Şahin de yer aldı.

TFF ile kulüpler arasındaki görüşmede; hakem atama sistemi, VAR, hakem akademisi, yeni kurallar, ulusal lisans ve takım harcama limitleri ile gündemdeki diğer konularla ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. Toplantıda ayrıca kulüp başkanlarının talep ve önerileri ele alındı.

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ve Yönetim Kurulu Üyeleri, 6 Aralık’ta TFF 2. Lig, 16 Aralık’ta da TFF 3. Lig kulüp başkanlarıyla değerlendirme toplantıları yapmıştı. 

(FOTOĞRAFLI)

TFF Başkanı Büyükekşi, Spor Toto 1. Lig kulüp başkanları ile bir araya geldi

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!