0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  TJK’dan Ganyan Bayilerine Koronavirüs önlemi…

  Sayıları 3000’i bulan Türkiye Jokey Kulübüne bağlı Ganyan Bayileri yeni önlemlerle yarışların bir an önce başlamasını bekliyor. Ortalama 2 kişinin çalıştığı ve her bir çalışanın ortalama 3 kişilik bir aileye baktığı düşünüldüğünde 20.000’e yakın kişinin
  TJK’dan Ganyan Bayilerine Koronavirüs önlemi…

  Sayıları 3000’i bulan Türkiye Jokey Kulübüne bağlı Ganyan Bayileri yeni önlemlerle yarışların bir an önce başlamasını bekliyor. Ortalama 2 kişinin çalıştığı ve her bir çalışanın ortalama 3 kişilik bir aileye baktığı düşünüldüğünde 20.000’e yakın kişinin ekmek kapısı olan ve Kobi olmadıkları gerekçesi ile bankaların verdiği kredilerden de faydalanamayan Bayiler, Koronavirüs salgını nedeniyle ertelenen at yarışlarının bir an önce başlayabilmesi için Türkiye Jokey Kulübü’nün isteği doğrultusunda her türlü önlemi alıyorlar.

  Yarışların başlayabilmesi için Tarım ve Orman Bakanı Dr Bekir Pakdemirli’den müjdeli bir haber bekleyen ganyan bayileri, bu süreç zarfında yarışseverleri bayi içerisine almayacak. Oyunlarını bayilerden oynayan yarışseverler, yarışlar yeniden başladığında kupon ve para alışverişi bayilerin kapılarında açılan pencereden yapılacaklar.

  Site İçi Yorumlar
  • Meltem3 ay önce
  • Arkadasim cok oynuyor at yarisini cokta paralar tutturdu iyi para war diyo ama bende denemek istiyorum

  • özlem3 ay önce
  • oynayan cok varda kazanan kac kişi acaba