Loading...
21/01
16:00
logoKasımpaşa
-
logoBaşakşehir FK
-
21/01
19:00
logoGalatasaray
-
logoAntalyaspor
-
21/01
13:30
logoErzurumspor FK
-
logoGöztepe
-
21/01
13:30
logoBandırmaspor
-
logoTuzlaspor
-
21/01
16:00
logoGençlerbirliği
-
logoBoluspor
-
21/01
19:00
logoAltay
-
logoPendikspor
-
21/01
15:30
logoLiverpool
-
logoChelsea
-
21/01
18:00
logoWest Ham United
-
logoEverton
-
21/01
18:00
logoSouthampton
-
logoAston Villa
-
21/01
18:00
logoBournemouth
-
logoNottingham Forest
-
21/01
18:00
logoLeicester City
-
logoBrighton & Hove Albion
-
21/01
20:30
logoCrystal Palace
-
logoNewcastle United
-
21/01
17:30
logoUnion Berlin
-
logoHoffenheim
-
21/01
17:30
logoStuttgart
-
logoMainz 05
-
21/01
17:30
logoWolfsburg
-
logoFreiburg
-
21/01
17:30
logoEintracht Frankfurt
-
logoSchalke 04
-
21/01
17:30
logoBochum
-
logoHertha Berlin
-
21/01
20:30
logoKöln
-
logoWerder Bremen
-
21/01
Bitti
logoSporting CP
2
logoVizela
1
21/01
18:30
logoPaços De Ferreira
-
logoSporting Braga
-
21/01
21:00
logoSanta Clara
-
logoBenfica
-
21/01
23:30
logoVitoria Guimaraes
-
logoPorto
-
21/01
17:00
logoHellas Verona
-
logoLecce
-
21/01
20:00
logoSalernitana
-
logoNapoli
-
21/01
22:45
logoFiorentina
-
logoTorino
-
21/01
16:00
logoRayo Vallecano
-
logoReal Sociedad
-
21/01
18:15
logoEspanyol
-
logoReal Betis
-
21/01
20:30
logoAtletico Madrid
-
logoValladolid
-
21/01
23:00
logoSevilla
-
logoCadiz
-
21/01
15:30
logoCoventry
-
logoNorwich City
-
21/01
18:00
logoBirmingham
-
logoPreston North End
-
21/01
18:00
logoCardiff City
-
logoMillwall
-
21/01
18:00
logoQueens Park Rangers
-
logoSwansea City
-
21/01
18:00
logoStoke City
-
logoReading
-
21/01
18:00
logoBlackpool
-
logoHuddersfield Town
-
21/01
18:00
logoBristol City
-
logoBlackburn Rovers
-
21/01
18:00
logoWigan Athletic
-
logoLuton Town
-
21/01
18:00
logoWatford
-
logoRotherham United
-
21/01
Bitti
logoClub Olimpia
2
logoClub Guarani
1
21/01
Bitti
logoClub Olimpia
1
logoClub Guarani
1
21/01
03:00
logoDnipro-1
-
logoPyunik
-
21/01
03:00
logoFC Nordsjaelland
-
logoOdense
-
21/01
03:00
logoFC Schaffhausen
-
logoBrühl
-
21/01
03:00
logoJagiellonia Bialystok
-
logoMotor Lublin
-
21/01
03:00
logoKecskemeti TE
-
logoZlate Moravce
-
21/01
03:00
logoKozarmisleny
-
logoPaksi SE
-
21/01
03:00
logoLausanne Sports
-
logoThun
-
21/01
03:00
logoLiepaja
-
logoKauno Zalgiris
-
21/01
03:00
logoLokomotiv Plovdiv
-
logoZorya Luhansk
-
21/01
03:00
logoLos Angeles FC
-
logoReal Salt Lake
-
21/01
03:00
logoNashville SC
-
logoNew York Red Bulls
-
21/01
03:00
logoOdra Opole
-
logoSlask Wroclaw II
-
21/01
03:00
logoPFC Beroe
-
logoRubin Kazan
-
21/01
03:00
logoPecsi MFC
-
logoPaksi SE
-
21/01
03:00
logoSandecja Nowy Sacz
-
logoTatran Presov
-
21/01
03:00
logoShelbourne
-
logoBohemians
-
21/01
03:00
logoSt. Louis City
-
logoCharlotte
-
21/01
03:00
logoUjpest
-
logoPodbrezova
-
21/01
03:00
logoZaglebie Sosnowiec
-
logoStal Rzeszow
-
21/01
03:00
logoZalgiris Vilnius
-
logoMetta / LU Riga
-
21/01
Canlı ( Pen )
logoCA Penarol
0
logoUnion Santa Fe
0
21/01
09:15
logoRochedale Rovers
-
logoMoreton Bay United Jets
-
21/01
12:00
logoEnergetik-BGU Minsk
-
logoSlutsk
-
21/01
12:00
logoFK Pardubice II
-
logoLetohrad
-
21/01
12:00
logoFrydek-Mistek
-
logoGornik Zabrze II
-
21/01
12:00
logoLisen
-
logoProstejov
-
21/01
12:00
logoMotorlet Praha
-
logoMeteor Praha
-
21/01
12:00
logoSchattendorf
-
logoKottingbrunn
-
21/01
12:00
logoSepsi II
-
logoBraşov Steagul Renaşte
-
21/01
12:00
logoUnicov
-
logoSigma Olomouc II
-
21/01
12:15
logoPisek
-
logoDukla Prag
-
21/01
12:15
logoSlovacko II
-
logoZnojmo
-
21/01
12:30
logoSlavoj Trebisov
-
logoPartizan Bardejov
-
21/01
12:30
logoStal Rzeszow
-
logoHutnik Krakow
-
21/01
12:30
logoUhersky Brod
-
logoVyskov
-
21/01
13:00
logoChrudim
-
logoGraffin Vlasim
-
21/01
13:00
logoDubrava Zagreb
-
logoKustosija
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoFK Pardubice
0
logoDukla Banska Bystrica
0
21/01
13:00
logoGomel
-
logoBelshina
-
21/01
13:00
logoHillerod
-
logoVanlose
-
21/01
13:00
logoIsloch Minsk
-
logoBATE Borisov
-
21/01
13:00
logoJihlava
-
logoSokol Zivanice
-
21/01
13:00
logoKorona Kielce
-
logoNieciecza
-
21/01
13:00
logoMiddelfart
-
logoFC Fredericia
-
21/01
13:00
logoOpava
-
logoPovazska Bystrica
-
21/01
13:00
logoRuch Chorzow
-
logoSKRA Czestochowa
-
21/01
13:00
logoSJK Seinajoki
-
logoPaide Linnameeskond
-
21/01
13:00
logoSered
-
logoPuchov
-
21/01
13:00
logoSleza Wroclaw
-
logoLKS Lodz II
-
21/01
13:00
logoSpartak Myjava
-
logoSkalica
-
21/01
13:00
logoTuS Heiligenkreuz
-
logoATSV Wolfsberg
-
21/01
13:00
logoVitebsk
-
logoDnepr Mogilev
-
21/01
13:00
logoWisla Plock
-
logoZemplin Michalovce
-
21/01
13:00
logoZilina II
-
logoBanik Ostrava II
-
21/01
13:30
logoHellerup IK
-
logoNykobing
-
21/01
14:00
logoChojniczanka Chojnice
-
logoRadunia Stezyca
-
21/01
14:00
logoChrobry Glogow
-
logoKalisz
-
21/01
14:00
logoDonau
-
logoMauerwerk
-
21/01
14:00
logoFrem
-
logoFC Helsingor
-
21/01
14:00
logoHegelmann Litauen
-
logoFA Siauliai
-
21/01
14:00
logoInter Turku
-
logoEIF
-
21/01
14:00
logoJaPS
-
logoPEPO
-
21/01
14:00
logoLagow
-
logoPilica Bialobrzegi
-
21/01
14:00
logoLehnerz
-
logoHanau
-
21/01
14:00
logoLippstadt 08
-
logoHilden
-
21/01
14:00
logoMlada Boleslav
-
logoDukla Banska Bystrica
-
21/01
14:00
logoMlawianka Mlawa
-
logoStomil Olsztyn
-
21/01
14:00
logoNaestved
-
logoRoskilde
-
21/01
14:00
logoPaderborn 07 II
-
logoWiedenbrück
-
21/01
14:00
logoPogon Siedlce
-
logoSwit Nowy Dwor
-
21/01
14:00
logoPolaban Nymburk
-
logoVelim
-
21/01
14:00
logoPolkowice
-
logoPogon Szczecin II
-
21/01
14:00
logoRekord Bielsko-Biala
-
logoJastrzebie Zdroj
-
21/01
14:00
logoSchalke 04 II
-
logoWattenscheid 09
-
21/01
14:00
logoShakhtyor Soligorsk
-
logoBaranovichi
-
21/01
14:00
logoShamrock Rovers
-
logoBray Wanderers
-
21/01
14:30
logoAFC Eskilstuna
-
logoUnited Nordic
-
21/01
14:30
logoSlovan Velvary
-
logoPribram
-
21/01
14:45
logoBotev Vratsa
-
logoOFK Pirin
-
21/01
14:45
logoOulu
-
logoKPV Kokkola
-
21/01
15:00
logoFC Minsk
-
logoFC Volna Pinsk
-
21/01
15:00
logoAngelholm
-
logoHelsingborgs IF
-
21/01
15:00
logoDarmstadt 98
-
logoWil 1900
-
21/01
15:00
logoDinamo Minsk
-
logoNeman Grodno
-
21/01
15:00
logoFC Nordsjaelland
-
logoOdense
-
21/01
15:00
logoFrauental
-
logoKalsdorf
-
21/01
15:00
logoGyirmot
-
logoBudapest Vasas
-
21/01
15:00
logoGyöri ETO
-
logoZilina
-
21/01
15:00
logoHJK Helsinki
-
logoHaka
-
21/01
15:00
logoHalmstad
-
logoÖsters
-
21/01
15:00
logoHannover 96
-
logoHolstein Kiel
-
21/01
15:00
logoJahn Regensburg
-
logoVorwarts Steyr
-
21/01
15:00
logoJihlava II
-
logoVrchovina
-
21/01
15:00
logoNomme JK Kalju
-
logoRigas Skola
-
21/01
15:00
logoOedt
-
logoAmstetten
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoSlavia Prag II
0
logoViktoria Zizkov
0
21/01
15:00
logoSzombathelyi Haladas
-
logoRuzomberok
-
21/01
15:00
logoTorpedo Zhodino
-
logoSlavia Mozyr
-
21/01
15:00
logoTrelleborgs FF
-
logoLandskrona
-
21/01
15:00
logoYantra 1919
-
logoLudogorets II
-
21/01
15:30
logoAIK
-
logoSollen Utd
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoDunajska Streda
0
logoMTK Budapest
0
21/01
15:30
logoOpatija
-
logoHrvatski Dragovoljac
-
21/01
15:30
logoSleza Wroclaw
-
logoLechia Dziersoniow
-
21/01
15:30
logoSt. Pauli
-
logoMidtjylland
-
21/01
15:45
logoFA 2000
-
logoHolbaek
-
21/01
15:45
logoIlves Tampere
-
logoVPS
-
21/01
16:00
logoAdmira Praha
-
logoZenit Caslav
-
21/01
16:00
logoBremer SV
-
logoKomet Arsten
-
21/01
16:00
logoBrommapojkarna
-
logoDjurgarden
-
21/01
16:00
logoCarl Zeiss Jena
-
logoSchweinfurt
-
21/01
16:00
logoConcordia Elblag
-
logoGedania Gdansk
-
21/01
16:00
logoDrochtersen / Assel
-
logoWerder Bremen II
-
21/01
16:00
logoFortuna Düsseldorf II
-
logoFortuna Köln
-
21/01
16:00
logoGleisdorf
-
logoSturm Graz II
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoGreuther Fürth II
0
logoChemnitzer FC
0
21/01
16:00
logoHennef 05
-
logoKaan-Marienborn
-
21/01
16:00
logoJeddeloh
-
logoPreussen Münster
-
21/01
16:00
logoKickers Offenbach
-
logoRot-Weiss Erfurt
-
21/01
16:00
logoKilia Kiel
-
logoPhönix Lübeck
-
21/01
16:00
logoLech Poznan
-
logoHansa Rostock
-
21/01
16:00
logoMeerbusch
-
logoFC Bocholt
-
21/01
16:00
logoMjallby
-
logoBK Olympic
-
21/01
16:00
logoMönchengladbach II
-
logoHamburg II
-
21/01
16:00
logoNeuchatel Xamax
-
logoBiel-Bienne
-
21/01
16:00
logoRaufoss
-
logoUllern
-
21/01
16:00
logoRot-Weiss Oberhausen
-
logoSV 1919 Straelen
-
21/01
16:00
logoSF Baumberg
-
logoEintracht Hohkeppel
-
21/01
16:00
logoSparta Prag
-
logoNürnberg
-
21/01
16:00
logoTraiskirchen
-
logoRapid Wien II
-
21/01
16:00
logoTürkgücü München
-
logo1860 München
-
21/01
16:00
logoWuppertaler SV
-
logoFSV Frankfurt
-
21/01
16:30
logoFV Engers 07
-
logoCosmos Koblenz
-
21/01
16:30
logoGorica
-
logoNK Brinje
-
21/01
17:00
logoKızılyıldız
-
logoKoper
-
21/01
17:00
logoNK Bravo
-
logoSlovacko
-
21/01
17:00
logoProgres Niedercorn
-
logoMondorf-les-Bains
-
21/01
17:00
logoTreaty United
-
logoCork City
-
21/01
17:00
logoTuS RW Koblenz
-
logoEisbachtal
-
21/01
Canlı ( Ert. )
logoFremad Amager
0
logoFC Nordsjaelland
0
21/01
18:00
logoAustria Lustenau
-
logoAarau
-
21/01
18:00
logoFürstenfeld
-
logoGrazer AK
-
21/01
18:00
logoKosmonosy
-
logoHorky nad Jizerou
-
21/01
18:00
logoSogndal
-
logoFloro SK
-
21/01
18:00
logoValerenga
-
logoAGF Aarhus
-
21/01
19:00
logoSkeid
-
logoFrigg
-
21/01
19:30
logoKaPa
-
logoKTP Kotka
-
21/01
20:00
logoBFA
-
logoFK Dainava Alytus
-
21/01
20:00
logoFK Riteriai
-
logoBanga Gargzdai
-
21/01
20:00
logoPhiladelphia Union
-
logoAustin
-
21/01
20:30
logoSturm Graz
-
logoVozdovac
-
21/01
21:00
logoAthlone Town
-
logoShelbourne
-
21/01
22:00
logoPortland Timbers
-
logoSporting Kansas City
-
21/01
22:00
logoSilkeborg IF
-
logoVendsyssel FF
-
21/01
23:00
logoBelgrano Cordoba
-
logoTalleres Cordoba
-
21/01
Canlı ( 34 )
logoYeni Zelanda (K)
0
logoABD (K)
1
featured

TOFAŞ – AEK: 82-85

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Muammer İRTEM-Semih ŞAHİN/BURSA,(DHA)-

SALON: Nilüfer TOFAŞ

HAKEMLER: Yohan Rosso (Fransa), Wojciech Liszka (Polonya), Beniamino Manuel Attard (İtalya)

TOFAŞ: Berke Büyüktuncel 5, Berk Uğurlu 12, Braimoh 6, Toure 8, Gray 18, Thompson 7, Ennis 17, Ege Demir, Milaknis 9

AEK: Flionis 8, Miles 13, Williams 16, Mitchell 21, Strelnieks 17, Frazier 6, Xanthopoulos, Madsen 4, Papadakis

1’İNCİ PERİYOT: 18-9

İLK YARI: 42-38

3’ÜNCÜ PERİYOT: 52-61

5 FAUL:  37.38 Frazier (AEK), 39.49 Ennis (TOFAŞ)

Basketbol Şampiyonlar Ligi Play-In etabı ikinci maçında TOFAŞ, Yunanistan’ın AEK takımına 85-82 yenildi. Bu skorla TOFAŞ; seride 2-0 geriye düştü ve turnuvaya veda etti.

Maça etkili başlayan AEK, Miles ve Mitchell ile etkili olarak 9-4 önde geçti. Daha sonra seyirci desteğiyle maça ağırlığını koyan TOFAŞ, Gray ve Ennis’in etkili oyunuyla 14-0’lık seri yakaladı ve ilk periyodu 18-9 önde bitirdi.

İkinci çeyreğe de iyi başlayan AEK, maçın 13’üncü dakikasında skoru 20-20’ye getirdi. Kalan dakikalarda maçtaki etkinliğini yeniden yakalayan TOFAŞ, ikinci çeyreği 42-38 önde tamamladı.

Üçüncü çeyreğe iki takım da dengeli oyunla başlarken; AEK, 25’inci dakikada skoru 45-45’e getirerek, yeniden eşitliği sağladı. Oyuna ağırlığını koyan AEK, etkili savunması ve hücumdaki yüksek yüzdeli atışlarıyla üçüncü çeyreği 61-52 önde bitirdi.

Maçın 33’üncü dakikasında AEK skoru farkı 69-55’e getirerek, farkı 14’e yükseltti. Seyircisinin desteğiyle maçtaki etkili oyununa geri dönen TOFAŞ, bitime 1 dakika kala skoru 78-78’e getirdi. TOFAŞ, son hücumları etkili kullanamayınca AEK maçtan 85-82 galip ayrıldı. (DHA)

(FOTOĞRAFLI)

 

TOFAŞ – AEK: 82-85

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!