Loading...
08/02
23:00
logoManchester United
-
logoLeeds United
-
08/02
03:00
logoCruz Azul
-
logoAtlanta United
-
08/02
Canlı ( Ert. )
logoOdds BK
0
logoHammarby
0
08/02
03:00
logoPhoenix Rising
-
logoColorado Springs
-
08/02
Canlı ( Ert. )
logoSlavia Mozyr
0
logoFC Volna Pinsk
0
08/02
Canlı ( Ert. )
logoVeles
0
logoCSMS Iaşi
0
08/02
11:00
logoFK Ufa
-
logoSloga Doboj
-
08/02
11:00
logoShakhtar Donetsk
-
logoFK Sarajevo
-
08/02
11:00
logoVolga Ulyanovsk
-
logoFCM Baia Mare
-
08/02
11:30
logoTorpedo Moscow
-
logoFakel
-
08/02
13:00
logoChrudim
-
logoDukla Prag
-
08/02
13:00
logoFK Riteriai
-
logoFK Dainava Alytus
-
08/02
14:00
logoMetta / LU Riga
-
logoBanga Gargzdai
-
08/02
15:00
logoBanik Ostrava II
-
logoViktoria Otrokovice
-
08/02
15:00
logoFK Skopje
-
logoVardar Skopje
-
08/02
15:00
logoKolkheti 1913 Poti
-
logoMetalist 1925 Kharkiv
-
08/02
15:00
logoNeptüna Klaipeda
-
logoDziugas Telsiai
-
08/02
16:00
logoLandskrona
-
logoB 93
-
08/02
16:00
logoLisen
-
logoFK Kosice
-
08/02
16:00
logoPobeda
-
logoPelister
-
08/02
17:00
logoArsenal Tula
-
logoOlympic
-
08/02
17:00
logoHirnyk Kryvyi Rih
-
logoFC Sheriff
-
08/02
17:00
logoVolga Ulyanovsk
-
logoOkzhetpes
-
08/02
17:00
logoZalgiris Vilnius
-
logoOleksandria
-
08/02
Canlı ( Ert. )
logoShakhtar Donetsk
0
logoDinamo Tbilisi
0
08/02
17:30
logoTorpedo Moscow
-
logoVolgar Astrakhan
-
08/02
18:00
logoViborg
-
logoNorrköping
-
08/02
20:00
logoFK Brandys Nad Labem
-
logoZenit Caslav
-
08/02
20:00
logoFirst Vienna
-
logoDonaufeld Wien
-
08/02
20:00
logoStripfing
-
logoFloridsdorfer AC
-
08/02
20:00
logoVarbergs
-
logoTvaaker
-
08/02
20:30
logoIK Brage
-
logoKvarnsveden
-
08/02
20:30
logoNürnberg II
-
logoGebenbach
-
08/02
21:00
logoAdmira Wacker
-
logoKottingbrunn
-
08/02
21:00
logoBahlinger SC
-
logoFreiburger
-
08/02
21:00
logoRot-Weiss Hadamar
-
logoTuS Koblenz
-
08/02
21:00
logoStuttgarter Kickers
-
logoNormannia Gmünd
-
08/02
21:30
logoFV Engers 07
-
logoAndernach
-
08/02
21:30
logoNiedernhausen
-
logoEddersheim
-
08/02
21:30
logoParadiso
-
logoMendrisio-Stabio
-
08/02
21:30
logoUnter-Flockenbach
-
logoWeinheim
-
08/02
22:00
logoBorussia Freialdenhoven
-
logoHelpenstein
-
08/02
22:00
logoLos Angeles Galaxy
-
logoSt. Louis City
-
08/02
22:00
logoSporting Kansas City
-
logoReal Salt Lake
-
featured

Trabzonspor, İstanbul’a gitti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Selay SAYKAL/TRABZON(DHA) – Trabzonspor, Süper Lig’de yarın karşılaşacağı Fatih Karagümrük maçı hazırlıklarını tamamladıktan sonra havayoluyla İstanbul’a hareket etti.

Spor Toto Süper Lig’in 16’ncı haftasında Fatih Karagümrük ile yarın karşılaşacak Trabzonspor, müsabakanın hazırlıklarını tamamladı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde teknik direktör Abdullah Avcı yönetiminde saat 11.00’de idman yapan bordo-mavililer, karşılaşma öncesi taktik çalışması yaptı. Maç öncesi son hazırlıklarını yapan oyuncular saat 16.00’da Trabzon Havalimanı’ndan özel uçakla İstanbul’a hareket etti.

Trabzonspor’un Fatih Karagümrük kafilesinde; Mountassir Lahtimi, Emrehan Gedikli, Kerem Şen, Yusuf Erdoğan, Bruno Peres ile tedavileri süren Stefano Denswil, Dorukhan Toköz ve Serkan Asan yer almazken, U19 takımından yükselen ve A takıma hızla adapte olan genç oyuncu Arif Boşluk ile uzun süreli sakatlıktan kurtulan Edin Visca ise kafilede yer aldı.

Trabzonspor’un 23 kişiden oluşan kamp kafilesinde şu isimler yer aldı: “Uğurcan Çakır, Muhammet Taha Tepe, Hakan Aydın, Jens Stryger Larsen, Eren Elmalı, Arif Boşluk, Vitor Hugo, Hüseyin Türkmen, Marc Bartra, Siopis, Doğucan Haspolat, Marek Hamsik, Gbamin, Enis Bardhi, Abdülkadir Ömür, Bakasetas, Yusuf Yazıcı, Trezeguet, Edin Visca, Djaniny Semedo, Maxi Gomez,  Umut Bozok, Naci Ünüvar”

(FOTOĞRAFLI)

Trabzonspor, İstanbul’a gitti

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!