0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Trabzonspor’a Transfer Olan Marlon Rodrigues Kimdir?

  Marlon Rodrigues, Trabzonspor'a transfer edildi. Peki Brezilyalı genç futbolcu Marlon Rodrigus kimdir? Kaç yaşında?
  Trabzonspor’a Transfer Olan Marlon Rodrigues Kimdir?

  Trabzonspor’a Transfer Olan Marlon Rodrigues Kimdir?

  Marlon Rodrigues, 20 Mayıs 1997 yılında Brezilya’nın Cascavel/Pr şehrinde dünyaya geldi. Küçük yaşta özellikle babasının da ıslarlarıyla futbola yönelen Marlon Rodrigues, bu yola ilk önce Brezilya sokaklarında baş koydu. Gerek mahalle maçları gerekse ufak çaplı turnuvalarda adından söz ettiren Rodrigues, doğduğu şehrin alt yapılarında oynadı. Bu ielrleyişi Cricuma U20’ye kadar devam etti.

  İlk Profesyonel İmzası Cricuma EC

  marlon rodrigues

  Brezilya’da doğan ve topa meyilli olan her çocuk ileride bir takımda oynamak zorundadır. Aslında bu kurallaşmasa da her Brezilya vatandaşının hayalinde olan bir durumdur. Bu hayal Rodrigues içinde cereyan etti. Önceki sezonlarda Cricuma takımının alt takılmalarında forma giyen ve adından çokca söz ettiren Rodrigues, 1 Ocak 2015 yılı itibariyle profesyonel imzasını attı.

  2014-2015 sezonunda Cricuma takımı ile 5 maça çıkan Rodrigues, 1 asistlik performansa imza attı.

  2015-2016 sezonunu da Cricuma takımında geçiren Rodrigues, artık yavaş yavaş A takıma iyice ısındı. Bu sezon gol atamasa da Brezilya B Liginde 20 maç oynayarak tecrübe kazanmayı da başardı.

  2016-2017 sezonunda da yice A takıma adapte olan Rodrigues, Cricuma takımında 15 Seri A, 8 Seri B ve 4’te Cupa Sudmericana’da forma şansı yakaladı. Bu forma şanslarında sadece 1 asiste imza atan Rodrigues, bu sezonun ardından Fluminse’ye kiralanacaktı.

  Fluminense Kariyeri

  marlon rodrigues

   

   

  1 Temmuz 2017 yılında Fluminense’ye geçici transferi yapılan Rodrigues, yeni takımı ile birlikte 12 Seri A 1 Cupa Sundamericana’ya çıktı. Burada sadece 1 asist yapan Rodrigues, takım için verimli olmaya çalıştı.

  2018-2019 sezonunu da Fluminensede geçiren Rodrigues, Aralık ayına kadar burada kaldı. Ancak sadece 1 maça çıkan Rodrigues, 31 Aralık 2018 yılında Cricuma’ya geri döndü. Sadece 10 gün sonra tekrar Fluminense’ye transfer edilen Rodrigues için 800 bin Euro bonservis bedeli ödedi.

  Boavista Kariyeri

  Fluminense’de isteneni veremeyen ancak genç olması hasebiyle satın alınan Rodrigues, Portekiz ekiplerinden Boavista’ya kiralandı. Bostivina ile birlikte 27 Liga Nos, 1 Taça de Portugal Placard maçına çıkan Rodrigues, 28 maçta 1 gol 2 asistlik performans sergiledi. Defans olmasına karşı her gittiği takımda neredeyse gol atan Rodrigues, 30 Haziran 2020’de Fluminense’ye geri döndü. 12 Ağustos 2020 yılında Trabzonspor’a kiralanan ve 1 sezon daha kiralık sözleşmesi bulunan Rodrigues için Trabzonspor bu günlerde bonservisini alacağı iddia edildi.

  Site İçi Yorumlar
  • Aylin1 ay önce
  • Gerçekten çok kaliteli ve başarılı bir futbolcu hayırlı olsun tebrikler

  • Mehmet1 ay önce
  • Birkaç maçını izledim Trabzonspor’a faydalı olur gibi duruyor ama hayırlısı.

  • Kanivar1 ay önce
  • Sporun en gerçekçi haber sitesi güvenirliği açısından önemli yere sahip