0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Transferde son dakika! Sheffield United, Fenerbahçeden Altay

  Fenerbahçe'de son dakika transfer gelişmesi... İngiltere Premier Lig ekiplerinden Sheffield United'ın menajeri Chris Wilder, Fenerbahçe'nin kalecisi Altay Bayındır'ı transfer etmek isterken genç oyuncu için yüksek bir bonservis bedeli ödenebileceği belirtildi.
  Transferde son dakika! Sheffield United, Fenerbahçeden Altay

  Önümüzdeki sezon iddialı bir kadro kurmak isteyen İngitere Premier Lig takımlarından Sheffield United’ın menajeri Chris Wilder, Fenerbahçe’nin genç kalecisi Altay Bayındır’ı transfer etmek istiyor.

  YorkshireLive’ın haberine göre Sheffield United, kaleci Dean Henderson’ın vaziyetindeki meçhullük sebebiyle Fenerbahçe forması giyen Altay Bayındır’ı listesine ilave etti.

  Transfer için yüksek bonservis şartı

  Sheffield United’ın bir zamandır Altay’ın gelişimini takip ettiği belirtilirken oyuncunun Fenerbahçe ile geçtiğimiz yaz imza attığı 4 senelik kontrat sebebiyle transferin yüksek bir bonservis değeriyle tamamlanabileceği aktarıldı.

  Sheffield United’da Dean Henderson’ın gidişatının ve önümüzdeki sezonun transfer bütçesinin tanımlayıcı olacağı olasılığı da 9/10 biçiminde oranlandı.

  Selahattin Baki detayı

  Transferde Sheffield United’ın Fenerbahçeli idareyici Selahattin Baki ile olan yakın ilişkilerinin avantaj sağlayabileceği ve transferin bu görüşmeler sayesinde tamamlanabileceği de aktarıldı.

  Selahattin Baki, Fenerbahçe’de misyona başlamadan evvel İngiliz kulübünün idaresinde vazife almıştı.

  Site İçi Yorumlar