Loading...
01/02
17:00
logoGaziantep FK
-
logoHatayspor
-
01/02
17:00
logoKasımpaşa
-
logoGiresunspor
-
01/02
20:00
logoGalatasaray
-
logoÜmraniyespor
-
01/02
20:00
logoTrabzonspor
-
logoAntalyaspor
-
01/02
21:00
logoLille
-
logoClermont
-
01/02
21:00
logoAngers
-
logoAjaccio
-
01/02
21:00
logoToulouse
-
logoTroyes
-
01/02
21:00
logoReims
-
logoLorient
-
01/02
21:00
logoNantes
-
logoMarsilya
-
01/02
23:00
logoMontpellier
-
logoPSG
-
01/02
23:00
logoLyon
-
logoBrest
-
01/02
23:00
logoRennes
-
logoRC Strasbourg
-
01/02
23:00
logoLens
-
logoNice
-
01/02
23:00
logoMonaco
-
logoAuxerre
-
01/02
Bitti
logoArouca
0
logoBenfica
3
01/02
22:00
logoMaritimo
-
logoPorto
-
01/02
23:00
logoReal Betis
-
logoBarcelona
-
01/02
03:00
logoAlashkert
-
logoYenisey Krasnoyarsk
-
01/02
03:00
logoKoper
-
logoRudar Velenje
-
01/02
03:00
logoMura
-
logoDecic Tuzi
-
01/02
03:00
logoOrlando City
-
logoMinnesota United
-
01/02
03:00
logoOtelul Galati
-
logoYenisey Krasnoyarsk
-
01/02
03:00
logoPodbeskidzie Bielsko
-
logoMinai
-
01/02
03:00
logoResovia Rzeszow
-
logoBlau-Weiss Linz
-
01/02
03:00
logoSeptemvri Sofia
-
logoNeftchi Fargona
-
01/02
03:00
logoVeles
-
logoVolgar Astrakhan
-
01/02
11:30
logoHegelmann Litauen
-
logoFK Dainava Alytus
-
01/02
13:00
logoSparta Prag II
-
logoSokol Hostoun
-
01/02
13:30
logoBanik Ostrava II
-
logoSlavia Prag II
-
01/02
14:00
logoGrobina
-
logoBanga Gargzdai
-
01/02
15:00
logoMolde
-
logoBrattvag IL
-
01/02
15:00
logoRubin Kazan
-
logoNavbahor Namangan
-
01/02
15:30
logoKauno Zalgiris
-
logoBFC Daugavpils
-
01/02
16:00
logoGorica
-
logoAjdovscina Skou
-
01/02
Canlı ( Ert. )
logoLandskrona
0
logoTrelleborgs FF
0
01/02
17:30
logoMaribor
-
logoShakhtar Donetsk
-
01/02
18:00
logoCherno More Varna
-
logoDunav 2010
-
01/02
18:00
logoTrinec
-
logoHlucin
-
01/02
20:00
logoToluca
-
logoHouston Dynamo
-
01/02
21:00
logoFernwald
-
logoSteinbach
-
01/02
21:00
logoWormatia Worms
-
logoWaldhof Mannheim II
-
01/02
21:15
logoAnsbach 09
-
logoKornburg
-
01/02
21:30
logoSturm Graz II
-
logoSC Weiz
-
01/02
22:00
logoDC United
-
logoCharlotte
-
featured

Türk Hava Yolları – Viteos Neuchatel: 3-0

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İSTANBUL, (DHA)

SALON: TVF Burhan Felek Vestel

HAKEMLER: Fuad Aghayev (Azerbaycan), Raquel Portela (Portekiz)

TÜRK HAVA YOLLARI: Naz, Kingdon, Dicle Nur, Van Ryk, Şeyma, Maglio, Melis (L) (Çağla, Polen)

VITEOS NEUCHATEL: Lund, De Micheli, Grubbs, Haynes, Gross, Troesch, Mottis (L) (Petitat, Boillat)

SETLER: 25-20, 25-20, 25-14

SÜRE: 64 dakika (20′,24′,20’)

Türk Hava Yolları, 2023 Kadınlar CEV Kupası son 32 turu ikinci maçında sahasında konuk ettiği İsviçre’nin Viteos Neuchatel takımını 3-0 mağlup ederek adını son 16 turuna yazdırdı.

Türk Hava Yolları’nda Kanadalı pasör çaprazı 23 sayıyla karşılaşmanın en skorer ismi oldu. Dicle Nur 8, Maglio ve Kingdon 6, Şeyma 4, Naz 3 ve Polen 1 sayıyla skora katkı sağlayan diğer isimler oldu.

Geçtiğimiz hafta İsviçre’de oynanan ilk karşılaşmayı da 3-0’lık skorla kazanarak CEV Kupası’nda yoluna kayıpsız devam eden Türk Hava Yolları, son 16 turunda Terville Florange (Fransa)-VK UP Olomouc (Çekya) eşleşmesinin galibiyle karşılaşacak.

(FOTOĞRAFLI)

Türk Hava Yolları – Viteos Neuchatel: 3-0

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!