0 MAÇ 0,00

ORAN

DİĞER SAYFALAR BAHİSÇİ ÖZEL İDDAA PROGRAMI
Kupon

Kuponunuz Boş

Kupon Bedeli :0,00 TL Toplam Oran :0.00
Misli
Maksimum Kazanç 0,00 TL
SİL KAYDET HEMEN OYNA
 • Mobil Menüyü Oluşturun!

  Türkiye E-EURO 2020de mücadele edecek

  Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, E-Spor'da Mücahit Sevimli ve Ali Doğan Barutçu'nun temsil ettiği milli takım, play-off grubunu üçüncü sırada tamamlayarak E-EURO 2020 biletini aldı.
  Türkiye E-EURO 2020de mücadele edecek

  Türkiye, UEFA ve Konami’nin ortaklaşa tertip ettiği E-EURO 2020’ye katılma hakkı kazandı. Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, E-Spor’da Mücahit Sevimli ve Ali Doğan Barutçu’nun temsil ettiği ulusal ekip, play-off grubunu üçüncü sırada bitirerek E-EURO 2020 biletini aldı.

  Milliler, toplam 55 ülkenin yer aldığı E-EURO 2020 grup yarışmalarının ardından play-off’ta İspanya, Danimarka, Litvanya ve Kazakistan ile karşılaştı. Ay-yıldızlılar, İspanya ve Danimarka ile E-EURO 2020’ye katılma hakkı elde etti.

  E-EURO 2020’de Türkiye’nin yanı gizeme İtalya, Sırbistan, Romanya, Bosna Hersek, Yunanistan, İsrail, Lüksemburg, Hollanda, Almanya, Fransa, İspanya, Danimarka, Karadağ, Avusturya ve Hırvatistan mücadele edecek.

  16 ekibin 4 grupta mücadele edeceği şampiyonada yarışmalar, 23-24 Mayıs’ta oynanacak. Gruplarında ilk 2 sırayı alan takımlar, çeyrek finale yükselecek.

  Site İçi Yorumlar