Loading...
20/01
20:00
logoAdana Demirspor
-
logoGiresunspor
-
20/01
20:00
logoSakaryaspor
-
logoAltınordu
-
20/01
22:30
logoRB Leipzig
-
logoBayern München
-
20/01
22:00
logoArouca
-
logoPortimonense
-
20/01
23:00
logoMallorca
-
logoCelta Vigo
-
20/01
22:45
logoSheffield United
-
logoHull City
-
20/01
23:00
logoBurnley
-
logoWest Bromwich
-
20/01
03:00
logoCSKA 1948 Sofia
-
logoGornik Zabrze
-
20/01
03:00
logoVolga Ulyanovsk
-
logoZhetysu
-
20/01
11:30
logoRakow Czestochowa
-
logoDnipro-1
-
20/01
13:00
logoCracovia Krakow
-
logoBanik Ostrava
-
20/01
13:00
logoTychy 71
-
logoPuszcza Niepolomice
-
20/01
14:00
logoSeptemvri Sofia
-
logoSportist Svoge
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoSochaux
0
logoYverdon
0
20/01
14:00
logoWil 1900
-
logoKriens
-
20/01
15:00
logoCSKA Sofia
-
logoGornik Zabrze
-
20/01
15:00
logoHobro IK
-
logoSonderjyskE
-
20/01
15:00
logoNovi Pazar
-
logoRied
-
20/01
15:00
logoTPS Turku
-
logoPIF
-
20/01
15:30
logoRadnicki Nis
-
logoBohemians 1905
-
20/01
15:30
logoSigma Olomouc
-
logoKisvarda
-
20/01
16:00
logoHartberg
-
logoSt. Pölten
-
20/01
16:00
logoPuszcza Niepolomice
-
logoTrinec
-
20/01
16:00
logoSlavia Sofia
-
logoKyzyl-Zhar
-
20/01
16:00
logoSlovan Bratislava
-
logoZbrojovka Brno
-
20/01
16:00
logoWidzew Lodz
-
logoDinamo Batumi
-
20/01
16:30
logoAC Horsens
-
logoAalborg
-
20/01
17:00
logoAustria Wien II
-
logoFloridsdorfer AC
-
20/01
17:00
logoDomzale
-
logoKolubara
-
20/01
17:00
logoMalmö FF
-
logoRanders FC
-
20/01
17:00
logoTeplice
-
logoRapid Wien
-
20/01
17:00
logoViktoria Plzen
-
logoMolde
-
20/01
17:00
logoWisla Krakow
-
logoHebar 1918
-
20/01
17:30
logoAustria Wien
-
logoShakhtar Donetsk
-
20/01
18:00
logoArka Gdynia
-
logoOlimpia Elblag
-
20/01
18:00
logoBaerum
-
logoStabaek
-
20/01
18:00
logoGalway United
-
logoSt Patricks
-
20/01
18:00
logoSalzburg
-
logoKarlsruher SC
-
20/01
19:00
logoFK Partizan
-
logoMladost Lucani
-
20/01
19:00
logoNorrby IF
-
logoHacken
-
20/01
19:30
logoHammarby
-
logoSandvikens IF
-
20/01
19:30
logoSC Weiz
-
logoWildon
-
20/01
19:30
logoSlavia Prag II
-
logoPrepere
-
20/01
20:00
logoDeutschlandsberger SC
-
logoKapfenberger SV
-
20/01
20:00
logoFortuna Düsseldorf
-
logoSW Rehden
-
20/01
20:00
logoGöteborg
-
logoDegerfors
-
20/01
20:00
logoHodonin-Sardice
-
logoHanacka
-
20/01
20:00
logoLafnitz
-
logoSiegendordf
-
20/01
20:00
logoMannsdorf
-
logoSV Horn
-
20/01
Canlı ( Ert. )
logoPohronie
0
logoFomat Martin
0
20/01
21:00
logoDüren Merzenich
-
logoSportfreunde Siegen
-
20/01
21:00
logoLegia Warszawa
-
logoMagdeburg
-
20/01
21:00
logoLeobendorf
-
logoSt. Pölten II
-
20/01
21:00
logoNeuchatel Xamax
-
logoBulle
-
20/01
22:45
logoDundalk
-
logoFinn Harps
-
featured

U17 Erkek Milli Voleybol Takımı, Sırbistan’a kaybetti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İSTANBUL, (DHA) – U17 Erkek Milli Voleybol Takımı, Sofya’da düzenlenen Avrupa Şampiyonası Elemeleri 2’nci maçında Sırbistan’a 3-2 mağlup oldu ve ilk yenilgisini aldı.

Milliler, B Grubu’ndaki 3’üncü ve son maçında yarın TSİ 16.00’da Yunanistan ile karşılaşacak. Milliler, elemeleri şampiyon olarak tamamlaması halinde adını 19-30 Temmuz 2023 tarihlerinde Karadağ’da yapılacak Avrupa Şampiyonası Finalleri’ne yazdıracak.

(FOTOĞRAFLI)

U17 Erkek Milli Voleybol Takımı, Sırbistan’a kaybetti

Giriş Yap

İddaa Tahmin Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!